Jak mohu vyhledat sériové číslo John Deere?

Vyhledání čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Jaký je rok výrobního čísla mého stroje John Deere?

Desetimístný symbol roku je součástí 17místného identifikačního čísla vozidla (VIN), které společnost John Deere používá k identifikaci vozidel. Rok výroby vašeho traktoru je uveden v desátém znaku VIN' . Pokud je desátým znakem P, bude rok 2010 rokem výroby'VIN.

Jak zjistím výrobní číslo traktoru John Deere?

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933.

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Co znamenají čísla řady traktorů John Deere?

První číslo označuje řadu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky?

Druhé písmeno je dva dny. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvě jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Jak dlouhá jsou výrobní čísla traktorů John Deere?

Sedmnáctimístné číslo
Informace o výrobních číslech. Společnost John Deere Waterloo Works nedávno změnila 13místné sériové číslo velkých traktorů na 17místné sériové číslo.

Lze podle sériového čísla poznat rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte výrobní číslo traktoru?

Když chcete zjistit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení . K vyhledání roku výroby použijte tabulku výrobních čísel traktorů.

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

  1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
  2. Písmeno identifikující zemi.
  3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená naftu tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Co je to traktor John Deere řady D?

Traktory John Deere řady D představují nejvýkonnější a nejrobustnější traktory, které jsou k dispozici s pohonem 2wd a 4wd . Pokud chcete moderní a technologicky vyspělé traktory, pak je řada John Deere D ideální řadou. Řada John Deere D zahrnuje mnoho spolehlivých a odolných traktorů o výkonu od 36 k – 50 k.

V jakém roce byla sekačka na trávu s pojezdem?

Po druhé světové válce si sekačky na trávu získaly oblibu, když se rodiny přestěhovaly na předměstí a začaly se starat o větší dvory. V roce 1956 , Cecil Pond vytvořil první sekačku na trávu s pojezdem a dnes jsou současným trendem robotické sekačky.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka John Deere 318?

V zásadě platí, že sériová čísla sekaček John Deere 318 začínají písmenem „M00318X“. Za ním'následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé výrobní číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby .

Kde se nachází sedmnáctimístná sada sériových čísel John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy'nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Co lze ze sériového čísla zjistit?

Sériové číslo je zásadní, protože udává, kdy byl výrobek prodán. To je užitečné, protože v případě problémů s výrobkem můžete zjistit, zda je ještě v záruce. To usnadňuje údržbu zařízení, protože před opravou můžete vždy zkontrolovat historii výrobku.

Jak zjistit rok výroby motoru ze sériového čísla?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak mohu zkontrolovat výrobní číslo motoru?

Kde mohu zjistit své výrobní číslo? Výrobní číslo motoru je na kovovém štítku připevněném k bloku, který se obvykle nachází na levé straně motoru .

Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Lze vyhledat číslo motoru?

Číslo motoru je uvedeno na karoserii motoru vozidla. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty dobře viditelné.

Jak mohu identifikovat svůj motor John Deere?

Umístění výrobního čísla motoru John Deere:
Sériové číslo motoru najdete na štítku na motoru, obvykle na boku bloku . Strana se obvykle liší v závislosti na modelu motoru.

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na vašem stroji . Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Kdy byl vyroben traktor John Deere model D?

Výroba modelu 'D' začala 30. května 1923 a skončila v roce 1953, kdy byl představen Model R. "Je to jeden z nejikoničtějších traktorů Deere, protože jako první nabízel pravý zelenožlutý obchodní znak a protože byl na výrobní lince více než 30 let.

Jak stará je moje sekačka podle výrobního čísla?

Takže je to jednoduché. Tohle. Zde najdete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jak zjistím, jak stará je moje sekačka s pojezdem?

Druhé písmeno je dva dny. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvě jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Proč je traktor John Deere 318 tak oblíbený?

V té době společnost Deere zcela přepracovala řadu 300, takže se tehdy nové modely 318 mohly pochlubit řadou oblíbených funkcí, včetně: Hydraulický posilovač řízení, který byl pro mnoho majitelů vítaným doplňkem a u běžného travního traktoru se objevil poprvé. Dvouválcové vzduchem chlazené motory kvality Onan s litinovými vložkami válců.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: