Jak poznám, které inkoustové kazety jsou kompatibilní?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit správnou inkoustovou kazetu, kterou budete potřebovat pro svou tiskárnu, je najít model tiskárny a poté použít naše pole pro vyhledávání podle tiskárny v horní části této stránky. Pokud model neznáte, pak obvykle zjistíte, že je uveden na přední straně tiskárny nebo na zadní straně na nálepce.

Jak zjistím, zda je inkoust do tiskárny kompatibilní?

Zkontrolujte krabici, ve které byla vaše tiskárna dodána. Na většině krabic tiskáren je přímo na krabici jasně uvedeno, které kazety jsou s tiskárnou kompatibilní . Model své tiskárny vyhledejte na webových stránkách výrobce'. Příslušné kazety by měly být uvedeny na stránce tiskárny.
Stránka v mezipaměti

Jak poznám, které inkoustové kazety jsou kompatibilní?

Jsou všechny inkoustové kazety kompatibilní?

Upozornění – ne všechny kazety jsou stejné ! Různé společnosti a webové stránky nakupují a vyrábějí kazety od různých dodavatelů. Různé tiskárny používají inkoustové nebo tonerové kazety různým způsobem. To, co fungovalo u jedné tiskárny, nemusí fungovat u jiné.

Jaké kazety jsou kompatibilní s mou tiskárnou?

Vyhledání inkoustu pro mou tiskárnu podle čísla modelu inkoustu
Pokud máte prázdnou inkoustovou kazetu, můžete se jednoduše podívat na horní nebo přední stranu samotné kazety a zjistit číslo inkoustové/tonerové kazety a/nebo kód výrobce. Číslo modelu kazety se skládá z čísel a někdy i z kombinace čísel a písmen.
Stránka v mezipaměti

Může jít jakákoli inkoustová kazeta do jakékoli tiskárny?

Stručně řečeno, ne! Tiskárny potřebují ke svému provozu specifické kazety , proto máme na celém webu přehledné seznamy, jaký inkoust funguje v každé tiskárně. Do tiskárny nelze použít jen tak jakýkoli model/značku kazety, i když vypadají stejně.

Jak přimět tiskárnu HP, aby rozpoznala novou inkoustovou kazetu?

Nechte ji 30 sekund odpojenou ze zásuvky a poté ji znovu zapojte. Jakmile se spustí a bude připravena k provozu, zkuste nainstalovat inkoustovou kazetu. Znovu se vrátíte k tomu, že jste se rozhodli použít inkoustovou náplň. A doufat, že ji v pořádku rozpozná.

Mohu v tiskárně HP použít inkoust jiné značky?

Lze v tiskárnách HP používat generický inkoust? Ano, v tiskárnách HP můžete používat generický inkoust . Zkuste vypnout ochranu kazet HP, protože to pomůže zabránit blokování tiskáren pomocí aktualizací. V nabídce tiskárny přejděte do nastavení a uvidíte tam možnost, jak ji zakázat.

Proč tiskárna hlásí, že kazeta není kompatibilní?

Zpráva „Nekompatibilní kazeta“ může signalizovat, že kazeta byla vložena do nesprávného slotu. V případě, že se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a vaší zemi/oblasti . Poté zkontrolujte, zda jsou správně nainstalovány v příslušných slotech.

Proč tiskárna HP nechce přijmout novou kazetu?

Tiskárna HP nerozpozná novou inkoustovou kazetu:
Vyjměte starou kazetu a znovu vložte předchozí . Restartujte zařízení a nyní by mělo fungovat. Pokud tomu tak není, bude možná nutné kazetu vyčistit. Některé novější modely laserových tiskáren HP'mají nastavení, které umožňuje používat v tiskárně pouze originální tonery HP.

Proč moje tiskárna HP nefunguje s novou kazetou?

Důvod může být zcela jednoduchý – vaše kazeta je suchá nebo ucpaná . Přesto přidání čerstvého inkoustu nemusí situaci vyřešit. Zkuste kazetu otřít hadříkem bez chloupků navlhčeným izopropylalkoholem. Nedotýkejte se kovových částí těchto kazet a čipu, abyste nepoškodili jejich elektrické kontakty.

Proč tiskárna nerozpoznává inkoustovou kazetu?

Zkontrolujte kovové kontakty kazety. Zkontrolujte vnitřek tiskárny, zda není připojovací bod. Suchým hadříkem bez chloupků lehce otřete kontakty na obou kazetách a tiskárně, abyste odstranili případné nečistoty nebo zbytky a dávejte pozor, abyste je nepoškodili. Vyměňte kazety v tiskárně.

Proč tiskárna HP hlásí nekompatibilní tiskovou kazetu?

Chybové hlášení Nekompatibilní tisková kazeta HP může signalizovat, že kazeta, kterou jste vložili, je ve špatném slotu . Když se zobrazí taková chyba, zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají modelu vaší tiskárny a regionu vaší země'. Poté zkontrolujte, zda jsou kazety nainstalovány v odpovídajících slotech.

Jak obejít nekompatibilní kazetu?

Chcete-li se zotavit z chyb nebo poruch tiskárny, resetujte tiskárnu.

 1. Při zapnuté tiskárně odpojte napájecí kabel od tiskárny.
 2. Odpojte napájecí kabel od zdroje napájení.
 3. Počkejte 60 sekund.
 4. Znovu připojte napájecí kabel do zásuvky a k tiskárně. Poznámka: …
 5. Zapnutím tiskárny dokončete resetování.

Jak přimět tiskárnu HP, aby rozpoznala inkoustové kazety?

Je to podobné jako v tomto případě. V pořádku s vyjmutou. Poté odpojíte tiskárnu od napájení. Nechte ji odpojenou po dobu 30 sekund a pak ji znovu zapojte.

Proč moje tiskárna HP stále hlásí nekompatibilní inkoustovou kazetu?

Kontrola inkoustových kazet
Zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají vaší tiskárně a zemi/oblasti, a poté zkontrolujte, zda jsou správně nainstalovány. Otevřete dvířka nebo víko přístupového prostoru pro kazety. Než budete pokračovat, počkejte, až se vozík přestane pohybovat.

Co dělat, když tiskárna nerozpozná inkoustovou kazetu?

Krok 5 po čekání. Obdoba zapojte tiskárnu do zásuvky. Nezapínejte ji však. Nyní pokračujte v instalaci nové kazety. Krok 6 Jakmile je nová kazeta na místě, zapněte tiskárnu.

Proč tiskárna netiskne s novou inkoustovou kazetou?

Nová inkoustová kazeta může být vadná nebo poškozená . Může mít například špatnou hlavičku tiskárny nebo zablokovanou inkoustovou trysku. Vraťte kazetu a pořiďte si novou, abyste zjistili, zda náhradní kazeta funguje lépe.

Proč tiskárna HP nerozpozná novou inkoustovou kazetu?

Nesprávná instalace kazety
Protože inkoustová kazeta nebyla správně vložena do určeného slotu ve správné poloze, tiskárna ji nedetekuje, což vede k chybové zprávě „Nebyla nalezena žádná inkoustová kazeta“. Zkuste se podívat, zda jsou inkoustové kazety v tiskárně správně nainstalovány.

Proč moje inkoustová tiskárna nerozpozná kazetu?

Začněme prvním z nich. První. Je možné, že paměť vaší tiskárny stále detekuje data z předchozího. Použitá inkoustová kazeta k odstranění tohoto problému přeinstalujte použitou inkoustovou kazetu. Krok 1

Jak přimět tiskárnu HP, aby přijímala kompatibilní kazety?

Zde'uvádíme, co je třeba udělat, aby tiskárna HP přijímala kompatibilní kazety:

 1. Vyčistěte kontaktní otvory.
 2. Resetujte interní paměť tiskárny'.
 3. Odstraňte ochranné pásky kazet.
 4. Ujistěte se, že jste vhodně vložili inkoustovou kazetu.
 5. Zkontrolujte, zda tiskárna neobsahuje aktualizace.
 6. Vypněte ochranu kazety HP.

Jak mohu zrušit nerozpoznání inkoustové kazety HP?

Pro potlačení této chyby vyjměte a znovu nainstalujte uvedenou kazetu 2,3krát, dokud pevně nezapadne do slotu, a očistěte kontakty kazety hadříkem. Pokud se tato chyba stále objevuje, zkuste kontaktovat tým péče o zákazníky společnosti HP. Tým společnosti HP vám pomůže s řešením.

Proč tiskárna HP netiskne nekompatibilní kazety?

Chyby nekompatibilních kazet se mohou objevit, když dojde k poruše komunikace mezi tiskárnou a čipem na kazetě . Pokud je tiskárna zapnutá, odpojte napájecí kabel od tiskárny. Nechte zástrčku odpojenou od napájení po dobu 60 sekund, znovu připojte napájecí kabel do sítě a zapněte tiskárnu.

Jak obelstít tiskárnu HP, aby přijímala doplněné kazety?

Vaše tiskárna si pamatuje prázdné kazety

 1. Vyjměte prázdnou kazetu a znovu ji naplňte.
 2. Vložte do tiskárny další plnou kazetu.
 3. Zapněte tiskárnu a počkejte, až rozpozná kazetu.
 4. Před tiskem zarovnávací stránky vyjměte další kazetu.

Proč tiskárna nechce přijmout doplněnou kazetu?

Jakmile byla kazeta použita až do vyprázdnění, čip zaznamená, že v kazetě nezbyl žádný inkoust ani toner, a proto je při jejím'doplnění nutné čip resetovat . Pokud se tak nestane, tiskárna kazetu nerozpozná.

Jak mohu tiskárnu přimět, aby rozpoznala doplněnou kazetu?

Nebo nějaký nevláknitý hedvábný papír a otření kontaktů. Jakmile se objeví sebemenší nečistoty. Inkoust. Nebo nečistoty mohou zabránit jejich rozpoznání.

Proč tiskárna nerozpozná mou doplněnou inkoustovou kazetu?

Důvod může být zcela jednoduchý – vaše kazeta je suchá nebo ucpaná . Přesto přidání čerstvého inkoustu nemusí situaci vyřešit. Zkuste kazetu otřít hadříkem bez chloupků navlhčeným izopropylalkoholem. Nedotýkejte se kovových částí těchto kazet a čipu, abyste nepoškodili jejich elektrické kontakty.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: