Jak přečtu číslo modelu MTD?

Číslo modelu má jedenáct znaků a je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku. Znaky mohou obsahovat číslice, písmena nebo pomlčky.

Jak zjistím rok výroby svého zahradního traktoru MTD?

V jakém roce bylo mé zařízení vyrobeno? Pátý znak našich jedenáctimístných výrobních čísel výrobků udává poslední číslo roku, kdy byl vyroben . Protože 5. znak v příkladu je čtyřka, rok výroby by byl rok končící čtyřkou.
Kešované stránky

Jak přečíst číslo modelu spotřebiče MTD?

Jaké je číslo modelu mého zahradního stroje MTD?

Číslo modelu MTD najdete na identifikačním štítku vašeho zařízení'umístěném na jednom z několika míst na stroji . Tento štítek je přibližně 2'' x3'' a obsahuje také název výrobku, adresu zákaznického servisu a telefonní číslo.
Kešované stránky

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky s pojezdem?

Druhý rok je dva dny starý. Takže se jedná o dvanáctý ročník. A poslední dva jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sněhová fréza MTD?

Craftsman (MTD)
Pokud je například kód data 5240, první znak 5 označuje rok . Poslední 3 číslice identifikují pořadový den v rámci roku, nnn z 365. Takže 5240 udává datum sestavení 240. dne v roce 1995 nebo 28. srpna 1995.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak přečíst výrobní číslo sekačky na trávu?

Je to jednoduché. Tohle je jako. Zde najdete nálepku, která vám sdělí všechny informace. Máte zde číslo modelu a sériové číslo.

Dokážete podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo modelu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby podle výrobního čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, jaký model sněhové frézy mám?

Jak najdu číslo modelu motoru na své sněhové fréze? Číslo modelu motoru je obvykle číslo vyražené do kovu přímo na vašem motoru . Může být vyraženo na levé straně horního krytu ventilů, na kovovém štítu pod tlumičem výfuku nebo na štítu válce na boku motoru.

Jak zjistím datum výroby svého výrobního čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jak přečtu své sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. 1. číslo je ROK výroby; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby .

Co znamenají čísla modelů?

Související definice
Číslo modelu znamená kombinaci písmen, číslic nebo znaků označujících výrobce, značku, konstrukci nebo výkon spotřebiče .

Jak stará je moje sušička podle výrobního čísla?

Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok výroby . Kde se nachází můj model a výrobní číslo? První písmeno označuje měsíc . Druhé písmeno představuje rok .

Jak určit datum výroby podle sériového čísla?

Referenční tabulka datových kódů sériových čísel obsahuje informace o datu jako součást celkového sériového čísla vašeho modelu. První dva znaky sériového čísla představují rok a měsíc výroby .

Kde se nachází číslo modelu na motoru MTD?

Na boční straně skříně motoru . Číslo modelu bude začínat číslem 21.

Jak starý je můj spotřebič podle výrobního čísla?

Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok výroby . Kde se nachází můj model a výrobní číslo? První písmeno označuje měsíc . Druhé písmeno představuje rok .

Lze podle sériového čísla zjistit, jak je spotřebič starý?

Sériové číslo. Posledním (a nejpřesnějším) způsobem, jak určit stáří velkého spotřebiče, je jeho výrobní číslo . (Všimněte si, že výrobní číslo je pro určení stáří důležitější než číslo modelu). Použití sériových čísel funguje pouze u spotřebičů vyrobených od 70./80. let 20. století (omlouváme se za historické spotřebiče!).

Kde se nachází číslo modelu na sněhové fréze MTD?

Zelf. Pokud chcete vyměnit en díly motoru yoni najít číslo modelu motoru dit nummer media no štítek češtiny do medaile. V závislosti na typu motoru nejčastěji najdete my číslo.

Jak zjistím datum výroby sériového čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak dekódovat kód data výroby?

Kódy dat jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě týden, kdy byly vyrobeny. Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Co ukazuje číslo modelu?

Co jsou to sériová a modelová čísla? Modelová a sériová čísla slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že'se jedná o stejný model.

Co znamená číselný kód modelu?

Číslo modelu, někdy zkráceně označované jako model nebo model č., je jedinečné číslo přidělené každému výrobku vyrobenému výrobci počítačového hardwaru . Čísla modelů umožňují výrobcům sledovat každé hardwarové zařízení a v případě potřeby identifikovat nebo vyměnit správný díl.

Co znamenají čísla modelů spotřebičů?

Písmena a číslice v čísle modelu spotřebiče mají specifický význam. Tomu se říká nomenklatura. Nomenklatura modelu'neříká pouze to, o jaký typ spotřebiče se jedná (např. Sušička); říká také další informace o spotřebiči, jako je kapacita, barva, typ paliva, styl, značka, rok výroby atd.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: