Jak mohu zdarma dekódovat číslo VIN?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celé číslo VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN. Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Jak lze z čísla VIN získat bezplatné informace?

Kde mohu získat bezplatnou kontrolu VIN?

 • Národní úřad pro pojišťovací kriminalitu (NCIB) Jedním z nejlepších míst, kde můžete získat bezplatné vyhledávání VIN, je Národní úřad pro pojišťovací kriminalitu. …
 • CarFax. CarFax je lídrem v oboru, pokud jde o zdroje týkající se informací o vozidlech spotřebitelů'. …
 • VINCheck.info.
Jak mohu zdarma dekódovat číslo VIN?

Jak ručně dekódovat VIN?

Dekódování čísla VIN

 1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
 2. Druhý znak označuje výrobce.
 3. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla.
 4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Jak zjistím specifikace svého vozu podle čísla VIN?

Identifikace specifikací vozidla podle VIN je tak jednoduchá, že se sebere číslo VIN a vloží se do dekódovacího nástroje VIN. Některé služby pro dekódování VIN, obvykle ty, které jsou určeny pro komerční použití, umožňují uživatelům zadat vzor VIN (znaky 1-8, 10 a 11) i celé 17místné VIN.

Jsou dekodéry VIN zdarma?

Bezplatný dekodér VIN vám může ukázat řadu informací o vozidle, včetně jeho stáří, vlastností a místa výroby. Pro zjištění historie vozidla je však nejlepším nástrojem pro vyhledávání VIN zpráva Carfax Vehicle History Report.
CachedPodobné

Existuje bezplatná aplikace pro skenování VIN?

Aplikace VIN decoder &; vehicle history je jednou z nejlepších aplikací pro skenování VIN pro prodejce. Tato aplikace pro skenování VIN, kterou představila společnost Vehicle Databases Inc. je vyvinuta pomocí vysoce kvalitní technologie OCR a snadno identifikuje identifikační čísla vozidel (VIN). Aplikace VIN decoder &; Vehicle History umožňuje bezplatné dekódování VIN .

Existují nějaké skutečné bezplatné kontroly VIN?

Národní úřad pro pojišťovací kriminalitu (NICB) poskytuje také bezplatný nástroj pro vyhledávání VIN . Stejně jako ostatní vyhledávací nástroje je i nástroj NICB pro vyhledávání VIN snadno použitelný. Pomocí tohoto nástroje můžete zjistit, zda bylo vaše vozidlo odcizeno nebo zachráněno. Můžete také zjistit, zda se vozidlo dostalo do nehody a bylo zcela odepsáno.

Existuje aplikace pro čtení čísla VIN?

Nejlepší aplikace pro skenování VIN pro prodejce v roce 2023

 • Aplikace pro dekódování VIN a historii vozidel.
 • Dekodér VIN klasických vozů.
 • Carbly VIN scanner.
 • Informace o VIN.
 • EpicVIN Zpráva o historii vozidla.
 • Dekodér VIN od společnosti Toysoft, Inc.
 • Skener VIN.

Jak dekódujete 14místný kód VIN?

Co znamenají písmena a číslice ve VIN?

 1. První skupina tří čísel a písmen ve VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
 2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
 3. Následující skupina osmi prvků (pozice 10-17) je část identifikátoru vozidla.

Kde najdu přesné specifikace svého vozu?

Specifikace svého vozidla'můžete najít na štítku na dveřní zárubni, na okenní nálepce, na výrobním listu nebo na dekódovacím listu VIN .

Kde najdu specifikace svého vozidla?

Specifikace vozu (zkratka pro „specifications“) poskytují přehled základních údajů o vozidle. Tyto informace najdete na webových stránkách automobilky'v brožurách a na okenní nálepce u prodejce . Specifikace automobilů se obvykle dělí do kategorií konstrukce, provoz a výkon.

Existuje skutečná bezplatná kontrola VIN?

NICB'VINCheck je bezplatná vyhledávací služba poskytovaná veřejnosti, která pomáhá zjistit, zda vozidlo může mít záznam o pojistné události krádeže a nebylo nalezeno nebo zda bylo někdy nahlášeno jako havarované vozidlo zúčastněnými členskými pojišťovnami NICB.

Jak mohu bezplatně používat službu Carfax?

Společnost Carfax uvádí, že ke každému vozu uvedenému k prodeji na jejích webových stránkách je zdarma k dispozici zpráva Carfax . Webové stránky jako autotrader.com a cars.com mohou také zahrnovat bezplatné zprávy Carfax ke svým nabídkám. Pokud v nabídce ojetého vozu chybí odkaz na bezplatnou zprávu Carfax, doporučuje Carfax vyžádat si ji od prodávajícího.

Existuje nějaká bezplatná zpráva Carfax?

Bezplatná zpráva CARFAX je k dispozici také prostřednictvím mnoha webových stránek prodejců . Při prohlížení nabídky ojetých vozů u prodejce'hledejte odkazy na bezplatné zprávy CARFAX. Pokud odkaz není k dispozici, kontaktujte prodejce a požádejte ho o zprávu CARFAX. Bezplatné zprávy CARFAX jsou k dispozici v mnoha autobazarech ve vašem okolí.

Existuje bezplatná alternativa ke službě Carfax?

VINcheck.info propaguje své zprávy o historii vozidla jako bezplatnou alternativu ke zprávám od společnosti Carfax a jejích konkurentů . AutoCheck nabízí zdarma pouze dvou- nebo třímístné skóre historie vozidla, které hodnotí historii vozu'. Chcete-li získat úplnou historii vozu, musíte si zprávu zakoupit.

Mohu své číslo VIN vygooglovat online?

Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celý kód VIN do dekodéru NHTSA'VIN, poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Existuje bezplatná aplikace pro kontrolu historie vozidla?

Aplikace Car History Check okamžitě odhalí podrobnosti o vozidle a seznam výbavy. Kromě toho vám poskytne cestu k odhalení stáčení kilometrů, skrytých poškození, záznamů o krádežích a historických fotografií. Pomocí této bezplatné aplikace pro kontrolu čísla VIN zjistíte klíčová fakta včetně historie vozu a dalších důležitých informací o vozidle.

Která číslice čísla VIN je kód motoru?

osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen desátá zleva označuje rok výroby modelu a osmá číslice je kód motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Jak přečíst dvanáctimístné číslo VIN?

Jak dekódovat číslo VIN?

 1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).
 2. Číslice 4 až 8 představují část popisu vozidla.
 3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
 4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
 5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám model?

Identifikační číslo vozidla (VIN) je 17místný kód složený z velkých písmen a číslic, který jednoznačně identifikuje vozidlo. Každé písmeno a číslo poskytují konkrétní informace o vozidle, včetně roku výroby, značky, modelu, velikosti motoru a výrobce.

Jak zjistím úplný model svého vozu?

Jak zjistit značku a model mého vozu. Na zadní straně vašeho vozu by měl být na jedné straně uveden název výrobce'a na druhé straně model . Navíc je na přední i zadní straně vašeho vozu obvykle logo výrobce'vozu. Značka a model vozidla se obvykle nachází na obálce návodu k obsluze'vozu.

Co znamenají jednotlivé číslice v kódu VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vašeho vozidla'nebo výrobní divizi.

Co znamená osmá číslice v čísle VIN?

A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm. Váš zdroj kvalitních náhradních dílů a nejlepšího servisu na internetu.

Jaká je nejlepší webová stránka pro kontrolu VIN?

Mezi nejlepší stránky pro vyhledávání VIN patří např:

 • EpicVIN (nejlepší pro prodejce automobilů)
 • Autodna (nejlepší pro uživatele z USA a Evropy)
 • CARFAX (nejlepší pro uživatele mobilních telefonů)
 • VINpit (nejlepší pro všestranné použití)
 • Autocheck (nejlepší pro porovnávání soukromých vozidel)
 • VINfreecheck (nejlepší bezplatný nástroj pro kontrolu VIN)
 • Cebia (nejlepší místní dekodér)

Je Carfax opravdu zdarma?

Způsoby, jak získat bezplatnou zprávu Carfax podle čísla VIN
Nakupujte na stránkách Carfax s nabídkou ojetých vozů, kde je ke každému uvedenému vozu zdarma přiložena historie vozidla. Navštivte internetové stránky s nabídkou ojetých vozů, jako jsou Cars.com a AutoTrader, které mohou nabízet bezplatný Carfax pro některé ojeté vozy. Navštivte webové stránky prodejce'a vyhledejte odkazy na historii Carfax.

Existuje bezplatná zpráva o historii vozu?

Bezplatnou kontrolu VIN můžete získat na stránkách National Insurance Crime Bureau (NICB), VehicleHistory.com nebo iSeeCars.com/VIN . Stačí zadat číslice vašeho vozu'a tyto stránky provedou vyhledání VIN a poskytnou vám informace o vozidle. Pro získání úplného obrazu byste však měli použít více než jednu z těchto stránek.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: