Jak zjistím, jaký mám traktor?

Když sedíte na traktoru, identifikační štítek výrobku najdete na pravé spodní straně kapoty. Nyní, když jste zjistili číslo svého modelu…

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistím, jaký typ traktoru mám?

Jak identifikovat traktor Ford 800?

A přečtete si toto číslo. Vidíte, že úplně první číslo na traktoru je'zde trojmístné číslo amita je sériové. Číslo, na které se díváte, je třímístné. Číslo nahoře.

Jak se pozná stáří traktoru?

Mnozí z vás už pravděpodobně vědí, jak zjistit rok výroby traktoru'podle výrobního čísla. Moje aplikace Průvodce traktorem a spousta písemných průvodců, například to, co je v katalogu Steiner nebo v jiných knihách, dokáže přiřadit rok k výrobnímu číslu.

Existuje na traktoru číslo VIN?

Číslo VIN lze na traktoru najít na více místech: VIN číslo se nachází na palubní desce traktoru spolu s dalšími informacemi, jako je velikost pneumatik a výkon. V závislosti na značce a modelu jej lze nalézt také na různých místech pod oběma kapotami u starších modelů i u novějších modelů.
Kešované stránky

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Kde se na traktoru nachází číslo modelu?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod tímto místem. Přímo tady je motor.

Jak mohu identifikovat svůj traktor Ford?

A pak když přijdete sem nahoru k přednímu kolu. Prostřední část je u modelu 9n nebo 2n velká asi jako talíř na večeři. A u modelu 8n uvidíte, že střední část je mnohem menší.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Co znamená číslo modelu výrobce?

Jedná se o jedinečné číslo, které vydávají výrobci k identifikaci jednotlivých výrobků. Obvykle je MPN výrobku tvořeno řadou čísel a písmen.

Jaký je model mého traktoru Ford?

Najdete ho na pravé straně traktoru, vytištěné na krytu setrvačníku . Podívejte se těsně za startér a nad převlečnou matici v krytu setrvačníku. Měli byste najít sérii tří kódů. První je číslo modelu traktoru.

Jaký model mají traktory z automobilů?

Všechny traktory, které vidíte v celém seriálu Auta, mají stejnou značku modelu. Jsou to Holstein Heifer Chewall Diesel Powered .

Jaké je číslo modelu a číslo výrobku?

Čísla výrobků označují plně sestavený/funkční přístroj . Příklady čísel modelů jsou N9030A, 6612C a 346C. Většina výrobků má možnosti – tyto možnosti jsou označeny tříznakovým řetězcem za číslem výrobku – například N9030A-0BW nebo 6612C-760.

Jak zjistím číslo modelu výrobku?

Na zadní straně výrobku často najdete jednu nebo více nálepek, které ukazují, o jaký výrobek se jedná. Může být obtížné rozpoznat, co jednotlivá čísla znamenají. Číslo modelu je název vašeho výrobku. Obvykle jej najdete pod položkou 'Model' nebo 'Product'.

Jak zjistím, jaký motor Ford mám?

Velikost motoru svého vozidla najdete na okenní samolepce. Je uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Jak se nazývaly traktory Ford?

Traktor Fordson
Henry Ford vyvinul traktor Fordson pro potřeby malých farmářů. Jeho lehká konstrukce s jednotkovou karoserií byla vhodná pro montážní linku a výroba byla zahájena v roce 1917. Levný traktor Fordson se rychle stal nejoblíbenějším traktorem v Americe.

Jaké je číslo modelu mého výrobku?

Na zadní straně výrobku často najdete jednu nebo více samolepek, které ukazují, o jaký výrobek se jedná. Může být obtížné rozpoznat, co jednotlivá čísla znamenají. Číslo modelu je název vašeho výrobku . Obvykle jej najdete pod položkou 'Model' nebo 'Product'.

Co je to model výrobku?

Model výrobku popisuje, z čeho se výrobek nebo služba skládá, tj. existující vstup a výsledek, který je také popsán v procesech . Zde strukturujeme modely produktů, portfolia služeb neboli co se z čeho skládá a vztahy mezi nimi.

Co vám říká číslo modelu?

Jaká jsou sériová čísla a čísla modelů? Modelová a sériová čísla slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít stejné číslo modelu, což znamená, že se jedná o stejný model.

Dokážete identifikovat výrobek podle sériového čísla?

Sériová čísla i čísla šarží/šarží jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který umožňuje výrobcům sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Jak zjistím typ motoru podle čísla VIN?

Dekódování čísla VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla . Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Kde se na motoru nachází číslo modelu?

Číslo modelu bude mít 11 až 12 znaků a najdete ho na jednom z mnoha míst, například: u startéru, na štítu válce, na kovovém štítu, na víku ventilů, nad zapalovací svíčkou, v přední části motoru, nad tlumičem výfuku nebo na palivové nádrži .

Ve kterém roce Ford ukončil výrobu traktorů?

1991
V roce 1991 prodal Ford v rámci konsolidace svých klíčových automobilových aktivit své traktory společnosti Fiat. V rámci této dohody mohla společnost New Holland po omezenou dobu používat značku Ford, což se jí dařilo až do roku 1999.

Jsou staré traktory Ford vůbec dobré?

Mnoho traktorů Ford 9N, 2N a 8N, které Ford vyráběl v letech 1939-1953, je stále v provozu a denně se používají na farmách v USA i v Evropě. I když jsou tyto klasické stroje skvělými stroji, většina farmářů je nekupuje jako sběratelské .

Jaké je číslo modelu nějakého výrobku?

MPN neboli čísla modelů přiděluje výrobce . Jsou statickým identifikátorem výrobku, který je univerzální pro všechny distributory, velkoobchodníky, prodejce. Obvykle je lze nalézt v blízkosti čísla UPC na krabici nebo štítku.

Co je to typové číslo modelu?

Typové číslo identifikuje více verzí určitého čísla modelu . Verze typu 1 může mít jiné součásti než verze typu 2 určitého čísla modelu. Typové číslo je stejně důležité znát jako číslo modelu, abyste měli jistotu, že obdržíte správný(é) servisní díl(y).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: