Jak poznám motor sekačky Kawasaki?

Model a výrobní číslo motoru Kawasaki jsou umístěny na štítku připevněném na zadní straně motoru na krytu motoru. Pro orientaci viz obrázek níže. Číslo KÓDU nad čárovým kódem je složeno z čísla modelu a specifikace. První číslo se vztahuje k číslu modelu a druhé číslo se vztahuje k číslu specifikace.

Jak zjistím, jaký motor Kawasaki mám?

Číslo modelu a výrobní číslo motoru Kawasaki se nachází v zadní části motoru na krytu motoru .
Kešované stránky

Jak identifikovat motor sekačky Kawasaki?

Jak zjistíte, jaký je rok výroby motoru Kawasaki?

Co obsahuje číslo VIN motoru Kawasaki? Každý ze 17 znaků v kódu VIN představuje určitou informaci. Například desátý znak udává modelový rok ("1" znamená 2001, "B" znamená 1981 nebo 2011 atd.). Jedná se o jeden z nejjednodušších bitů k odhalení.

Jak zjistím číslo modelu motoru sekačky na trávu?

Na: Jak zjistit, zda je sekačka na trávu vhodná k sekání? Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

Kde najdu číslo modelu motoru?

A tento rumpál má čísla na boku krytu, kde jsou lépe viditelná. Většina těchto čísel je snadno přístupná. A přečtete je pouze pomocí baterky nebo jiného zdroje světla a příležitostně.

Jak přečtete sériové číslo Kawasaki?

Číslo VIN Kawasaki se skládá ze 17 znaků. Pokud se podíváte na kód svého motocyklu, zjistíte, že první znaky jsou JK. Písmeno J znamená Japonsko, tedy zemi, kde byly motor a rám vyrobeny. Další písmeno označuje název společnosti, zde máme Kawasaki a písmeno K.

Kde se nachází číslo VIN na motocyklu Kawasaki?

Krk řízení: Nejčastějším místem pro umístění čísla VIN na motocyklu Kawasaki je krk řízení, což je oblast, kde se přední vidlice spojují s rámem. Hledejte kovový štítek nebo sadu čísel a písmen vyleptaných přímo do rámu v blízkosti řídítek.

Jak přečíst VIN kód motocyklu Kawasaki?

Číslo VIN Kawasaki se skládá ze 17 znaků. Pokud se podíváte na kód svého motocyklu, zjistíte, že první znaky jsou JK. Písmeno J znamená Japonsko, tedy zemi, kde byly motor a rám vyrobeny. Další písmeno označuje název společnosti , zde máme Kawasaki a písmeno K.

Která číslice VIN je rok výroby?

10. znak
Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později.

Jak se identifikuje motor podle výrobního čísla?

Výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a čísla identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor online.

Je číslo modelu motoru stejné jako výrobní číslo?

Číslo modelu představuje konkrétní typ stroje vyrobený výrobcem, zatímco sériové číslo je specifické pro váš stroj .

Jaká je číslice čísla motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru . Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za kterými následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kódem motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Jak dekódujete dvanáctimístné číslo VIN?

Co znamenají písmena a číslice v čísle VIN?

  1. První skupina tří čísel a písmen v čísle VIN tvoří světový identifikátor výrobce (WMI).
  2. Dalších šest číslic, které je třeba zkontrolovat (pozice 4-9), tvoří část popisu vozidla.
  3. Následující skupina osmi prvků (10-17) je sekce identifikátoru vozidla.

Kde se nachází číslo VIN na mém vozidle Kawasaki?

Je přímo zde. Takže můžete najít své číslo VIN docela snadno dostat se k I like where that one's out and that's where it's on your Kawasaki.

Co znamenají jednotlivé číslice VIN?

První znak říká, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. Říká vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla.

Která číslice kódu VIN je kód motoru?

Osmá
Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen označuje desátá zleva rok výroby a osmá je kód motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Jaké číslo VIN znamená velikost motoru?

Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vám řekne značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii.

Lze vyhledat motor podle čísla VIN?

Pomocí výše uvedeného dekodéru VIN získáte klíčové informace o svém voze nebo ojetém voze, jehož koupi zvažujete. Když provedete vyhledání VIN pomocí bezplatného nástroje pro kontrolu VIN od společnosti Carfax'můžete zjistit, kdy a kde bylo vozidlo vyrobeno, značku, model a výbavu vozidla, motor, který má, a další .

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

  1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
  2. Písmeno identifikující zemi.
  3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Kde je na motoru vyraženo číslo motoru?

blok motoru
Číslo motoru je vyraženo na bloku motoru v blízkosti převodovky na přední levé straně proti chladiči .

Jak se čte číslo VIN Kawasaki?

Číslo VIN Kawasaki se skládá ze 17 znaků. Pokud se podíváte na kód svého motocyklu, zjistíte, že první znaky jsou JK. Písmeno J znamená Japonsko, tedy zemi, kde byly motor a rám vyrobeny. Další písmeno označuje název společnosti , zde máme Kawasaki a písmeno K.

Jak dekódujete číslo VIN na motocyklu Kawasaki?

Číslo VIN Kawasaki se skládá ze 17 znaků. Pokud se podíváte na kód svého motocyklu, zjistíte, že první znaky jsou JK. Písmeno J znamená Japonsko, tedy zemi, kde byly motor a rám vyrobeny. Další písmeno označuje název společnosti , zde máme Kawasaki a písmeno K.

Kde se nachází číslo VIN na starém mulu Kawasaki?

U všech modelů Trans4X4® je číslo VIN na levé zadní liště rámu sedadla řidiče a modely Mule™ 600/610 4X4 ho mají na liště rámu pod sedadlem nad palivovou nádrží. U většiny starších modelů Mule je VIN poblíž přední části vozidla .

Jakou velikost motoru mám?

Zjištění velikosti motoru pro vozidlo, které právě vlastníte
Velikost motoru svého vozidla'můžete zjistit na okenní samolepce . Bude uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Kde je na motoru vyraženo VIN?

VIN může být vyraženo na bloku motoru na viditelném místě, například vpředu poblíž místa, kde vede hadicový řemen, nebo poblíž zadní části motoru . Někdy může být zakrytý pod krytem motoru, který je třeba nejprve sejmout. Toto číslo je buď odlito do bloku, nebo vyleptáno po výrobě.

Je číslo VIN číslem motoru?

Je číslo VIN a číslo motoru stejné? Ne, VIN a číslo motoru nejsou stejné. Zatímco VIN poskytuje identifikační údaje o značce a modelu vozidla, stejně jako o roku výroby atd., číslo motoru je samostatný jedinečný identifikační údaj pro blok motoru.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: