Jak pěstujete rajčata Indigo Rose?

Semena začněte pěstovat uvnitř 6-8 týdnů před předpokládaným konečným datem mrazů. Semena by měla být pokryta 1/4 cm půdy a udržována v rovnoměrném teple, vlhku a na jasném světle, dokud semena nevyklíčí. Během růstu semenáčky několikrát přesaďte a stonek pokaždé částečně zahrabejte.

Jak pěstovat indigová rajčata?

Semena rajčat vysévejte do sterilní směsi 6 až 8 týdnů předtím, než pomine nebezpečí mrazů, mírně zalévejte a zajistěte spodní teplo. Sazenice pěstujte při teplotě 60 až 75 °C na dobře osvětleném a větraném místě. (Okenní parapety nejsou dostatečně světlé, rostlina bude nohatá a převrátí se.)

Jak pěstujete rajčata Indigo Rose?

Jak vysoká jsou rajčata Indigo Rose?

Podrobnosti o produktu

Hmotnost .15G
Přibližný počet semen 60
Botanický název Solanum lycopersicum
Rozšíření rostliny 24-36"
Výška rostliny 36-90"

Cached

Za jak dlouho dozrají rajčata Indigo Rose?

Díky vysokému obsahu antioxidantů dozrávají černá rajčata pomaleji než běžné červené odrůdy. Ve skutečnosti může trvat až 93 dní od výsadby, než 'Indigo Rose' dosáhnou vrcholu zralosti, s čímž byste měli při výsadbě této krásné odrůdy počítat.

Jak poznám, že jsou rajčata Indigo Rose zralá a vhodná ke konzumaci?

Jakmile se do této fáze dostanou, na dotek dokonce trochu změknou.

Jak se starat o rajčata Indigo Rose?

Další péče
Zjistili jsme, že rajče Indigo Rose roste a plodí výjimečně dobře i za velmi horkého a suchého počasí, ale přesto mu prospívá mulčování . Rajčata Indigo Rose stále plodí, a to i během týdnů teplot přes 90 stupňů a sucha.

Jak se staráte o rajčata indigo?

Rajčata Indigo Rose je třeba pravidelně zalévat, ale ne do té míry, aby byla přesycená. Každých několik týdnů rajčata přihnojujte a každé dva týdny je přikrmujte směsí rybí emulze . Dávejte pozor na blešivce, roháče rajčat a plíseň, na kterou je odrůda Indigo Rose náchylná.

Mám rajčatům uštipovat květy?

Včasné to umožňuje soustředit energii na kořen. Systém, který vybuduje mnohem lepší rostlinu pro pozdější období.

Jak velké jsou rostliny rajčat Indigo Rose?

Její 5' liány vyžadují oporu a plodí bohaté dvouuncové plody v trsech po 6 až 8 kusech. Až ochutnáte jejich vyváženou, sladkou a kyselou chuť, najdete desítky způsobů, jak tato nádherná purpurově hnědá rajčata s červeným středem jíst! Před sklizní nechte plody plně dozrát na révě. Odolná vůči chorobám.

Vyhazujete na konci sezóny rostliny rajčat?

Není toho mnoho, co můžete udělat, abyste této rostlině pomohli k větší produktivitě, proto ji i všechny odumřelé, nemocné listy ze zahrady odstraňte . Dejte je do koše nebo je spalte – nevyhazujte je na kompost, zejména pokud máte v úmyslu tento kompost v budoucnu použít na zeleninové zahradě.

Necháváte rajčata na rostlině dozrát?

Rajčata nejrychleji dozrávají v teplém a světlém prostředí . Říká se, že nejlepší chuť mají rajčata 'dozrálá na révě', což znamená, že se z rostliny sklízejí až po dozrání.

Kde se rostliny rajčat zaštipují?

Spíše než při formování. Nové boční výhonky. Takže když se rozhlédnete po hlavním stonku, tady'je jeden značný, který jsem přehlédl. A tady je boční výhon, takže se oddělí od hlavního stonku.

Jak mám zastřihnout rajčata, aby měla více plodů?

Takže ho vyndáme. Takže. Z našich rajčat to nevytáhne mnoho růstových hormonů. A jak jsme se zmínili na začátku videa, odstraníme spoustu těchto listů.

Jak zachránit rostliny rajčat pro příští rok?

A nezapomeňte měnit vodu každé dva až tři dny. Takže asi po měsíci rostliny rajčat zakoření podívejte se, jak vysoko se vyvíjejí ty zrcadlové kořeny.

Jak zazimovat zahradu s rajčaty?

Pokud'očekáváte mráz. Dokonce i slabý mráz. Možná budete chtít vyjít ven a přikrýt rostliny buď mrazovou přikrývkou. Nějakým těžkým igelitem, který je pomůže ochránit před mrazem.

Dozrávají rajčata rychleji na révě, nebo mimo ni?

„Najdou se odpůrci, ale neexistuje žádná věda, která by podporovala dozrávání na révě,“ řekl. „Kvalita rajčat bude stejně dobrá, ne-li lepší, když budou dozrávat mimo révu, než na révě.“

Potřebují rajčata ke zrání slunce, nebo jen teplo?

Rajčata nepotřebují ke svému dozrání přímé sluneční záření, stačí jim teplo. Červenající se rajče můžete přinést do domu a dozraje na kuchyňské lince. Pokud rajčata ořežete, aby se otevřela slunci, a bude slunečný den, může dojít ke spálení rajčat.

Mám uštipovat spodní listy rajčat?

Při stříhání odrostků podle Missouri uštípněte rostoucí špičku a ponechte pouze dva nejspodnější listy. Chcete-li zlepšit proudění vzduchu a omezit možnost výskytu chorob, odstraňte listy podél spodních 12 cm stonků neurčitých rajčat.

Měli byste z rostlin rajčat sbírat spodní listy?

Já'ho také odstraním, protože tento list rostliny. Roste až k zemi, takže to je vše, co chcete udělat. Správně. Teď, když jsem sundal. Víte, čtvrtina možná třetina porostu.

Mám odstraňovat spodní listy u rajčat?

Jak rostliny rostou, můžete pokračovat v odstraňování spodních listů až do výšky 18 cm od země, abyste zabránili šíření choroby . Pracujte, když jsou listy suché, abyste zabránili šíření choroby.

Jak prořezávat rostliny rajčat pro dosažení maximálního růstu?

Takto nechte řezat . To. Vezmeme to ven žádná rajčata na tomhle jsem vždycky rád, když nevidím žádná rajčata není to zábavný proces řezat rajčata, která se tvoří.

Co dělat s rostlinami rajčat na konci sezony?

A teď už víte, co dělat s rostlinami rajčat na konci sezony. Ať už očekáváte mrazy a plánujete je vyjmout, nebo. Ať už doufáte, že jich několik přezimuje.

Lze udržet rostliny rajčat při životě i přes zimu?

Rozhodně. Mají však určité specifické požadavky. Hlavní nevýhodou tohoto způsobu přezimování je, že pokojové rajčata potřebují hodně slunečního světla. Ano, květináče můžete postavit na světlý parapet, ale i na tom nejsvětlejším okně ve většině případů přežijí zimu jen s několika ošlehanými listy.

Stříháte rostliny rajčat na zimu?

Nyní. Klíčem k úspěchu je udržovat je zastřižené a hnojit je. Dopřejte jí tu starou dobrou rajčatovou vzpruhu, o které jsem mluvil v předchozím videu. A sledujte počasí. Pokud očekáváte mráz.

Můžete rajčata nechat přes zimu?

Rozhodně. Mají však určité specifické požadavky. Hlavní nevýhodou tohoto způsobu přezimování je, že pokojové rajčata potřebují hodně slunečního světla. Ano, květináče můžete postavit na světlý parapet, ale i na tom nejsvětlejším okně ve většině případů přežijí zimu jen s několika ošlehanými listy.

Mám rajčata sklízet dříve, než zčervenají?

Pokud se nechystáte dělat smažená zelená rajčata, která jsou velmi dobrá a rozhodně stojí za vyzkoušení, měli byste se sklizní k jídlu počkat, až budou plody zralé nebo téměř zralé . Pokud chcete rajčata zavařit, můžete je sklízet o něco dříve, než jsou zcela zralá, aby se zabránilo rozpraskání slupky.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: