Jak se Kombajn dostal na Zemi?

Kombajn, obrovské mimozemské impérium, přitahované k Zemi dimenzionální trhlinou způsobenou incidentem v Black Mesa, zahájilo invazivní sílu, která přemohla planetu pomocí nyní dobytého Xenu, křižovatky různých dimenzí, a jeho portálových bouří na Zemi.

Proč Kombajn napadl Zemi?

Po incidentu v Black Mesa začaly na Zemi řádit 'portálové bouře', které umožnily divokým zvířatům z Xenu zamořit všechny kouty světa. Následné narušení časoprostoru způsobené těmito bouřemi přitáhlo pozornost Kombajny, která následně využila trhliny vzniklé v Black Mesa k invazi.

Jak se Kombajn dostal na Zemi?

Jaký je původ Combine ve hře Half Life?

Kombinace byla vytvořena mocným mimozemským druhem, který je neznámý všem, kteří nejsou součástí organizace, dokonce neznámý i samotnému Overwatchi . Combine získala své jméno díky tomu, že se mimozemské rasy z celého vesmíru spojily, aby šířily mír a jednotu v celém vesmíru.

Co chce Kombajn od Země?

Kombajn je interdimenzionální říše, která okupuje Zemi zhruba posledních 20 let. Jejich cílem je plně kolonizovat naši planetu, odčerpat její zdroje, přinutit její obyvatele, aby se usadili ve vězeňských městech, a účinně vyhubit lidskou rasu potlačením naší touhy po reprodukci.

Pochází Kombajn z Xenu?

Combine nepocházejí z Xenu .

Jsou chrliči Combine lidmi?

Na rozdíl od jednotek Combine ve hře Half-Life 2, které se zdají být fyzicky i psychicky zcela zbaveny lidskosti, se zdá, že vojáci Combine ve hře Alyx si zachovávají mnoho ze své lidské osobnosti, přičemž prošli mnohem větším množstvím fyzických augmentací .

Kdo je vůdcem Combine ve hře Half-Life?

Kapitulaci Země'vyjedná Wallace Breen , tehdejší správce výzkumného zařízení Black Mesa, který objevil způsob komunikace s Combine, a poté se stane loutkovým vládcem Combine'na Zemi, přičemž jeho operační základnou se stane City 17 . Poprvé se Combine'objevuje ve hře Half-Life 2.

Co je domovský svět Combine?

Domovský svět Combine se nachází v dimenzi oddělené od Země, lidem známé jako "Aleph Universe" . Combine ovládá většinu galaxií a planet ve svém domovském vesmíru.

Proč Combine vypadají jako lidé?

Kombinovaní vojáci jsou lidé, kteří prošli rozsáhlými úpravami, mimo jiné včetně operace mozku a hrudníku, odstranění genitálií a implantace různých mechanických zařízení do krku a břicha. Tyto zákroky se provádějí na Novém prospektu a v Citadele.

Je Gman proti Kombajně?

Identita a motivy G-Mana zůstávají nevysvětleny. Dodnes není známa ani jeho loajalita, ačkoli on a jeho zaměstnavatelé jsou zjevnými nepřáteli Kombajnu a jsou jím považováni za hrozbu .

Mají elity Kombajny jedno oko?

Vzhledem k jeho helmě může mít Elita pouze jedno oko levé , což z něj dělá umělého kyklopa, a také nemusí mít vůbec žádné uši.

Nosí grunti oblečení?

Průměrný grunt má velmi zjednodušený fyzický vzhled. Obvykle nenosí žádné výrazné části oděvu kromě šedého těla (které si lze představit jako šedý plášť nebo košili) a šedých bot . V několika fanouškovských animacích je lze vidět s přídavným vybavením, jako jsou helmy, brýle, rukavice atd.

Proč se vojákům říkalo grunts?

Psal se rok 1969, první desetiletí americké účasti ve vietnamské válce, když se poprvé objevila přezdívka „grunt“ pro americké pěšáky, kteří vykonávali svou těžkou, nebezpečnou a špinavou práci typicky americkým vojenským způsobem.

Co zabilo Eliho ve hře Half-Life?

Eli pak popadne osamělou trubku a rozmáchne se po jednom z poradců, což ho jen rozzuří. Poradce pak popadne Eliho a jazykem ho zabije, zatímco Gordon a Alyx bezmocně přihlížejí.

Kdo je hlavním padouchem ve hře Half-Life?

G-Man je hlavním antagonistou sci-fi střílečky z pohledu první osoby Half-Life. Zůstává záhadou, kdo nebo co je ve skutečnosti zač nebo jaká je jeho skutečná role a motivy.

Co se stalo s městem 17?

Nestabilita jádra reaktoru si vyžádala hromadnou evakuaci, zatímco síly Combine pustošily město, zatímco v ulicích nadále zuřily těžké boje. Když město opouštěly poslední evakuace civilistů, jádro Citadely se zhroutilo a vyvolalo temnou energetickou erupci, která město zničila.

Kdo je vůdcem poloviny života Combine?

Kapitulaci Země'vyjedná Wallace Breen , tehdejší správce výzkumného zařízení Black Mesa, který objevil způsob komunikace s Combine, a poté se stane loutkovým vládcem Combine'na Zemi, přičemž jeho operační základnou se stane City 17 . Poprvé se Combine'objevuje ve hře Half-Life 2.

Je G-Man bůh?

Gman je nyní ukázán nejen jako mocná humanoidní mimozemská bytost, ale i jako bytost podobná bohu, která děsí Combine natolik, že ho zavřou do vězení podobného Citadele, někteří vývojáři žertovali, že by mohl snadno lusknutím prstů vymazat Combine z existence, jak navrhovala Alyx, a nakonec je schopen zcela změnit …

Je G-Man v Half-Life padouch?

Typ padoucha
G-Man je zastřešující antagonista sci-fi střílečky z pohledu první osoby Half-Life . Zůstává záhadou, kdo nebo co je ve skutečnosti zač nebo jaká je jeho skutečná role a motivy.

Jak silná je elita Combine?

Elity jsou odolnější, dosahují lepší přesnosti se svými zbraněmi a způsobují celkově větší poškození než běžní vojáci . Obvykle nosí pulzní pušky Overwatch Standard Issue a jsou schopni používat sekundární střelbu zbraně'Energy Ball. Tuto výhodu využívají bez váhání a se smrtící přesností.

Proč grunti nosí plynové masky?

Vzhledem k tomu, že jejich přirozené prostředí má metanovou atmosféru, musí s sebou gruntové nosit metanové nádrže a dýchací přístroje, kdykoli se vydají do oblastí bez vysokého obsahu metanu ve vzduchu.

Proč se jim říkalo grunts?

„Grunts“ byl běžný výraz používaný během vietnamské války jako označení pro muže americké armády, kteří byli v hierarchii těch, kteří sloužili nejníže.

Proč se mariňákům říká Jarhead?

Tento výraz se poprvé objevil již za druhé světové války a označoval vzhled mariňáků' v jejich modrých uniformách. Vysoký límec na uniformě a hlava mariňáka' vyčnívající z horní části připomínaly zavařovací sklenici .

Co znamená chobotnice v námořnictvu?

Chobotnice – ten, kdo navštěvuje námořní akademii .

Proč Elimu chybí noha?

Po útěku se přestěhoval do Města 17, kde se podílel na založení místního odboje a stal se vůdcem Black Mesa East. Během tohoto období také přišel o nohu, kterou mu způsobil Bullsquid, když pomáhal Isaacu Kleinerovi přelézt bariéru, aby se dostal do Města 17.

Je doktor Kleiner ve hře Half-Life 1?

Dr. Isaac Kleiner je vědec a jedna z hlavních postav hry Half-Life 2 a jejích epizod.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: