Jak dekóduji číslo VIN?

Jak přečíst a dekódovat číslo VIN vašeho vozu1st – Písmeno nebo číslo udávající, kde na světě byl vůz vyroben. … 2. – Výrobce, který vůz vyrobil …. 3. – Konkrétní divize výrobce, která vůz vyrobila. … 4. – Bezpečnostní prvky a informace specifické pro daný model. … 5. – Série vozu'a. … 6. a 7. – Styl karoserie. další položky…

Jak ručně dekódovat VIN?

Dekódování čísla VIN

 1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
 2. Druhý znak označuje výrobce.
 3. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla.
 4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Kešované stránky

Jak dekódovat číslo VIN?

Jak mohu zdarma dekódovat číslo VIN?

Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celé číslo VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.
Kešované stránky

Co znamenají jednotlivé číslice VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Jak dekódovat dvanáctimístné číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

 1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
 2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
 3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) je část identifikátoru vozidla.

Podobná stránka

Proč nelze dekódovat můj VIN?

Pokud VIN, který používáte, nejde dekódovat, nejprve dvakrát, třikrát a dokonce čtyřikrát zkontrolujte, zda jste jej zapsali správně a zda jej zadáváte správně. Většinou se jedná o chybu uživatele . Pokud se jedná o NOVÉ vozidlo aktuálního roku, je možné, že databáze nebyla aktualizována pro novější vozidla.

Kterou číslicí ve VIN kódu zjistíte kód motoru?

Číslo VI n najdete také v technickém průkazu. A také na vašem titulu. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Existuje nějaká bezplatná aplikace na skenování VIN?

Aplikace VIN dekodér & historie vozidla je jednou z nejlepších aplikací VIN skeneru pro prodejce. Tato aplikace skeneru VIN, kterou představila společnost Vehicle Databases Inc., je vyvinuta pomocí vysoce kvalitní technologie OCR a snadno identifikuje identifikační čísla vozidel (VIN). Aplikace VIN decoder &; Vehicle History umožňuje bezplatné dekódování VIN .

Existuje bezplatná aplikace pro identifikaci čísla VIN?

Aplikace Carbly's VIN scanner pro iPhone a Android dokáže přečíst a dekódovat čárové kódy VIN během okamžiku. Po vycentrování čárového kódu v cílové oblasti aplikace Carbly dekóduje VIN, načte údaje o konfiguraci vozidla a předloží podrobný odhad a zprávu o historii vozidla.

Jak zjistím přesné specifikace svého vozu?

Zjištění specifikací vozidla podle VIN je tak jednoduché, jako uchopení čísla VIN a jeho vložení do dekódovacího nástroje VIN.

Která číslice kódu VIN je kód motoru?

osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vašeho vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen označuje desátá zleva rok výroby a osmá číslice je kód motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Jak dekódujete jedenáctimístné číslo VIN?

Jak dekódovat číslo VIN?

 1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).
 2. Číslice 4 až 8 představují část deskriptoru vozidla.
 3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
 4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
 5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

Co vám říká 8. číslice kódu VIN?

Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu. Neváhejte nám zavolat na bezplatnou telefonní linku 888.

Co se stane, když se VIN neshoduje?

Pokud se VIN liší o více než jednu číslici, může váš místní úřad pro registraci motorových vozidel požadovat dodatečné dokumenty k vyřešení problému . Pokud se VIN na vozidle a na titulu zcela liší, mohli jste se setkat s podvodem. Kupovat vůz se špatným VIN uvedeným v názvu je špatný nápad.

Co způsobuje neplatnost čísla VIN?

2) Je možné, že jste zadali VIN s neplatnými znaky . Číslo VIN může obsahovat pouze určitá písmena a číslice. VIN například nepoužívá písmena I, O nebo Q. Pokud vaše VIN obsahuje některá z nich, zkuste místo nich použít číslo 1, písmeno L nebo číslo 0.

Jak zjistím kód motoru?

Kód motoru na výrobním štítku
V závislosti na značce a modelu vozu může být štítek umístěn na různých místech, nejčastěji: v motorovém prostoru, když stojíte před otevřenou kapotou vozu, podívejte se na levou stranu, hned za nádržku chladicí kapaliny . na krytu vačky . v blízkosti převodovky.

Jak zjistím, jaký typ motoru mám?

„Typ motoru svého vozu'můžete určit podle VIN, který najdete v návodu k obsluze nebo pod kapotou . Osmá číslice obsahuje údaje o motoru.“

Jak mohu bezplatně používat službu Carfax?

Společnost Carfax uvádí, že ke každému vozu uvedenému k prodeji na jejích webových stránkách je zdarma k dispozici zpráva Carfax . Webové stránky jako autotrader.com a cars.com mohou také zahrnovat bezplatné zprávy Carfax ke svým nabídkám. Pokud v nabídce ojetého vozu chybí odkaz na bezplatnou zprávu Carfax, doporučuje Carfax vyžádat si ji od prodávajícího.

Existuje aplikace pro identifikaci automobilových dílů?

Parts Detect 4+
Máte účty Pro u společností Autozone nebo Advance Auto / Carquest? Pak použijte tuto praktickou aplikaci pro snadné skenování, vyhledávání a nákup dílů. Parts Detect je mobilní aplikace, která umožňuje profesionálům v oblasti oprav automobilů najít náhradní díly a díly OEM během několika sekund.

Existují skutečné bezplatné kontroly VIN?

Národní úřad pro pojišťovací kriminalitu (NICB) také poskytuje bezplatný nástroj pro vyhledávání VIN. Stejně jako ostatní vyhledávací nástroje je i nástroj NICB pro vyhledávání VIN snadno použitelný. Pomocí tohoto nástroje můžete zjistit, zda bylo vaše vozidlo odcizeno nebo zachráněno. Můžete také zjistit, zda se vozidlo dostalo do nehody a bylo zcela odepsáno.

Jaká je aplikace, která vyhledává čísla VIN?

Aplikace VIN Decoded vám pomůže. Náš pokročilý vyhledávač vozidel provádí důkladnou kontrolu VIN a zprávu o tržní hodnotě pro váš proces nákupu ojetého vozidla. VINDecoded již pomohl stovkám tisíc majitelů vozidel a nadšenců získat správné informace o jejich požadovaném vozidle.

Mohu si prohlédnout specifikace vozidla s VIN?

Zjistit specifikace vozidla podle VIN je tak jednoduché, jako vzít číslo VIN a zapojit ho do nástroje pro dekódování VIN . Některé služby pro dekódování VIN, obvykle ty, které jsou určeny pro komerční použití, umožňují uživatelům zadat vzor VIN (znaky 1-8, 10 a 11) i celé 17místné číslo VIN.

Lze zkontrolovat specifikace vozu pomocí čísla VIN?

Odpověď zní, že specifikaci vozidla nelze ověřit zadáním jeho VIN, protože žádná webová stránka s historií vozidla není určena k tomu, aby vám poskytla informace prostřednictvím VIN. Údaje o vozidle'jsou uloženy na základě jeho registrační značky nebo SPZ. Proto budete potřebovat registrační číslo vozidla, abyste zjistili jeho specifikace.

Co znamená desátá číslice v čísle VIN?

modelový rok vozidla
Desátý znak v 17místném čísle VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Co znamená 7. písmeno v čísle VIN?

Pokud je na 7. pozici VIN písmeno, pak je vaše vozidlo vyrobeno v letech 2010 až 2039 . Pokud je 7. pozice VIN číslem, pak je vaše vozidlo vyrobeno před rokem 2010.

Jaká číslice je kód motoru v čísle VIN?

osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vašeho vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen označuje desátá zleva rok výroby a osmá číslice je kód motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: