Jak se pěstují rajčata atomic grape?

Výsadba semen rajčat Brad's Atomic Grape Teplota půdy by měla být 75-90 °F. Pokud sázíte semena do startovacích květináčů, zasaďte semena do důkladně vlhké kvalitní startovací zeminy. Semena položte na vrchol půdy a zasypte je 1/4″ jemně prosáté zeminy.

Je hroznové rajče atomic determinantní nebo indeterminantní?

Indeterminantní
Indeterminantní . Tyto podlouhlé různobarevné velké třešně rostou v trsech. V nezralém stavu jsou levandulově a fialově pruhované, v plné zralosti se mění na zelené, červené/hnědé s antocyklickými modrými pruhy. Vnitřek je zelený s červeným nádechem, když je extra zralý.

Jak pěstovat atomová hroznová rajčata?

Jak pěstujete rajčata Brad’s Atomic grape?

Popis

 1. Dny do vyklíčení: 3-10.
 2. Dny do zralosti: 75.
 3. Začněte pěstovat v interiéru 4-8 týdnů před posledními mrazy. Vysévejte ¼“ hluboko do sterilního substrátu.
 4. Vzdálenost mezi jednotlivými rostlinami: 36″
 5. Velikost plodů: 1,5″ až 3″ švestky.
 6. Výnos: Až 20 liber z rostliny.
 7. Výška dospělé rostliny: 6' nebo více; vyžaduje kůlování.
 8. Vhodné pro pěstování v nádobách: Vhodné pro nádoby: Ano.

Kešované

Jak vypadá zralé rajče atomic grape?

Alespoň jejich přední část, i když strana obrácená ke slunci bude většinou fialová. A druhá strana, kterou uvidíte, je trochu zelená, takže vám zde ukážu další příklad. Takže tady jsou některé

Co dělat s atomovými hroznovými rajčaty?

Tato rajčata mají tak fantastickou chuť a jsou perfektní pro všechno od salsy, pasty, džusu , a další! Tohle se líbí Kathy Molnar a dalším 582 lidem.

Jak velké jsou rostliny atomových hroznových rajčat?

Podrobnosti o produktu

Hmotnost 0.15G
Přibližný počet semen 60
Botanický název Solanum lycopersicum
Výška rostliny 36-90"
Rozšíření rostliny 24-36"

Jak velká jsou rajčata atomic grape?

Popis/chuť. Rajčata Atomic Grape jsou malé až středně velké plody o průměrné délce 2-7 cm, které mají podlouhlý oválný tvar se zahnutými až mírně špičatými konci.

Jaká je nejlepší rostlina pro pěstování hroznových rajčat?

'Fantastico' : Mírně protáhlá hroznová rajčata stále spadají do kategorie cherry rajčat a jasně červená, oceněná AAS &.#39;Fantastico' patří k těm nejlepším. Lesklá sladká rajčata mají 12 °Bx a jsou pevná, odolná proti praskání a sladká. Keříčkovité, determinantní révy jsou také vysoce výnosné a odolné vůči pozdní plísni.

Jak chutnají rajčata Atomic Grape?

Nemyslím si, že to bylo příliš brzy, myslím, že to bude stále chutnat skvěle, ale pokud je necháte na vinné révě o něco déle, budou trochu tmavší a trochu červenější.

Co jsou to atomová hroznová rajčata?

Podlouhlé, velké třešně ve shlucích. Jejich barva (a chuť!) je naprostým útokem na smysly – levandulové a fialové pruhy, které se v plné zralosti mění na technicolorové olivově zelené, červené a hnědomodré pruhy.

Jaká jsou nejsladší hroznová rajčata k pěstování?

1. 'Golden Sweet': Tato neurčitá réva vytváří spoustu lesklých zlatých plodů, které jsou odolné proti praskání, pevné a masité. 2. 'Isis Candy': Jedná se o velmi pěkné třešňové rajče se zlatými plody posetými červenými pruhy.

Jak vysoká je rostlina hroznového rajčete?

8 až 9 stop vysoké
Hroznová rajčata Tami G vyrostou v bujnou liánu, která může za sezónu dosáhnout výšky 8 až 9 stop a snadno přerůst horní část klece a zase se vrátit dolů. Protože je tato odrůda odolná vůči chorobám, budete se těšit z delší sklizně.

Jak chutnají rajčata Atomic?

Hroznová rajčata Atomic mají křehkou strukturu, která se zráním mírně změkčuje, a rozvíjejí komplexní sladkokyselou chuť smíšenou s kyselou, zemitou, rostlinnou a pikantní příchutí .

Jaké je nejlepší hroznové rajče?

1. ' Golden Sweet ': Zlatý Golden: je označováno za nejsladší a nejchutnější žluté hroznové rajče, které plodí spoustu lesklých zlatých plodů, které jsou odolné proti praskání, pevné a masité. 2. 'Isis Candy': Jedná se o velmi pěkné třešňové rajče se zlatými plody posetými červenými pruhy.

Jaké je nejchutnější hroznové rajče?

1. ' Golden Sweet ': Zlatý Golden: je označováno za nejsladší a nejchutnější žluté hroznové rajče, které plodí spoustu lesklých zlatých plodů, které jsou odolné proti praskání, pevné a masité. 2. 'Isis Candy': Jedná se o velmi pěkné třešňové rajče se zlatými plody posetými červenými pruhy.

Jaké je nejchutnější rajče na světě?

Rajče Brandywine
Odrůda Brandywine je snad nejčastěji označována za nejchutnější odrůdu rajčat. Má dokonale vyvážený poměr cukru a kyselosti s tou vynikající, staromódní chutí rajčat. Podmínky pěstování mohou ovlivnit kvalitu chuti více než u některých jiných odrůd na tomto seznamu.

Rostou hroznová rajčata dobře v květináčích?

V nádobách můžete pěstovat všechny oblíbené druhy rajčat, od sytě červených krájených až po drobná hroznová rajčata. Kvůli omezenému přístupu k vodě a živinám je to jen o něco pracnější než pěstování rajčat na zahradě.

Jak často byste měli zalévat hroznová rajčata?

Pokud vypadají a připadají mi suchá, zalévám. Na začátku sezóny, když jsou moje rajčata mladá, zjišťuji, že potřebuji zalévat několikrát týdně . Jakmile rostliny dozrají a začnou kvést a plodit, zavlažuju rajčata pěstovaná v nádobách téměř denně a zahradní rajčata zalévám jednou týdně.

Jaké rajče je nejchutnější pro domácí pěstování?

1. Sungold. Rajčata Sungold jsou jedny z nejsladších, jaké jsem kdy vypěstoval, a u šéfkuchařů, pro které jsem rajčata pěstoval, byla vždy oblíbená. Tyto malé žluté až oranžové plody rostou na rostlinách hojně a v kuchyni jsou opravdu všestranné, skvěle se hodí na cokoli od salátů až po pečení.

Jaké rajče je nejlepší jíst samotné?

Cherry rajčata
Třešňová rajčata jsou kulatá, kousavá a tak šťavnatá, že při kousnutí mohou prasknout. Jedno cherry rajče (17 gramů) obsahuje pouze 3 kalorie a stopové množství několika vitaminů a minerálů ( 2 ). Mají ideální velikost do salátů nebo se dají jíst samostatně jako svačina.

Které rajče je sladší třešňové nebo hroznové?

Hroznová rajčata jsou podlouhlá a mají tvar hroznů. Jsou asi o polovinu menší než cherry rajčata a mají silnější slupku. Hroznová rajčata nejsou tak sladká jako cherry rajčata a jejich dužina je masitější a méně vodnatá.

Mají rajčata raději hluboké nebo široké květináče?

Kontejnery by měly být alespoň 5 galonů nebo 12 palců široké a hluboké, i když větší jsou lepší . Pro maximální produkci jsou ideální nádoby o objemu 10 galonů a více, zejména pro větší odrůdy rajčat. Keramické nebo plastové nádoby udrží vlhkost lépe než terakota.

Potřebují hroznová rajčata mříž?

Bez ohledu na zvolený způsob pěstování potřebují všechny rostliny rajčat při růstu nějaký podpůrný systém . Rajčata jsou přirozeně vysoká, ohnutá a obvykle nejsou schopna stát sama vzpřímeně – zejména jakmile jsou zatížena plody!

Jaké jsou příznaky přemokření rajčat?

Příznaky přemokření rostlin rajčat

 • Stojící voda kolem báze rostliny.
 • Zamokřená půda nebo nepříjemný zápach půdy.
 • Bílá, zelená nebo tmavá krusta na povrchu půdy nebo spodní části hlavního stonku.
 • Listy a stonky opadávají a vadnou, ale zůstávají zelené.
 • Kořeny jsou hnědé nebo černé a ochablé nebo kašovité namísto bílých a tuhých.

Jak vypadá přemokřená rostlina rajčete?

Příznaky přemokření rajčat jsou žluté, puchýřovité nebo vadnoucí listy. Žloutnout mohou i stonky. Přílišnou zálivku zjistíte tak, že do půdy zapíchnete prst a posoudíte, jak moc je mokrá. Pokud se vám zdá bažinatá, zejména po suchém dni, jsou vaše rajčata zcela jistě přemokřená.

Jaká je nejchutnější odrůda hroznových rajčat?

1. ' Golden Sweet ': Zlatý Golden: je označováno za nejsladší a nejchutnější žluté hroznové rajče, které plodí spoustu lesklých zlatých plodů, které jsou odolné proti praskání, pevné a masité. 2. 'Isis Candy': Jedná se o velmi pěkné třešňové rajče se zlatými plody posetými červenými pruhy.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: