Jak dekódovat číslo VIN Ford?

Pro Ford bude vypadat takto: 4. znak: Typ zádržného systému, Zahrnuje celkovou bezpečnou hmotnost vašeho vozidla. … Kód modelu, řady a karoserie. … 8. znak: Typ motoru. … 9. znak: Kontrolní číslice VIN. … 10. znak: Vozidlo, rok výroby. … 11. znak: Montážní závod.

Jak dekóduji svůj VIN Ford?

Například první tři číslice kódu VIN vozidla Ford představují výrobce (1FA pro Ford), další čtyři číslice označují model, například Mustang, F-150 a Explorer, a následujících osm číslic poskytuje informace o výrobě a volitelné výbavě vozidla.
Kešované stránky

Jak dekódovat číslo VIN značky Ford?

Jak ručně dekódovat VIN?

Dekódování čísla VIN

 1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
 2. Druhý znak označuje výrobce.
 3. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla.
 4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Lze vyhledat vozidlo Ford podle čísla VIN?

VIN neboli identifikační číslo vozidla je jedinečné sériové číslo vozu a vyhledávání VIN vozu Ford pomocí čísla VIN odhalí historii vozu, případné svolávací akce Fordu provedené podle VIN. Dozvíte se také název modelu Ford, v jakém montážním závodě byl vyroben, pokud má problémy s DMV, a mnoho dalšího.
Kešované stránky

Jak zjistím specifikace svého vozu Ford?

Technické údaje svého vozidla'najdete na štítku na dveřní zárubni, na okenní nálepce, na výrobním listu nebo na dekódovacím listu VIN .

Co znamenají jednotlivé číslice ve VIN kódu Ford?

Světový identifikátor výrobce
První číslice pomáhá určit, v jaké zemi byl váš Ford vyroben . Pro Severní Ameriku to'pravděpodobně bude v továrně Ford ve Spojených státech, Mexiku nebo Kanadě. Druhé písmeno udává společnost, která vozidlo vyrobila. V našem případě je to „F“ pro Ford.

Jak zjistím specifikace svého vozu podle čísla VIN?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celé číslo VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Jak mohu zdarma dekódovat číslo VIN?

Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celý kód VIN do dekodéru NHTSA'VIN, poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Jak dekódovat patnáctimístné číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

 1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
 2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
 3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) je část identifikátoru vozidla.

Jak zjistím přesné specifikace svého vozu?

Určení specifikací vozidla podle VIN je tak jednoduché, jako vzít číslo VIN a zapojit ho do dekódovacího nástroje VIN.

Jaká je osmá číslice v čísle VIN vozidla Ford?

Své číslo VI n můžete najít také v technickém průkazu. A také na vašem vlastnickém titulu. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Jaká číslice v čísle VIN vozidla Ford je rok výroby?

Desátý znak
Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Co znamenají jednotlivé číslice ve VIN?

První znak kódu VIN označuje zemi, ve které bylo vozidlo vyrobeno. Čísla VIN začínající na 1, 4 a 5 jsou vyrobena ve Spojených státech. Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k určení, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd.

Co znamená osmá číslice v čísle VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu.

Existuje nějaká bezplatná aplikace pro zjištění čísla VIN?

Carbly's VIN scanner pro iPhone a Android dokáže přečíst a dekódovat čárové kódy VIN během chvilky. Po vycentrování čárového kódu v cílové oblasti aplikace Carbly dekóduje VIN, načte údaje o konfiguraci vozidla a předloží podrobný posudek a zprávu o historii vozidla.

Existuje bezplatná aplikace pro skenování VIN?

Aplikace VIN decoder & vehicle history je jednou z nejlepších aplikací pro skenování VIN pro prodejce. Tato aplikace pro skenování VIN, kterou představila společnost Vehicle Databases Inc. je vyvinuta pomocí vysoce kvalitní technologie OCR a snadno identifikuje identifikační čísla vozidel (VIN). Aplikace VIN decoder &; Vehicle History umožňuje bezplatné dekódování VIN .

Která číslice v kódu VIN vozidla Ford je kód motoru?

VIN kód motoru. Osmá číslice identifikačního čísla vozidla udává, jaký motor má vozidlo.

Jaké je rozdělení čísla VIN?

První znak kódu VIN označuje zemi, ve které bylo vozidlo vyrobeno. Čísla VIN začínající na 1, 4 a 5 jsou vyrobena ve Spojených státech. Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k určení, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd.

Můžete si vyhledat specifikace svého vozidla podle čísla VIN?

Na stránkách NHTSA.gov můžete zadat dotaz na konkrétní vozidlo'VIN a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle . Dekodér NHTSA'VIN je veřejně přístupný na adrese: https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/.

Lze zjistit specifikace vozu pomocí čísla VIN?

Odpověď zní, že specifikaci vozidla'nelze zjistit zadáním jeho VIN, protože žádná webová stránka s historií vozu není určena k tomu, aby vám poskytla informace prostřednictvím VIN. Údaje o vozidle'jsou uloženy podle jeho registrační značky nebo registračního čísla. Proto budete potřebovat registrační číslo vozidla, abyste zjistili jeho specifikace.

Co znamená 9. číslice v čísle VIN?

Kontrolní číslice
Čísla 4 až 8 popisují vůz a uvádějí například model, typ karoserie, zádržný systém, typ převodovky a kód motoru. Číslo 9 je kontrolní číslice, která se používá k odhalení neplatných VIN.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby vozidla Ford?

Datum výroby vozidla Ford najdete na štítku na dveřní zárubni, který se nachází na předním nebo zadním panelu dveří na straně řidiče'a . Bude označen jako "DATE." Pokud štítek nemáte, můžete si vyžádat Leták s datem výroby od našeho Centra pro styk se zákazníky na telefonním čísle 1-800-392-3673 nebo kliknutím na tlačítko LIVE CHAT.

Jak přečíst 12místné číslo VIN?

Jak dekódovat číslo VIN?

 1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).
 2. Číslice 4 až 8 představují část popisu vozidla.
 3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
 4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
 5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

Jaké jsou 3 nejdůležitější číslice kódu VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Jaká je aplikace, která vyhledává čísla VIN

Aplikace VIN Decoded vám pomůže. Náš pokročilý vyhledávač vozidel provádí důkladnou kontrolu VIN a zprávu o tržní hodnotě pro váš proces nákupu ojetého vozu. VINDecoded již pomohl stovkám tisíc majitelů vozidel a nadšenců získat správné informace o jejich požadovaném vozidle.

Umíte naskenovat číslo VIN?

Mobilní aplikace podporující skenování čárových kódů umožňují uživatelům rychle naskenovat čísla VIN , získat přístup ke všem relevantním informacím potřebným ke zpracování vozidel.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: