Jak pěstujete rajčata Sunrise bumblebee?

Výsev po posledních mrazech. Sklízejte: Sklízejte, když jsou plody červené (nebo v barvě vysazené odrůdy) a pevné. Tipy: Rajčata Sunrise Bumble Bee by měla být vysazena do úrodné půdy, doplněné kompostem, mulčována a rovnoměrně zavlažována. Sázejte hlouběji, než rostly v nádobách, protože se tak vytvoří silnější kořenový systém.

Jak dlouho trvá, než rajčata Sunrise bumblebee dozrají?

70 dní
70 dní . Kuchaři milují zářivé víry červené a oranžové barvy uvnitř plodů i na povrchu! Všichni také milují jejich sladkou ovocnou chuť!
Kešované

Jak pěstovat rajčata Sunrise bumblebee?

Jak se pěstují čmelákovitá rajčata?

# 1 | Začněte pěstovat fialová čmeláčí rajčata v interiéru 2-3 týdny před posledními jarními mrazy vysejete semena fialových čmeláčích rajčat do roviny 1/4" hluboko a 1" od sebe . Až do vyklíčení udržujte teplotu kolem 60-75 °C. Zajistěte jasné světlo, ale ne přímé slunce.

Jak pěstujete rajčata Sunrise?

Pěstování semen rajčat Sunrise Sauce
Semena vysévejte do buněčných obalů nebo plošek, vtlačte je do půdy a lehce přikryjte . Udržujte je při teplotě 75-90 °C. Klíčí za 8-15 dní. Po skončení nebezpečí mrazů přesaďte na zahradu ve vzdálenosti 2-4 stop od sebe.

Jak vysoká jsou rajčata Sunrise Bumblebee?

Výška v dospělosti 48 – 60 IN .
Kešované

Urodí rajčata více rajčat, když prodloužím počet hodin slunečního svitu?

Světlo – Nejdůležitějším prvkem je slunce. Nejlepší je stanoviště, na které dopadá alespoň 8 hodin přímého slunečního světla . Při menším množství světla rostliny rajčat obvykle vytvářejí méně plodů a často později v sezóně. Typ půdy – Dále zvažte půdní podmínky.

Jaká je nejrychleji dozrávající rostlina rajčete?

Jaké je nejrychleji rostoucí rajče? Tuto čest mají nerozhodně Quedlinburger Frühe Liebe (indeterminantní typ, který dozrává za 40 dní) a Sub-Arctic Plenty (někdy prodávaný jako Chilly Willie, determinantní typ, který dozrává za 42 dní). Jedná se o dvě nejranější rajčata na světě.

Jak velká jsou čmeláčí rajčata?

asi dva palce
Během růstu získávají modrofialovou barvu, a čím více slunce každé rajče dostane, tím je tato barva sytější. Bosque Bumblebee je malé salátové rajče, i když stále větší než cherry rajče, měří asi dva centimetry a má jemnou, téměř citrusovou chuť s přitažlivou šťavnatou konzistencí.

Je rajče Sunrise Bumblebee determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní réva
Chuť Sunrise Bumblebe je jasná, sladká a tropická. Je to neurčitá odrůda a dobře roste v nádobách i v zemi.

Jsou rajčata Sunrise bumblebee determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní réva
Sunrise Bumblebee je pravé cherry rajče, které jsme vyšlechtili na naší farmě. Jedná se o žluté třešňové rajče s růžovým mramorováním a žlutými pruhy. Chuť rajčete Sunrise Bumblebe'je jasná, sladká a tropická. Jedná se o indeterminantní odrůdu a dobře roste v nádobách i v zemi.

Je rajče Sunrise determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní rajče
Fakta o pěstování a habitu
Jedná se o indeterminantní rajče . To znamená, že dorůstá výšky kolem 5 stop. Rozšíří se také směrem ven asi na 30 palců.

Je rajče Sunrise Bumblebee determinantní?

Rajče Sunrise Bumblebee je 70denní indeterminantní cherry rajče. Vytváří spoustu žlutých a červených pestrých plodů. Plody jsou sladké a mají ovocnou chuť.

Jak často byste měli rajčata zalévat?

Třikrát až čtyřikrát týdně
Pro pěstování rajčat se nejlépe hodí vyvýšený záhon s hloubkou půdy minimálně 8 cm a založené rostliny by se měly zalévat hloubkově po dobu 20 až 30 minut třikrát až čtyřikrát týdně . Pokud rajčata pěstujete na mělčím záhonu, kontrolujte je denně, abyste zachytili včasné známky dehydratace.

Potřebují rajčata hodně vody?

Zahradní rajčata obvykle potřebují 1-2 cm vody týdně. Rajčata pěstovaná v nádobách potřebují více vody než zahradní rajčata. Půda v nádobách se rychleji zahřívá, což vede k většímu odpařování vody.

Jaká rajčata je nejlepší pěstovat k jídlu?

8 nejlepších odrůd rajčat pro domácí pěstování pro bohatou úrodu a chutné plody.

 • Sungold.
 • San Marzano.
 • Brandywine.
 • Červený hybrid Veranda.
 • Čokoládové pruhy.
 • Gardeners Delight.
 • Baby Boomer.
 • Green Zebra.

Které rostliny rajčat přinášejí nejvíce plodů?

Třešňová rajčata Super Sweet 100 patří k nejplodnějším dostupným rostlinám. Tato robustní odrůda rajčat nabízí stovky drobných sladkých rajčat během několika sklizní. Na těchto malých plodech si rádi pochutnáte přímo z révy.

Kolik rajčat můžete očekávat od jedné rostliny?

Pro zjednodušení uvedu, že ze silné a zdravé rostliny neurčitého rajčete, která je větší odrůdou, můžete očekávat 20 až 30 rajčat.

Jak poznáte, že jsou čmeláčí rajčata zralá?

Sklizeň: Rajčata Artisan Bumble Bee Blend jsou na vrcholu chuti, když jsou sytě zbarvená a při jemném zmáčknutí mají mírnou pružnost.

Vydrží determinantní rajčata plodit?

Determinantní rajče (někdy nazývané trpasličí) je keříčková odrůda, která vyroste do určité výšky, vytvoří určité množství květů, a tedy i určité množství plodů, a pak skončí. Už nebude dále plodit .

Plodí determinantní rajčata pouze jednou?

Co se týče růstu skutečných rajčat, determinantní rajčata plodí najednou , v období přibližně dvou týdnů. Indeterminantní rajčata naopak produkují a dozrávají méně plodů průběžně po celou vegetační dobu, dokud se příliš neochladí.

Potřebují determinantní rajčata mříž?

Keříčková rajčata rostou kratší dobu a zakládají a dozrávají plody během soustředěného období. Díky tomu jsou keříčkové odrůdy vynikající pro konzervování. Znamená to také, že jejich výška je omezená a vysoké mříže nejsou nutné . Pro determinantní rajčata postačí jednoduchá klec na rajčata nebo kontejner na terase.

Kolikrát se determinantní rajčata urodí?

Co se týče růstu skutečných rajčat, determinantní rajčata plodí najednou , v období přibližně dvou týdnů. Indeterminantní rajčata naopak produkují a dozrávají méně plodů průběžně po celou vegetační dobu, dokud se příliš neochladí.

Potřebují determinantní rajčata řez?

Determinantní rajčata mají podle své genetické výbavy předem určenou velikost (stejně jako my). Rostou jako keře a nepotřebují žádný řez kromě odstraňování listů pod prvním květním trsem tak, aby se žádný nedotýkal země . Mají tendenci dozrávat nejdříve, často všechny plody najednou.

Jaké jsou příznaky přemokření rajčat?

Příznaky přemokření rostlin rajčat

 • Stojící voda kolem báze rostliny.
 • Zamokřená půda nebo nepříjemný zápach půdy.
 • Bílá, zelená nebo tmavá krusta na povrchu půdy nebo ve spodní části hlavního stonku.
 • Listy a stonky opadávají a vadnou, ale zůstávají zelené.
 • Kořeny jsou hnědé nebo černé a ochablé nebo kašovité namísto bílých a tuhých.

Je v pořádku zalévat rajčata každý den?

Nově zasazená rajčata dobře zalévejte, abyste se ujistili, že je půda vlhká a ideální pro růst. Na začátku vegetačního období zalévejte rostliny každý den ráno. S rostoucími teplotami může být nutné rajčata zalévat dvakrát denně. Zahradní rajčata obvykle vyžadují 1-2 cm vody týdně.

Měl bych rajčata zalévat každý den?

Půda, která obsahuje hodně písku, nezadržuje dobře vodu a rychle vysychá. Z tohoto důvodu může být nutné rajčata rostoucí v písčité půdě zalévat častěji, přibližně každé tři nebo čtyři dny . Jílovitá půda naopak vodu dobře zadržuje. Rostliny rostoucí v jílovité půdě stačí obvykle zalévat jednou týdně.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: