Jak dekóduji 17místné číslo VIN?

Jak dekódovat číslo VIN?Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).Číslice 4 až 8 představují část s popisem vozidla.Číslice 9 je kontrolní číslice.Číslice 10 až 17 představují část s identifikátorem vozidla.Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.Více položek…

Jak ručně dekóduji VIN?

Dekódování čísla VIN

  1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
  2. Druhý znak označuje výrobce.
  3. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla.
  4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Kešované stránky

Jak dekódovat 17místné číslo VIN?

Co znamená 17 číslic v kódu VIN?

V rámci standardního 17místného kódu VIN každá číslice nebo skupina číslic identifikuje určité aspekty značky, modelu, výrobního závodu a pořadí, v jakém bylo vozidlo vyrobeno .

Co označuje desátá číslice 17místného identifikačního čísla vozidla VIN?

modelový rok vozidla
Desátý znak v sedmnáctimístném kódu VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma se vztahuje na vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám model?

Identifikační číslo vozidla (VIN) je 17místný kód složený z velkých písmen a číslic, který jednoznačně identifikuje vozidlo. Každé písmeno a číslo poskytují konkrétní informace o vozidle, včetně roku výroby, značky, modelu, velikosti motoru a výrobce.
Kešované stránky

Jak mohu zdarma dekódovat číslo VIN?

Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celé číslo VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Jak zjistím klíčový kód čísla VIN?

Kód klíče vozidla můžete získat tak, že výrobci nebo prodejci vozidla sdělíte číslo VIN a vyžádáte si kód klíče . Upozorňujeme, že tento postup je užitečný pouze v případě, že zámky nebyly nikdy vyměněny za jiný kód klíče. Existuje řada společností "Code Brokers", které nabízejí službu získání kódu klíče z VIN.

Která číslice VIN je kód motoru?

osmý
Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé jsou kódy motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Jak zjistím specifikace svého vozu podle čísla VIN?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celé číslo VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Co znamená osmé písmeno v čísle VIN?

A váš název. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu.

Co znamená desátá číslice N v čísle VIN?

Jak již bylo uvedeno, rok výroby vozidla'se označuje písmenem nebo číslicí na 10. místě zleva v čísle VIN. Jak je uvedeno výše, desátý znak v čísle VIN označuje jeho modelový rok .

Jak zjistím, jaký je model mého vozidla?

Číslice v kódu VIN poskytují všechny potřebné informace o vašem vozidle, včetně značky, modelu, specifikací motoru, roku výroby, výrobního čísla – dokonce i místa, kde bylo vozidlo smontováno. Číslo VIN vašeho vozu by mělo být vytištěno na straně řidiče na palubní desce, poblíž místa, kde se palubní deska stýká s čelním sklem.

Jak zjistím specifikace svého vozu podle čísla VIN?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celé číslo VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Existuje bezplatná aplikace pro vyhledání čísla VIN?

Aplikace Carbly's VIN scanner pro iPhone a Android dokáže během okamžiku přečíst a dekódovat čárové kódy VIN. Po vycentrování čárového kódu v cílové oblasti aplikace Carbly dekóduje VIN, načte údaje o konfiguraci vozidla a předloží podrobný posudek a zprávu o historii vozidla.

Existuje bezplatná aplikace pro skenování VIN?

Aplikace VIN dekodér & historie vozidla je jednou z nejlepších aplikací VIN skeneru pro prodejce. Tato aplikace skeneru VIN, kterou představila společnost Vehicle Databases Inc., je vybavena vysoce kvalitní technologií OCR a snadno identifikuje identifikační čísla vozidel (VIN). Aplikace dekodér VIN &; Vehicle History umožňuje bezplatné dekódování VIN.

Lze z čísla VIN vyrobit klíč od vozidla?

U většiny vozidel v USA od roku 1990 jsou kódy klíčů uloženy v souborech výrobců. Pokud můžete prokázat vlastnictví svého vozidla, lze vyrobit klíč od vozidla s identifikačním číslem vozidla alias číslem VIN . Jakmile je z čísla VIN vytažen kód klíče, lze vyříznout klíč od vozidla.

Mohu najít kód bezklíčového vstupu pomocí čísla VIN?

V poslední době někteří výrobci automobilů umožnili přístup ke kódům bezklíčového vstupu prostřednictvím identifikačního čísla vozidla (VIN) . Majitelé vozů tak mohou snadno získat ztracené, poškozené nebo odcizené kódy klíčů, aniž by museli podstupovat nákladný a časově náročný proces výměny klíčů nebo klíčenek.

Jak zjistím kód motoru?

Kód motoru na výrobním štítku
V závislosti na značce a modelu vozu může být výrobní štítek umístěn na různých místech, nejčastěji: v motorovém prostoru, když stojíte před otevřenou kapotou vozu'hledejte na levé straně, hned za nádrží chladicí kapaliny . na krytu vačky . u převodovky .

Jak zjistím, jaký typ motoru mám?

„Typ motoru svého vozu'můžete určit podle VIN, který najdete v návodu k obsluze nebo pod kapotou . Osmá číslice obsahuje údaje o motoru.“

Kde najdu přesné specifikace svého vozu?

Technické údaje svého vozidla najdete na štítku na dveřích, na okenní samolepce, na výrobním listu nebo na dekódovacím listu VIN.

Lze podle čísla VIN zjistit, jakou má vůz výbavu?

Prohlédněte si zprávu s podrobnými údaji o VIN .
V této zprávě jsou uvedeny podrobné specifikace vozu tak, jak byly vyrobeny výrobcem. Zpráva VIN by měla obsahovat možnosti, jako je převodovka, výbava a emisní specifikace. Zpráva VIN by měla obsahovat vše, co bylo v průběhu výroby změněno.

Co znamená písmeno K v čísle VIN?

Japonsko má J, Jižní Korea K, Anglie S, Německo W a Švédsko nebo Finsko Y. Druhý prvek v této skupině vypovídá o výrobci. V některých případech je to písmeno, kterým začíná název výrobce.

Jaký je kód VIN N?

Identifikační čísla vozidel (kódy VIN)/Modelový rok

Kód Roky
L 1990, 2020
M 1991, 2021
N 1992, 2022
P 1993, 2023

Ve kterém roce je písmeno N v čísle VIN?

Identifikační číslo vozidla – kódy roku

Kód Rok Rok
K 1989 2027
L 1990 2028
M 1991 2029
N 1992 2030

Můžete vyhledat specifikace vozidla podle VIN?

Na stránkách NHTSA.gov můžete zadat dotaz na VIN konkrétního vozidla'a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle . Dekodér NHTSA'VIN je veřejně přístupný na adrese: https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/.

Jaké možnosti má můj vůz podle VIN?

Prohlédněte si zprávu s podrobnostmi o VIN
Ve zprávě jsou uvedeny podrobné údaje o vozidle, jak je vyrobil výrobce. Zpráva o VIN by měla obsahovat možnosti , jako je převodovka, výbava a specifikace emisí. Zpráva VIN by měla obsahovat vše, co bylo v průběhu výroby změněno.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: