Jak lidstvo prohrálo s Kombinátem?

Kombajn použil kombinaci vyspělé technologie a početní převahy, aby přemohl lidské síly, a použil portálové bouře jako prostředek k přepravě svých sil po celé Zemi najednou.

Co udělal Kombajn lidstvu?

Rozsah brutality Kombajnu během okupace není dosud znám, ale předpokládá se, že Kombajn spáchal na lidstvu genocidu, zavedl celosvětové podimperiální vojenské a policejní síly známé jako Overwatch, vyčerpal ze Země její přírodní zdroje a ukončil veškerou lidskou reprodukci …
Cached

Jak lidstvo prohrálo s Combine?

Co se stalo s lidstvem ve hře Half Life?

Následovala krátká, ale rozhodující válka mezi světovými'armádami a Combine, později nazvaná Sedmihodinová válka, která nakonec vyústila v kapitulaci všech světových vlád včetně OSN a zotročení lidské populace Země.

Proč Kombajn napadl Zemi?

Po incidentu v Black Mesa začaly na Zemi řádit 'portálové bouře', které umožnily Xenům zamořit všechny kouty světa. Následné narušení časoprostoru způsobené těmito bouřemi přitáhlo pozornost Kombajny, která následně využila trhliny vzniklé v Black Mesa k invazi.

Kdo ovládá Combine ve hře Half Life?

Bývalý správce výzkumného zařízení Black Mesa, doktor Wallace Breen, vyjednal jménem Země kapitulaci, a proto byl jmenován správcem sil Combine na Zemi – Overwatch.

Jsou bručouni Combine lidmi?

Na rozdíl od jednotek Combine ve hře Half-Life 2, které se zdají být fyzicky i psychicky zcela zbaveny lidskosti, se zdá, že vojáci Combine ve hře Alyx si zachovávají mnoho ze své lidské osobnosti, přičemž prošli mnohem větším množstvím fyzických augmentací .

Co chtějí Combine v polovině života?

Co přesně jsou Combine? Kombajni jsou interdimenzionální říše, která zhruba posledních 20 let okupuje Zemi. Jejich cílem je plně kolonizovat naši planetu, odčerpat její zdroje, přinutit její obyvatele, aby se usadili ve městech podobných vězení, a účinně vyhubit lidskou rasu potlačením naší touhy po reprodukci .

Kolik času lidstvu zbývá?

Podle J. Richarda Gotta, který formuloval kontroverzní argument soudného dne, který tvrdí, že jsme pravděpodobně prožili již polovinu doby trvání lidských dějin, je pravděpodobnost zániku lidstva 95 % za 7 800 000 let.

Jsou kombajnoví vojáci lidé?

Vojáci Kombajny jsou lidé, kteří prošli rozsáhlými úpravami zahrnujícími mimo jiné operace mozku a hrudníku, odstranění genitálií a implantaci různých mechanických zařízení do krku a kolem břicha. Tyto zákroky se provádějí na Novém prospektu a v Citadele.

Je Gman proti Kombajně?

Identita a motivy G-Mana zůstávají nevysvětleny. Dodnes není známa ani jeho loajalita, ačkoli on a jeho zaměstnavatelé jsou zjevnými nepřáteli Kombajnu a jsou jím považováni za hrozbu .

Kdo je hlavním padouchem ve hře Half-Life?

G-Man je hlavním antagonistou sci-fi střílečky z pohledu první osoby Half-Life. Zůstává záhadou, kdo nebo co je ve skutečnosti zač nebo jaká je jeho skutečná role a motivy.

Nosí grunti oblečení?

Průměrný chrlič má velmi zjednodušený fyzický vzhled. Většinou nenosí žádné výrazné části oděvu kromě šedého body (které si lze představit jako šedý plášť nebo košili) a šedých bot . V několika fanouškovských animacích je lze vidět s přídavným vybavením, jako jsou helmy, brýle, rukavice atd.

Proč se vojákům říkalo grunts?

Bylo to v roce 1969, během prvního desetiletí americké účasti ve vietnamské válce, kdy se slovo „grunt“ poprvé použilo jako přezdívka pro vojáky americké pěchoty, kteří vykonávali svou těžkou, nebezpečnou a špinavou práci typicky americkým, vojáckým způsobem .

Je G-man dobrý člověk?

G-Man je zastřešující antagonista sci-fi střílečky z pohledu první osoby Half-Life. Zůstává záhadou, kdo nebo co je ve skutečnosti zač nebo jaká je jeho skutečná role a motivy .

Jak budou vypadat lidé v roce 3000?

Lidé v roce 3000 budou mít větší lebku, ale zároveň velmi malý mozek. "Je možné, že se nám vyvinou silnější lebky, ale pokud lze věřit vědecké teorii, technologie může změnit i velikost našeho mozku," píší.

Kdy lidé téměř vyhynuli?

70 000 LET PŘED NAŠÍM LETOPOČTEM.
Jak lidé v 70 000 letech před naším letopočtem téměř zmizeli ze Země : Krulwich Wonders… Podle některých počtů z historie lidstva se počet lidí na Zemi možná smrskl tak prudce, že jsme se snížili na pouhých 1 000 dospělých osob v reprodukčním věku. A na vině mohl být supervulkán.

Existují nějaké vojákyně Combine?

Combine Assassin je většinou štíhlejší a ženská verze Overwatch Elite s téměř identickou helmou. Používá dvě automatické pistole (a původně i nějakou pušku) a různé útoky zblízka.

Je G-Man ve hře Half-Life padouch?

Typ padoucha
G-Man je zastřešující antagonista sci-fi střílečky z pohledu první osoby ze série Half-Life . Zůstává záhadou, kdo nebo co je ve skutečnosti zač nebo jaká je jeho skutečná role a motivy.

Kdo je G-Manův zaměstnavatel?

Zaměstnavatelé jsou zastřešující antagonistickou frakcí celé série Half-Life . Jsou tajemným a záhadným vševědoucím kolektivem, který válčí s říší Combine a je nadřízeným G-Mana.

Bojí se Kombajn G-Mana?

Combine se G-Mana příšerně bojí a zdá se, že kromě extrémních a panických opatření na zadržování nevědí, jak se s ním vypořádat.

Je G-Man antihrdina?

G-Man je zastřešující antagonista sci-fi střílečky z pohledu první osoby ze série Half-Life . Zůstává záhadou, kdo nebo co je ve skutečnosti zač nebo jaká je jeho skutečná role a motivy.

Proč grunti nosí plynové masky?

Vzhledem k tomu, že jejich přirozené prostředí obsahuje metanovou atmosféru, musí mít Gruntové s sebou nádrže na metan a dýchací přístroje, kdykoli cestují do oblastí bez vysokého obsahu metanu v ovzduší.

Jsou grunti z Madness Combat lidé?

Jejich zjednodušený design je poměrně ikonický a zapamatovatelný, ale zároveň tak kreslený pro násilnou sérii, jako je Madness. Druh jako celek je založen na faksimilii člověka , i když silně zjednodušené a s mnoha stylistickými volnostmi.

Proč se mariňákům říká Jarheads?

Výraz „jarheads“ je také slangový výraz, který používají námořníci, když mluví o mariňácích. Poprvé se tento výraz objevil již za druhé světové války a označoval vzhled mariňáků' v jejich modrých uniformách . Vysoký límec na uniformě a hlava mariňáka' vyčnívající z horní části připomínaly zavařovací sklenici.

Jak se říká, když zemře mariňák?

“ Mariňáci umírají, od toho jsme tady. Ale námořní pěchota žije věčně.

Je G-Man autista?

Gabe Newell potvrdil, že Gman je první autistická herní postava :: Obecné diskuze k Half-Life 2.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: