Jak přimět tiskárnu, aby rozpoznala generický inkoust?

7 věcí, které je třeba udělat, pokud tiskárna nerozpozná inkoustové kazetyČisté kontaktní porty. … Obnovení vnitřní paměti. … Odstraňte ochranné proužky. … Zajistěte správné vložení inkoustové kazety. … Zkontrolujte aktualizace tiskárny. … Zajistěte nákup správného spotřebního materiálu. … Vyhněte se používání opakovaně plněných inkoustových kazet.

Jak mohu zrušit nerozpoznání inkoustové kazety?

Jak potlačit chybu inkoustové kazety – 8 kroků, které je třeba vyzkoušet

 1. Vyjměte novou kazetu a vyměňte ji za starou. …
 2. Starou kazetu opět vyměňte za novou. …
 3. Vyjměte novou kazetu …
 4. Vypněte tiskárnu pomocí tlačítka napájení.
 5. Odpojte tiskárnu od elektrické sítě.

CachedPodobné stránky

Jak přimět tiskárnu, aby rozpoznala generický inkoust?

Jak přimět tiskárnu HP, aby přijímala kompatibilní kazety?

Zde'naleznete postup, jak přimět tiskárnu HP, aby přijímala kompatibilní kazety:

 1. Vyčistěte kontaktní porty.
 2. Resetujte interní paměť tiskárny'.
 3. Odstraňte ochranné pásky kazet.
 4. Ujistěte se, že jste vhodně vložili inkoustovou kazetu.
 5. Zkontrolujte, zda tiskárna neobsahuje aktualizace.
 6. Vypněte ochranu kazety HP.

Ukládání do mezipaměti

Jak obejít chybu originální kazety HP?

Chcete-li zrušit chybu inkoustové kazety HP, vyjměte a znovu nainstalujte uvedenou kazetu 2-3krát, dokud pevně nezapadne do slotu. Poté tiskárnu vypněte a vyjměte všechny kazety. Jemně suchým hadříkem, který nepouští vlákna, otřete kontakty na kazetě a vozíku, abyste odstranili veškeré nečistoty nebo zbytky.

Proč nemohu pro svou tiskárnu HP používat generický inkoust?

Společnost HP zahájila praxi zákazu neautorizovaného inkoustu do tiskáren v roce 2016 aktualizací firmwaru, která znemožnila použití inkoustu třetích stran . To však nezabránilo tomu, aby byli spotřebitelé rozhořčeni, že si nemohou se zakoupenými tiskárnami dělat, co chtějí, a kupovat si inkoustové kazety třetích stran, jaké chtějí používat.

Co to znamená, když inkoustové kazety Nelze rozpoznat?

Vyměnil jsem inkoustovou kazetu, ale můj výrobek ukazuje, že inkoust není rozpoznán. Co mám dělat? Je možné, že inkoustové kazety nebyly nainstalovány správným postupem nebo nejsou správně usazeny. Při správné instalaci a usazování inkoustových kazet postupujte podle níže uvedených pokynů.

Proč tiskárna HP stále hlásí nekompatibilní inkoustovou kazetu?

Zkontrolujte inkoustové kazety
Zkontrolujte, zda čísla modelů kazet odpovídají vaší tiskárně a zemi/oblasti, a poté zkontrolujte, zda jsou správně nainstalovány. Otevřete dvířka nebo víko přístupového prostoru pro kazety. Než budete pokračovat, počkejte, až se vozík přestane pohybovat.

Proč tiskárna HP netiskne nekompatibilní kazety?

Chyby nekompatibilních kazet se mohou objevit, když dojde k poruše komunikace mezi tiskárnou a čipem na kazetě . Pokud je tiskárna zapnutá, odpojte napájecí kabel od tiskárny. Nechte zástrčku odpojenou od napájení po dobu 60 sekund, znovu připojte napájecí kabel do sítě a zapněte tiskárnu.

Jak mohu přepsat barvu inkoustové kazety HP?

Podrobnosti na

 1. Na ovládacím panelu produktu stiskněte tlačítko Setup (ikona klíče).
 2. Pomocí tlačítek se šipkami vyberte možnost System setup (Nastavení systému) a poté stiskněte tlačítko OK.
 3. Pomocí tlačítek se šipkami vyberte možnost Kvalita tisku a poté stiskněte tlačítko OK.
 4. Pomocí tlačítek se šipkami vyberte možnost Vyměnit spotřební materiál a poté stiskněte tlačítko OK.
 5. Výběrem možnosti Override out (Přepsat ven) tuto funkci povolíte.

Proč tiskárna HP hlásí nedostatek inkoustu, když jsem ji právě doplnil?

V originálních kazetách jsou čipy, které zaznamenávají počet vytištěných stránek a nelze je resetovat. V důsledku toho tiskárna načte čipy a oznámí vám, že kazety jsou prázdné, i když nejsou. Proto se zobrazuje hlášení "ink low", i když je kapacita nádržky s inkoustem plná.

Mohu v tiskárně HP používat inkoust jiných výrobců?

To um v poslední době nyní společnost HP začala blokovat. A bránit uživatelům v používání inkoustových kazet třetích stran v tiskárnách HP. Takže děkujeme za sledování.

Je v pořádku používat kompatibilní inkoustové kazety HP?

Stručně řečeno, ne, kompatibilní inkoustové kazety nepoškozují tiskárny . Zdá se však, že existuje mýtus, že ano, a proto někteří lidé nadále kupují kazety přímo od výrobce své tiskárny'. Přesto byste měli být obezřetní, pokud se vám cena kompatibilní kazety zdá příliš dobrá na to, aby byla pravdivá.

Jak vypnout ochranu kazet HP?

Zakázání ochrany kazet HP pomocí dotykové obrazovky

 1. Přístup do nabídky nastavení získáte výběrem položky „Setup“ (Nastavení).
 2. Klepněte na položku „System Setup“ (Nastavení systému)
 3. Zvolte „Supply Settings“ (Nastavení napájení)
 4. Klikněte na „Cartridge Policy“⇒“OFF“ (Vypnuto)
 5. Klikněte na „Cartridge Protection“ ⇒“OF.

Proč je moje inkoustová kazeta plná, ale není v ní žádný inkoust?

Pokud vám počítač nebo obrazovka LCD na tiskárně hlásí, že jsou inkoustové kazety plné, ale na papír neproniká žádný inkoust, pak se s největší pravděpodobností jedná o ucpanou tiskovou hlavu. Rozmazané dokumenty a obrázky, které se zdají být vybledlé, jsou také známkou toho, že je čas odstranit přebytečný inkoust.

Proč moje tiskárna HP nefunguje po výměně inkoustových kazet?

Pokud jste'nedávno doplnili inkoust do kazety, může být vadná a je třeba ji vyměnit . Nová inkoustová kazeta může být vadná nebo poškozená. Může mít například špatnou hlavičku tiskárny nebo zablokovanou inkoustovou trysku. Vraťte kazetu a pořiďte si novou, abyste zjistili, zda náhradní kazeta funguje lépe.

Proč tiskárna po výměně inkoustové kazety netiskne?

Pokud jste'nedávno doplnili inkoust do kazety, může být vadná a je třeba ji vyměnit . Nová inkoustová kazeta může být vadná nebo poškozená. Může mít například špatnou hlavičku tiskárny nebo zablokovanou inkoustovou trysku. Vraťte kazetu a pořiďte si novou, abyste zjistili, zda náhradní kazeta funguje lépe.

Jak přinutím tiskárnu HP tisknout bez barevné kazety?

Přesuňte kurzor a klikněte na položku „Vlastnosti“ a poté na možnost „Barva“. Zde vyberte možnost „Tisknout ve stupních šedi“ pouhým stisknutím jejího zaškrtávacího políčka .

Proč mám v tiskárně málo inkoustu i s novou kazetou?

Je to proto, že zobrazené množství je odhadováno na základě počtu stránek, které jste vytiskli od poslední výměny kazety. K této chybě dochází v důsledku toho, že čip na vaší kazetě stále hlásí nízkou nebo prázdnou hladinu inkoustu z jejího předchozího použití .

Je v pořádku používat v tiskárně jiné kazety než HP?

Použití generické nebo doplněné inkoustové kazety nezpůsobí automatickou ztrátu záruky, ale je důležité si uvědomit, že na jakékoli poškození způsobené právě použitím inkoustového produktu jiného výrobce než HP se nebude vztahovat záruka na vaši tiskárnu HP .

Fungují neoriginální inkoustové kazety?

Kompatibilní kazety mohou v některých případech fungovat dobře, ale často ovlivňují kvalitu tisku a případně i životnost vaší tiskárny. Někteří výrobci považují z těchto důvodů použití neznačkových kazet za neplatnou záruku.

Jsou repasované inkoustové kazety stejně kvalitní jako originální?

Repasované inkoustové kazety se v dnešní době skutečně vyrovnají originálním značkovým kazetám, a to jak spolehlivostí, tak výkonem. Většinou mezi nimi ani nepoznáte rozdíl a stovky zákazníků jsou rádi, že přešli na repasované inkousty a tonery.

Můžete tisknout bez okamžitého inkoustu HP?

Ano, tiskárnu HP můžete používat i bez okamžitého inkoustu HP Instant Ink . HP Instant Ink je naše služba předplatného inkoustu, která vám může ušetřit až 50 %1 inkoustu nebo toneru a zajistí, že budete mít inkoust vždy, když ho budete potřebovat.

Jak se proplachují hlavy tiskárny?

Minuty několikrát přeložte papírovou utěrku a vytáhněte kazetu nebo tiskovou hlavu z roztoku. A otírejte ji o papírovou utěrku, dokud není relativně suchá.

Jak resetovat tiskárnu po výměně inkoustových kazet?

Těsně nad deskou plošných spojů na většině tiskových kazet najdete malé tlačítko . Tato malá tlačítka jste již dříve viděli'na mobilních telefonech, nabíječkách telefonů apod. Toto je resetovací tlačítko a jediný způsob, jak se tam dostat, je buď kancelářskou sponkou, nebo špičkou pera (která na tlačítku zanechá malou inkoustovou šmouhu).

Lze v tiskárně HP používat jiné inkoustové kazety?

Ano, v tiskárnách HP můžete používat generický inkoust. Zkuste vypnout ochranu kazet HP, protože to pomůže zabránit blokování tiskáren pomocí aktualizací.

Mohu tiskárnu používat pouze s černým inkoustem a nekupovat barevný?

Zde se v závislosti na typu tiskárny zobrazí možnost „Barevný“ nebo „Rozšířený“. Po kliknutí na ni se může zobrazit více možností, tj. „Černá kazeta „, „Stupně šedi“ a „Vysoce kvalitní barva“. Chcete-li tisknout čistě černě, klikněte na možnost „Černá kazeta“ nebo „Pouze černobíle“ .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: