Jak fungují čísla traktorů?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Co znamenají čísla na traktorech?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.
Kešované stránky

Jak fungují čísla traktorů?

Lze podle výrobního čísla určit, z jakého roku je traktor?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel .

Co je to traktor John Deere řady 20?

Traktory řady 20 byly jako první vyvinuty ve výzkumném a konstrukčním centru společnosti John Deere ve Waterloo ve státě Iowa. Traktor John Deere 720 Diesel byl testován v září 1956 a při použití čtvrtého rychlostního stupně měl výkon 40,41 koní v tahu.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

Na traktoru je ale'také řada dalších čísel. Přímo tady pod ním. Přímo tady je motor. Číslo. A tady je další číslo, které je podle mě vstřikovací čerpadlo. Číslo.

Co je 540 na traktoru?

Při provozu na plné doporučené otáčky se kloubový hřídel otáčí ve směru hodinových ručiček rychlostí 540 otáček za minutu (ot/min), což se rovná 9 otáčkám za sekundu , nebo rychlostí 1 000 otáček za minutu (16,7 otáček za sekundu). Jak je uvedeno v tabulce 1, hřídel s 540 otáčkami za minutu urazí 7,1 stopy za sekundu, zatímco hřídel s 1 000 otáčkami za minutu se otočí o 13,1 stopy za sekundu.

Co je to traktor řady 1?

Traktory řady 1 jsou také známé jako subkompaktní traktory . Díky své velikosti, cenové dostupnosti a rozsahu výkonu 21,5-23,9 k jsou traktory řady 1 univerzálním doplňkem každého provozu.

Jak zjistím rok výroby sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno něco takového: 1013426. Číslo „13" označuje motor z roku 2013.

Jaký je rozdíl mezi motory John Deere 40 a 420?

John Deere 420 byl přímým pokračovatelem modelu 40 a pokrýval vyšší třídu motorů. Změny oproti 40 na 420 byly minimální, ale výkon byl zvýšen o 20 % díky většímu vrtání, vyšší kompresi a vylepšenému karburátoru . Model 420 byl určen pro dva pluhy.

Co znamenají čísla řady John Deere?

První číslo označuje řadu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem . První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Co znamenají čísla modelů?

Modelová a sériová čísla slouží k identifikaci konkrétního výrobku . Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že'jsou stejným modelem. Každé zařízení má však své vlastní jedinečné sériové číslo, někdy označované zkratkou S/N.

Co znamená číselný kód modelu

Číslo modelu, někdy zkráceně označované jako model nebo modelové číslo, je jedinečné číslo přidělené každému produktu vyrobenému výrobci počítačového hardwaru . Čísla modelů umožňují výrobcům sledovat každé hardwarové zařízení a v případě potřeby identifikovat nebo vyměnit správný díl.

Je kloubový hřídel 540 nebo 1000 otáček za minutu?

Při provozu na plné doporučené otáčky se vývodový hřídel otáčí ve směru hodinových ručiček rychlostí 540 otáček za minutu (ot/min), což se rovná 9 otáčkám za sekundu, nebo rychlostí 1000 otáček za minutu (16,7 otáček za sekundu) . Jak je uvedeno v tabulce 1, hřídel s 5 40 otáčkami za minutu urazí 7,1 stopy za sekundu, zatímco hřídel s 1 000 otáčkami za minutu se otočí o 13,1 stopy za sekundu.

Jak zjistím, zda je můj kloubový hřídel 540 nebo 1000?

V případě 540 ot/min má hřídel 6 drážek, zatímco u hřídele s 1000 ot/min je počet drážek 21 . Pokud kloubový hřídel může pracovat jak při 540 otáčkách za minutu, tak při 1000 otáčkách za minutu, pak se označuje jako dvojitý kloubový hřídel. Tato funkce umožňuje obsluze provozovat vývodový hřídel při 540 ot/min, ale při nižších otáčkách motoru, než jsou standardní, jmenovité otáčky vývodového hřídele.

Co je to traktor řady 5?

Řada John Deere 5 je řada užitkových traktorů, které nabízejí výkon a všestrannost potřebnou pro různé zemědělské a užitkové práce. Díky různým modelům a přizpůsobitelným funkcím, jako je otevřená stanice nebo kabina, si můžete vybrat výkon a velikost ideální pro váš provoz.

Kolik koní má traktor kategorie 1?

20-50 HP
Kolik kategorií tříbodových závěsů existuje?

Kategorie Výkon traktoru Přibližná maximální hmotnost*
Kategorie 1 20-50 HP 2 000 lb
Kategorie 2 40-125 HP 5 000 lb
Kategorie 3N 80-225 HP 5 000 lb
Kategorie 3 80-225 HP 15 000 lb

Co vám řekne výrobní číslo?

Sériová čísla jsou jedinečné kódy, které identifikují výrobek . Mohou to být pouze čísla nebo čísla s písmeny a symboly. Jsou to jedinečné kódy, které odpovídají pouze jednomu výrobku. Obvykle jsou sériová čísla vyrobena v pořadí a mají různé informační části.

Jaký je formát data sériového čísla?

Část s datem je počet dní, které uplynuly od 1. ledna 1900 . Proto je sériové datum '1' odpovídá 02. lednu 1900. Sériové datum '0' (nula) se nezapočítává. Pořadové datum '42004' odpovídá 01. lednu 2015.

Co vám řekne výrobní číslo motoru?

Sériové číslo může pomoci určit model motoru a také pomoci určit správné servisní díly a změny na základě přerušení sériového čísla.

Jak přečíst číslo motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru. Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za kterými následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Kolik koní má motor John Deere 40 10?

John Deere 4010 se vyráběl v závodě Deere's Waterloo, IA, ale vyráběl se také v Mexiku. V roce 1963 se prodával za původní cenu 5 500 dolarů a jeho udávaný vývodový hřídel (PTO) měl výkon 80 koní. Za zmínku však stojí, že při testování v terénu dosahoval výkonu 84 koní.

Kolik koní má 40 20 John Deere?

Model 4020 Diesel má šestiválcový motor, jehož výkon při testech činil 84 koní při tažné síle a 91 koní při vývodovém hřídeli.

Jak přečtu číslo modelu John Deere?

Zjistit číslo modelu a sériové číslo je stejně snadné jako najít identifikační štítek na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Co je to traktor John Deere řady D?

Traktory John Deere řady D představují nejvýkonnější a nejrobustnější traktory, které jsou k dispozici ve verzích 2wd a 4wd . Pokud chcete moderní a technologicky vyspělé traktory, pak je řada John Deere D ideální řadou. Řada John Deere D zahrnuje mnoho spolehlivých a odolných traktorů o výkonu od 36 k – 50 k.

Jak fungují modelová čísla?

Číslo modelu, někdy zkráceně označované jako model nebo model č., je jedinečné číslo přidělené každému výrobku vyrobenému výrobci počítačového hardwaru. Modelová čísla umožňují výrobcům sledovat každé hardwarové zařízení a v případě potřeby identifikovat nebo vyměnit správný díl .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: