Jak se pozná motor John Deere?

Umístění sériového čísla motoru John Deere: Sériové číslo motoru najdete na štítku na motoru, obvykle na boku bloku.

Jak vypadá výrobní číslo motoru John Deere?

Sériová čísla motorů John Deere mají obvykle 13 znaků . První dvě písmena označují, ve které továrně byl motor vyroben: TO (Dubuque, IA) CD (Sarran, Francie)
Cached

Jak se pozná motor John Deere?

Jak identifikujete motor podle výrobního čísla?

Výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a čísla identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor online.

Kde se nachází výrobní číslo motoru traktoru John Deere?

Traktor na trávu má identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem. V opačném případě lze identifikační štítek nalézt u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru .

Jak dekódovat číslo modelu traktoru John Deere?

Tento způsob
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Je výrobní číslo motoru stejné jako číslo motoru?

Ne. obě čísla poskytují odlišnou identifikaci modelu vozidla'a čísla motoru .

Je sériové číslo stejné jako číslo motoru?

Ne, VIN a číslo motoru nejsou stejné . Zatímco VIN poskytuje identifikaci pro značku a model vozu'a jeho rok výroby atd. a číslo motoru je samostatný jedinečný identifikátor bloku motoru.

Jak zjistím, jaký je můj motor?

Najdete ho ve spodním rohu čelního skla na straně řidiče. Číslo VIN je identifikační číslo vašeho vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé jsou kódy motoru.

Můžete vyhledat číslo motoru?

Číslo motoru je uvedeno na karoserii motoru vozidla. Výrobci automobilů dbají na to, aby bylo číslo dobře viditelné. Je vytištěno na kovové nálepce a umístěno tak, aby bylo po otevření kapoty snadno viditelné.

Kde se nachází výrobní číslo motoru John Deere 4430?

KAŽDÝ TRAKTOR 4430 MÁ NÁSLEDUJÍCÍ VÝROBNÍ ŠTÍTKY: ZÁKLADNÍ TRAKTOR, MOTOR, VALNÍK A ZVUKOVÁ OCHRANA KAROSERIE. VÝROBNÍ ŠTÍTEK ZÁKLADNÍHO TRAKTORU JE UMÍSTĚN NA ZADNÍ STRANĚ PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ. ŠTÍTEK SE SÉRIOVÝM ČÍSLEM MOTORU JE UMÍSTĚN NA PRAVÉ STRANĚ MOTORU ZA VSTŘIKOVACÍM ČERPADLEM .

Kde se nachází výrobní číslo motoru John Deere 3020?

KAŽDÝ TRAKTOR 3020 MÁ NÁSLEDUJÍCÍ ŠTÍTKY SE SÉRIOVÝM ČÍSLEM: ZÁKLADNÍ TRAKTOR A MOTOR. ŠTÍTEK SE SÉRIOVÝM ČÍSLEM ZÁKLADNÍHO TRAKTORU SE NACHÁZÍ V PRAVÉM HORNÍM ROHU V ZADNÍ ČÁSTI PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ .

Jak přečíst číslo modelu John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak přečíst třináctimístné výrobní číslo traktoru John Deere?

Pokud má vaše VIN 13 znaků, první dva znaky představují tovární kód. Některé znaky prozradí číslo modelu. Další sada čísel vám prozradí, jaký model traktoru John Deere máte. Pokud má VIN 17 znaků, kód odhalí znaky 4-8. V případě, že je VIN 17 znaků, kód odhalí znaky 4-8.

Která číslice označuje motor?

Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje modelový rok a osmé jsou kódy motoru. Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Kde je vyraženo číslo motoru?

Čísla motoru se obvykle vyrážejí do bloku motoru – jádra motoru a nejhůře odstranitelné části motorového vozidla – namísto vyražení identifikátorů na díly motoru, které lze snadno odstranit.

Je číslo motoru vyraženo na motoru?

Číslo motoru je vyraženo na bloku motoru . Vzhledem k tomu, že umístění čísla motoru se u jednotlivých motorů liší, musíte se podívat do části Specifikace v návodu k obsluze vozidla, kde najdete obrázek relativního umístění čísla motoru na vašem vozidle.

Jak podle výrobního čísla zjistím, jaký je rok výroby mého motoru?

Datový kód motoru je zabudován do sériového čísla za prvními dvěma čísly . Jako příklad lze uvést, že u motoru z roku 2013 by bylo uvedeno následující číslo: 1013426. Číslo „13" označuje, že se jedná o motor z roku 2013.

Kde se nachází číslo motoru?

Zde je několik jednoduchých kroků k identifikaci čísla motoru vašeho vozu. Motor – nachází se na tělese motoru vozu. Výrobci dbají na to, aby číslo bylo velmi dobře viditelné. Je vytištěno na mentální nálepce a strategicky umístěno tak, aby bylo snadno viditelné po otevření kapoty vozu.

Jak zjistím typ motoru podle čísla VIN?

Dekódování čísla VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám prozradí typ nebo divizi vozidla . Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Kde najdu číslo modelu motoru?

První číslo na štítku označuje . Model. Druhé číslo označuje typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna modelem 1-2-3 k0 k motoru.

Jaký je rok výroby modelu 4430 John Deere?

Traktory John Deere 4430. Traktory 4430's se vyráběly v letech 1973 – 1977 (Specifikace traktorů 4430's: John Deere 4430 Tractor Specs | Machinery Pete).

Jaký je rok výroby traktoru John Deere podle výrobního čísla?

V jakém roce byl váš traktor John Deere vyroben?

MODEL ROK VÝCHOZÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO
John Deere model 70 1953 1954 1955 1956 7000001 7006692 7017501 7034950
John Deere Model 80 1955 1956 Konečný 8000001 8000775 7034950
John Deere model 100 1975 1976 1977 1978 30001 55001 70001 80001
John Deere model 102 2006 010001

Jaký motor byl v dieselovém traktoru John Deere 3020?

Model 3020 je téměř identický s modelem John Deere 3010, který nahradil. Má rozvor 90 palců a objem palivové nádrže 29 galonů. Byl nabízen se třemi různými variantami motorů, včetně benzinového čtyřválcového motoru o objemu 3,7 l, vznětového čtyřválcového motoru o objemu 4,4 l a plynového čtyřválcového motoru o objemu 3,7 l, které všechny vyráběla společnost John Deere.

Co znamenají čísla na vozidle John Deere?

Obtisky: 1. Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Co znamená písmeno E u značky John Deere?

"E" Model Deere znamená "Elektřina""E" Model Deere znamená "Elektřina" Modely E-Premium mají na palubě střídavý alternátor.

Co znamenají sériová čísla John Deere?

První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: