Jak přečtu své výrobní číslo John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru John Deere?

Desetimístný symbol roku je součástí 17místného identifikačního čísla vozidla (VIN), které společnost John Deere používá k identifikaci vozidel. Rok výroby vašeho traktoru je uveden v desátém znaku VIN' . Pokud je desátým znakem P, bude rok 2010 rokem výroby'VIN.

Jak přečtu sériové číslo bankovky John Deere?

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Co znamenají čísla řady traktorů John Deere?

První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak dlouhá jsou výrobní čísla traktorů John Deere?

Sedmnáctimístné
Informace o sériovém čísle. Společnost John Deere Waterloo Works nedávno změnila 13místné výrobní číslo velkých traktorů na 17místné výrobní číslo.
Kešované stránky

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak dekódovat sériové číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

  1. číslo seznamu nebo seznamu sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 čísly.
  2. písmeno identifikující zemi.
  3. řada čísel označující výrobní linku, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Jak zjistím, jakou sérii má můj traktor John Deere?

Podívejte se na číslo modelu a zjistěte, o jakou sérii traktoru John Deere se jedná . Každé modelové číslo se skládá z kombinace čísel a písmen, které zákazníkům pomáhají pochopit konfiguraci traktoru'. První číslo v alfanumerickém kódu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří.

Kolik čísel obsahuje sériové číslo traktoru John Deere?

Informace o sériovém čísle. Pro lepší pochopení každé pozice v 17místném sériovém čísle , níže uvedená tabulka uvádí číslo pozice, použití dané pozice a co daná pozice znamená, specifické pro velké traktory (traktory řady 7R, 8R/8RT a 9030).

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby . První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje číslice i písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce.

Co označuje výrobní číslo?

Sériové číslo (SN) je číslo přidělené každému jednotlivému výrobku za účelem odlišení tohoto výrobku od všech ostatních .

Co je to 17místné sériové číslo?

Identifikační číslo vozidla (VIN) je 17místný kód složený z velkých písmen a číslic, který jednoznačně identifikuje vozidlo. Každé písmeno a číslo poskytují konkrétní informace o vozidle, včetně roku výroby, značky, modelu, velikosti motoru a výrobce.

Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Čtvrtý až osmý znak vám sdělí značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Jaký je můj kód motoru?

Kód motoru na výrobním štítku
V závislosti na značce a modelu vozu může být štítek umístěn na různých místech, nejčastěji: v motorovém prostoru, když stojíte před otevřenou kapotou vozu, podívejte se na levou stranu, hned za nádržku chladicí kapaliny . na krytu vačky . u převodovky .

Jaký je rok výroby traktoru John Deere model A?

John Deere model A
Výroba 1934-1952
Délka 124 palců (310 cm)
Šířka 83 palců (210 cm)
Výška 60 palců (150 cm)

Z jakého roku je traktor John Deere?

John Deere byl kovář, který v roce 1837 vyvinul první komerčně úspěšný samonasávací ocelový pluh a založil společnost, která dodnes nese jeho jméno.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jaký je formát data sériového čísla?

Datová část je počet dní, které uplynuly od 1. ledna 1900 . Proto je sériové datum '1' odpovídá 02. lednu 1900. Sériové datum '0' (nula) se nezapočítává. Pořadové datum '42004' odpovídá 01. lednu 2015.

Lze podle sériového čísla určit rok?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte rok výroby traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Co můžete zjistit pomocí výrobního čísla?

Sledování sériových čísel je systém, pomocí kterého můžete sledovat jednotlivé jednotky předmětu od jeho vzniku až po prodej . Každá jednotka bude mít jedinečný identifikační kód, který vám pomůže zjistit, která jednotka byla komu prodána.

Jaký je příklad sériového čísla?

Například sériové číslo 1234567 má sedm číslic a začíná jedničkou.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co představují písmena v sériovém čísle?

Sériové číslo
Jedinečná kombinace jedenácti čísel a písmen, která se na přední straně bankovky objevuje dvakrát. Každá bankovka má jedinečné sériové číslo. První písmeno sériového čísla odpovídá roku série. Přípona „hvězdička“ se používá k označení bankovek, které slouží jako náhradní během výrobního procesu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: