Jak přečtu číslo výrobku John Deere?

Vyhledejte své identifikační číslo výrobku John Deere Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Tento způsob
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.
Kešované stránky

Jak přečtu číslo svého výrobku John Deere?

Co znamenají čísla na traktoru John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak zjistím rok výroby svého traktoru John Deere?

Rok výroby většiny modelů John Deere lze snadno zjistit na webových stránkách společnosti. Pokud má traktor 17 znaků VIN, desátý znak udává rok výroby .

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená diesel tři znamená benzín poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Dá se podle výrobního čísla poznat, z jakého roku je traktor?

Když chcete určit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel .

Jaký je formát čísla VIN traktoru John Deere?

Každý výrobce traktorů John Deere přiděluje každému vozidlu jedinečné identifikační číslo zvané Vehicle Identification Number (VIN). Toto VIN má délku 17 číslic a skládá se z písmen a číslic obsahujících základní specifikaci vozidla . Všechny databáze v automobilovém průmyslu vyhledávají prostřednictvím VIN: databáze výrobce John Deere.

Jak zjistím, jaké řady je můj traktor John Deere?

Podívejte se na číslo modelu a najděte řadu traktorů John Deere . Každé modelové číslo se skládá z kombinace čísel a písmen, které zákazníkům pomáhají pochopit konfiguraci traktoru. První číslo v alfanumerickém kódu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří.

Jak mohu identifikovat motor John Deere?

Umístění sériového čísla motoru John Deere:
Sériové číslo motoru najdete na štítku na motoru, obvykle na boku bloku. Strana se obvykle liší v závislosti na modelu motoru.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru John Deere?

Znáte-li výrobní číslo traktoru John Deere, můžete určit rok výroby, továrnu, kde byl traktor vyroben, jaká převodovka a motor jsou na traktoru namontovány, úroveň emisí a další specifikace traktoru John Deere.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere podle výrobního čísla?

V jakém roce byl váš John Deere vyroben?

MODEL ROK VÝCHOZÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO
John Deere model 70 1953 1954 1955 1956 7000001 7006692 7017501 7034950
John Deere model 80 1955 1956 Konečná verze 8000001 8000775 7034950
John Deere model 100 1975 1976 1977 1978 30001 55001 70001 80001
John Deere model 102 2006 010001

Co znamenají čísla na žacím ústrojí?

Některé sekačky mají nastavení. A nebo písmena či čísla na samotných kolech. Jedna dva tři nebo čtyři a B nebo C ty.

Jak zjistím rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistit rok výroby motoru ze sériového čísla?

Kód data výroby motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Která číslice v čísle VIN znamená model?

Dekódování čísla VIN
Uvádí zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak udává typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Dokážete podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru?

Traktor vyrobený v říjnu 1955 by byl považován za model "1956". Seznamy výrobních čísel téměř vždy uvádějí rok výroby, nikoliv skutečný kalendářní rok, kdy byl traktor vyroben .

Jak zjistíte model motoru?

Zjištění kódu typu motoru
Kód typu motoru je vyražen na boku motoru, obvykle v blízkosti výrobního čísla . Kód typu motoru může mít až 4 znaky.

Jak mohu identifikovat svůj motor?

Jak zjistit typ motoru. Jaký typ motoru je ve vašem voze, můžete snadno zjistit kontrolou kódu VIN, který je uveden v návodu k obsluze'nebo pod kapotou . Číslo VIN lze ve většině případů nalézt také na přední straně palubní desky na straně řidiče'.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka na trávu?

Druhý den je dva. Jedná se tedy o dvanáctý ročník. A poslední dvojčíslí je rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Znamenají čísla na sekačce palce?

Na obrázku níže jsou čísla kol sekačky na trávu 1-5, ale na výšce sečení je uvedeno 1,18-3 palce. Pokud dáte sekačku na nastavení s číslem 3, pravděpodobně sekáte na 2 palce. Vyberte si sekačku, která má vyšší nastavení sečení, a nepředpokládejte, že čísla odpovídají palcům .

Jak přečíst sériové číslo výrobku?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby.

Dokážete identifikovat výrobek podle sériového čísla?

Sériová čísla i čísla šarží/šarží jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který umožňuje výrobcům sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Jak přečíst číslo motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru. Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za kterými následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: