Jak přečíst sériové číslo John Deere?

Vyhledejte identifikační číslo výrobku John Deere Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru John Deere?

Desetimístný symbol roku je součástí 17místného identifikačního čísla vozidla (VIN), které společnost John Deere používá k identifikaci vozidel. Rok výroby vašeho traktoru je uveden v desátém znaku VIN' . Pokud je desátým znakem P, bude rok 2010 rokem výroby'VIN.
Kešované stránky

Jak přečíst výrobní číslo motoru John Deere?

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Co znamenají čísla řady traktorů John Deere?

První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená naftu tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak dekódovat sériové číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

  1. číslo seznamu nebo seznamu sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 čísly.
  2. písmeno identifikující zemi.
  3. řada čísel označující výrobní linku, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Jak zjistím, jakou sérii má můj traktor John Deere?

Podívejte se na číslo modelu a zjistěte, o jakou sérii traktoru John Deere se jedná . Každé modelové číslo se skládá z kombinace čísel a písmen, které zákazníkům pomáhají pochopit konfiguraci traktoru'. První číslo v alfanumerickém kódu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky?

Druhá dvojčíslí jsou na denním pořádku. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvojka je rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Jak zjistím datum výroby svého traktoru s výrobním číslem?

Určení data výroby podle výrobního čísla: Podle prvních tří čísel vašeho sériového čísla vždy zjistíte datum výroby. První číslo je ROK výroby; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co označuje sériové číslo?

Sériové číslo (SN) je číslo přidělené každému jednotlivému výrobku za účelem odlišení tohoto výrobku od všech ostatních .

Co je to 17místné sériové číslo?

Identifikační číslo vozidla (VIN) je 17místný kód složený z velkých písmen a číslic, který jednoznačně identifikuje vozidlo. Každé písmeno a číslo poskytují konkrétní informace o vozidle, včetně roku výroby, značky, modelu, velikosti motoru a výrobce.

Co znamenají výrobní čísla motoru?

Sériové číslo motoru je kompletní číslo uvedené . Skládá se z. čísla seznamu nebo seznamu sestavení, obvykle 2 až 4 písmen následovaných 4 nebo 5 čísly. písmene označujícího zemi. řady čísel označující výrobní řadu, nazývané také sériové číslo.

Jak zjistím velikost motoru podle sériového čísla?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Co je to traktor John Deere řady D?

Traktory John Deere řady D představují nejvýkonnější a nejrobustnější traktory, které jsou k dispozici s pohonem 2wd a 4wd . Pokud chcete moderní a technologicky vyspělé traktory, pak je řada John Deere D ideální řadou. Řada John Deere D zahrnuje mnoho spolehlivých a odolných traktorů o výkonu od 36 k – 50 k.

Jak přečíst výrobní číslo sekačky na trávu?

Tak to'je tak jednoduché, jak. To je to, co se vám bude hodit. Zde naleznete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Jak podle výrobního čísla zjistíte, jak je traktor starý?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě číslice zahrnují rok a druhé dvě jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaký je formát data sériového čísla?

Datová část je počet dní, které uplynuly od 1. ledna 1900 . Proto je sériové datum '1' odpovídá 02. lednu 1900. Sériové datum '0' (nula) se nezapočítává. Sériové datum '42004' odpovídá 1. lednu 2015.

Co můžete zjistit pomocí sériového čísla?

Sledování sériových čísel je systém, pomocí kterého můžete sledovat jednotlivé kusy položky od jejího vzniku až po prodej . Každá jednotka bude mít jedinečný identifikační kód, který vám pomůže zjistit, která jednotka byla komu prodána.

Co je to sériové číslo v objednávce?

Sériové číslo je identifikační číslo přidělené jednotlivé jednotce výrobku od jednoho výrobce . Sériové číslo se může nacházet na obalu nebo na samotné jednotce.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co představují písmena v sériovém čísle?

Sériové číslo
Na přední straně bankovky je dvakrát uvedena jedinečná kombinace jedenácti čísel a písmen. Každá bankovka má jedinečné sériové číslo. První písmeno sériového čísla odpovídá roku série. Přípona „hvězdička“ se používá k označení bankovek, které slouží jako náhradní během výrobního procesu.

Jak podle sériového čísla poznám, z jakého roku je můj motor?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl toto číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Jak identifikujete motor podle výrobního čísla?

Výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a čísla identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor online.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: