Jak poznám traktor Ford?

Traktor nejlépe identifikujete podle výrobního čísla. Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem. Umístění sériového čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem.

Jaký je rok výroby mého traktoru Ford?

To zjistíte tak, že se podíváte na výrobní kód traktoru, známý také jako kód data výroby jednotky. První číslice výrobního kódu traktoru udává rok výroby . U traktorů vyrobených v letech 1965 až 1974 odpovídá tato číslice poslednímu číslu v letopočtu.
Na stránkách je uložena mezipaměť

Jak poznám traktor Ford?

Jak zjistím, jaký mám traktor Ford 600?

A přečtete si toto číslo. Vidíte, že úplně první číslo na traktoru tam'je trojmístné číslo zde amita je sériové. Číslo, na které se díváte, je třímístné. Číslo nahoře.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Kde se na traktoru nachází číslo modelu

Na traktoru je ale také řada dalších čísel. Přímo tady pod ním. Přímo tady je motor.

Jaký traktor vyrobila společnost Ford?

Traktor Fordson byl prvním lehkým, sériově vyráběným traktorem na trhu. Modely se prodávaly za podstatně nižší cenu než konkurenční modely. Název traktoru Fordson vznikl zkrácením původního názvu traktorového podniku Henry Ford & Son.

Jak se jmenovaly traktory Ford?

Prototypy nového traktoru Henry Ford & Son , který později dostal název Fordson, byly dokončeny v roce 1916.

Jak zjistím, jaký motor Ford mám?

Velikost motoru svého vozidla'najdete na okenní samolepce. Bude uveden v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Jaký je rok výroby motoru Ford 600?

Servisní příručka k traktoru Ford 600 ( 1954-1957 )

Jak identifikovat traktor Ford podle výrobního čísla?

Traktor lze nejlépe identifikovat podle výrobního čísla. Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem . Umístění sériového čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Kde najdu model a sériové číslo?

Název modelu a sériové číslo najdete na několika místech v závislosti na výrobku: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a tištěném návodu k použití uvnitř.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jak se nyní nazývají traktory Ford?

Krátká odpověď zní, že jsou stále zde, přímo před našima zemědělskýma očima. Dnes těmto modrým traktorům Ford říkáme jinak – New Holland. Zde je historie.

Jaký byl první traktor Ford?

První experimentální traktor Ford byl vyroben v roce 1907 , a Henry Ford jej tehdy nazval „Automobilový pluh“. První traktor byl dodáván s motorem a měděnými vodními plášti a jeho zadní kola byla převzata ze svážnice. Ford svůj první, sériově vyráběný traktor nazval Fordson.

Jaký je nejoblíbenější traktor značky Ford?

Druhé období nadvlády značky Ford nastalo v roce 1939, kdy byl představen model Ford-Ferguson 9N a jeho nástupci – 8N, 2N a NAA. Během patnáctileté výrobní série Fordů řady N se vyrobí a prodá více než 840 000 těchto traktorů, což ji označuje za jednu z nejoblíbenějších řad traktorů všech dob.

Jak se jmenoval první traktor Ford?

Fordson
Ford svůj první, sériově vyráběný traktor nazval Fordson . Traktor byl nejprve vyroben pro export v letech 1916 a 1917 a v roce 1918 byl představen americkým farmářům. Historicky vzato, traktor Fordson způsobil revoluci ve všech tvůrčích představách o konstrukci a účinnosti traktorů.

Jak se dekóduje Ford?

U značky Ford to bude vypadat následovně:

  1. 4. znak: Tento údaj zahrnuje celkovou bezpečnou hmotnost vašeho vozidla. …
  2. 5.-7. znak: Kód modelu, řady a karoserie. …
  3. 8. znak: Typ motoru. …
  4. 9. znak: Kontrolní číslice VIN. …
  5. 10. znak: Vozidlo, rok výroby. …
  6. 11. znak: Montážní závod.

Kde se na motoru nachází číslo modelu?

Číslo modelu bude mít 11-12 znaků a může se nacházet na jednom z mnoha míst, například: u startéru, na štítu válce, na kovovém štítu, na víku ventilů, nad zapalovací svíčkou, v přední části motoru, nad tlumičem výfuku nebo na palivové nádrži .

Jaký je rozdíl mezi motory Ford 550 a 600?

Ačkoli je vozidlo celkově stejně velké jako F-550, F-600 používá vylepšené komponenty hnacího ústrojí a podvozku, stejně jako pneumatiky a kola s vyšší hmotností a průměrem 19,5 palce, které mu pomáhají dosáhnout vyšší celkové užitečné hmotnosti , uvedl Ford. Zákazníci si mohou vybrat mezi benzinovým nebo naftovým pohonem a pohonem 4×2 nebo 4×4.

Jak se pozná stáří traktoru?

Mnozí z vás již pravděpodobně vědí, jak zjistit rok výroby traktoru'podle výrobního čísla . Moje aplikace Průvodce traktorem a spousta písemných průvodců, například v katalogu Steiner nebo v jiných knihách, dokáže přiřadit rok výroby k výrobnímu číslu.

Kde se nachází číslo modelu starého traktoru Ford?

Sériová čísla traktorů 9N-2N a 8N jsou umístěna na levé straně bloku motoru, těsně pod hlavou a za olejovým filtrem. Umístění výrobního čísla traktorů řady sto a "01" je na ploché ploše nad a za startérem. První číslo je číslo modelu.

Jak poznat rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno toto: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Dokážete výrobek identifikovat podle sériového čísla?

Sériová čísla i čísla šarží/výrobků jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který umožňuje výrobcům sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Jak identifikovat model?

2. Použijte název modelu z nabídky Nastavení

  1. Otevřete nabídku nastavení telefonu. Systém Android 10. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model Android 8.0 nebo 9.0. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model. Klepněte na Settings > System > About phone > Model Android 7.x nebo nižší. Klepněte na Nastavení > O telefonu/tabletu > Číslo modelu.
  2. Poznamenejte si číslo modelu

Jak zjistím svůj model?

Otevřete Nastavení > O telefonu > Model a zobrazte číslo modelu . V Obchodě Play najdete aplikace schopné zobrazit název modelu vašeho telefonu'spolu s dalšími užitečnými informacemi.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: