Jak pěstujete rajčata Beefmaster?

Pěstování rajčat Beefmaster je snadné pomocí osiva nebo lze tento hybrid často sehnat jako sazenice ve školkách. Buď začněte s osivem v interiéru pět až šest týdnů před posledním mrazem ve vaší oblasti, nebo vysazujte sazenice po odeznění všech mrazů. Při přesazování sazenic dodržujte rozestupy 2 až 2,5 stopy (61-76 cm).

Jak se staráte o rajčata Beefmaster?

Nároky na vodu: Půdu udržujte trvale vlhkou po celé vegetační období. Během vývoje plodů zalévejte pravidelně a hluboko. Rovnoměrná vlhkost je rozhodující pro prevenci hniloby na konci květů a praskání/rozpukání plodů. Rostliny potřebují v průměru 1 cm vody týdně.
Cached

Jak pěstujete rajčata Beefmaster?

Jak dlouho trvá růst rajčat Beefmaster?

80 dní
Rostliny jsou indeterminantní a plodí zralá rajčata od 80 dnů po výsadbě až do prvních mrazů. Rajčata Beefmaster jsou sladká a jemná, takže jsou vynikající volbou pro krájení na sendviče a hamburgery nebo pro vaření do omáčky.
Cached

Jaký je rozdíl mezi rajčaty Beefmaster a beefsteak?

Oceněná 'Beefmaster' F1, plodí mimořádně velké červené plody s vynikající odolností vůči chorobám a je spolehlivou plodinou s omezeným výskytem prasklin a štěpení. Rajčata Beefsteak vyžadují dlouhé vegetační období, takže pokud žijete v chladnější oblasti, vysaďte rostliny brzy a chraňte je před chladem.

Jak vysoké rostliny rajčat Beefmaster dorůstají?

Rajče Beefmaster dorůstá v době zralosti výšky asi 6 stop , s rozpětím 24 cm. Při výsadbě do řádků by měly být jednotlivé rostliny od sebe vzdáleny přibližně 3 stopy. Kvůli svému bujnému růstu může vyžadovat kolíky nebo doplňkovou oporu.
Cached

Mám rajčata zalévat každý den?

Nově zasazená rajčata dobře zalévejte, abyste se ujistili, že je půda vlhká a ideální pro růst. Na začátku vegetačního období zalévejte rostliny denně ráno. Se zvyšujícími se teplotami může být nutné rajčata zalévat dvakrát denně . Zahradní rajčata obvykle vyžadují 1-2 cm vody týdně.

Měli byste rajčata zalévat každý večer?

Rostliny rajčat je třeba zalévat denně nebo každý druhý den, pokud jste v poslední době neměli déšť . Rostliny potřebují 1-1,5 palce vody týdně, ale rajčata pěstovaná v kontejnerech je třeba zalévat dvakrát denně. Nejlepší doba pro zalévání rostlin je brzy ráno, než se slunce příliš rozpálí.

Je Beefmaster dobré rajče?

Vynikající. Z pěti odrůd, které jsme v létě pěstovali, byly tyto nejlepší. Žertem jsme jim říkali „černobylská“ rajčata kvůli jejich zvláštnímu tvaru a velmi velké velikosti. Chuť byla dokonalá; sladká, ale s klasickým kousáním rajčat.

Jaký je rozdíl mezi rajčaty Big Boy a Beefmaster?

Zaprvé, rajčata typu beefsteak mohou přinést plody o průměrné hmotnosti 16 uncí. Některá beefsteaková rajčata vážila čtyři kila nebo dokonce více. Jedná se o nejsilnější plody rajčat. Rajčata Big Boy jsou sice velká, ale obvykle se z jednoho plodu urodí kolem devíti uncí .

Chutnají rajčata Beefmaster dobře?

Mám dva stánky u silnice. Většině mých zákazníků se tvar těchto rajčat nelíbí, mají však báječnou chuť.

Jaká hovězí rajčata je nejlepší pěstovat?

Nejlepší odrůdy rajčat Beefsteak

 • Big Beef.
 • Beefmaster.
 • Rajče Pink Delicious.
 • Rajče Purple Boy.
 • Orange Wellington.
 • Sunny Boy.

Mám nechat rajče vyrůst do výšky?

Když rostlina dosáhne požadované výšky – obvykle ne vyšší než její opora, 4 nebo 5 stop je dobré – důsledně zaštípněte všechny nové rostoucí špičky . Zhruba za týden se rostlina přestane snažit o nový růst v nejvyšší části rostliny a soustředí se na nový růst a plody pod ní.

Jaké jsou příznaky přemokření rajčat?

Příznaky přemokření rostlin rajčat

 • Stojící voda kolem báze rostliny.
 • Zamokřená půda nebo nepříjemný zápach půdy.
 • Bílá, zelená nebo tmavá krusta na povrchu půdy nebo spodní části hlavního stonku.
 • Listy a stonky opadávají a vadnou, ale zůstávají zelené.
 • Kořeny jsou hnědé nebo černé a ochablé nebo kašovité namísto bílých a tuhých.

Měli byste rajčata v horkém počasí zalévat každý den?

Hluboká zálivka několikrát týdně je pro rajčata obvykle nejlepší, ale vlna veder není typickou situací. Během horkého počasí zalévejte rajčata denně, ale dávejte jim menší objem . K hloubkovému zalévání dvakrát týdně se můžete vrátit, jakmile se teploty zlomí.

Jaké je nejlepší hnojivo pro rostliny rajčat?

Nejlepší hnojivo pro rajčata závisí na preferencích. Rybí emulze je mírné organické hnojivo bohaté na dusík, které lze používat po celou sezónu. Pokud se používá pouze jeden typ formulovaného hnojiva, je'nejlepší zvolit vyvážený produkt, například NPK 10-10-10.

Jaké je největší nejchutnější rajče?

Rajče Mortgage Lifter
Byla vyšlechtěna, aby byla velká a chutná! Má masitou strukturu s malým množstvím semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendviče nebo do čerstvých salátů. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jaká rajčata s nejlepší chutí si můžete vypěstovat doma?

1. Sungold. Rajčata Sungold jsou jedny z nejsladších, jaké jsem kdy vypěstoval, a u šéfkuchařů, pro které jsem rajčata pěstoval, byla vždy oblíbená. Tyto malé žluté až oranžové plody rostou na rostlinách hojně a v kuchyni jsou opravdu všestranné, skvěle se hodí na cokoli od salátů až po pečení.

Jaká rajčata jsou chuťově nejlepší?

8 nejlepších odrůd rajčat, které můžete pěstovat doma, abyste měli bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Jaké je největší nejlepší rajče?

Toto gargantuovské červené beefsteakové rajče, které vyšlechtila Minnie Zaccaria z New Jersey, vzniklo křížením obrovského červeného beefsteaku a gigantického růžového heirloomu. Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat!

Jaké je rajče nejbohatší chuti?

Rajče s nejbohatší chutí

 • Corbarino je vzácná odrůda rajčat z Kampánie. Tato malá rajčata hruškovitého tvaru mají nízkou kyselost, takže jsou sladká, šťavnatá a sytá. …
 • Rajčata Corbarino na těstovinách. Jsou nezbytnou součástí těstovin s mušlemi, petrželí a kalamáry.
 • Rajčata Corbarino na pizzu.

Jaký je rozdíl mezi rajčaty Big Boy a Beefmaster?

Zaprvé, rajčata typu beefsteak mohou přinést plody o průměrné hmotnosti 16 uncí. Některá beefsteaková rajčata vážila čtyři kila nebo dokonce více. Jedná se o nejsilnější plody rajčat. Rajčata Big Boy jsou sice velká, ale obvykle se z jednoho plodu urodí kolem devíti uncí .

Jaké rajče je považováno za nejchutnější?

' Red Brandywine ' (beefsteak, indeterminantní, dědictví z roku 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jak zastřihnout rostliny rajčat, aby měly více plodů?

Tak tuhle přísavku odstraníme. Takže. Z našich rajčat to'nijak zvlášť nevytrhává růstové hormony. A jak'jsme se zmínili na začátku videa, odstraníme spoustu těchto listů.

Kdy bych měl odříznout vrcholky rajčat?

Kontrola růstu. A omezte velikost rostliny. U těchto rév se stará o to, aby se rajčata na této révě vytvořila. a sklizeny. Je opravdu málo důvodů, proč si tuto révu ponechat.

Mohou mít rajčata příliš mnoho slunce nebo tepla?

Za jasného a horkého počasí se na plodech vystavených slunci může objevit spálená neboli opálená skvrna . Nejčastěji se to vyskytuje na zelených plodech. Nejprve se na části rajčete, která je na přímém horkém slunci, objeví žlutá skvrna; když plod dozraje, vytvoří se šedá skvrna s papírovým povrchem.

Je přípravek Miracle Gro vhodný pro rostliny rajčat?

Toto ve vodě rozpustné hnojivo umožňuje vypěstovat větší a bohatší zeleninu (ve srovnání s rostlinami, které nejsou hnojeny). Okamžitě vyživuje a skvěle se hodí pro všechny druhy zeleniny, včetně rajčat, okurek, dýní, paprik a mrkve . K aplikaci použijte konvičku nebo zahradní podavač Miracle-Gro.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: