Jak velká je rostlina rajčete Sweetie?

6′ dlouhá'Sweetie' vytváří velké množství ¾"-1" cherry rajčátek v hroznovitých hroznech. Poskytuje oporu pro bujné liány, které snadno dosáhnou délky 6'. Rajče s nízkou kyselostí.

Potřebují sladká rajčata mříž?

Rajčata mohou vytvářet těžké plody a budou vyžadovat nějakou formu opory, která udrží rostlinu ve vzpřímené poloze. Ta zajistí, že rostliny a plody zůstanou nad zemí, čímž se sníží možnost výskytu chorob a plody zůstanou čisté. Rajče Sweetie Cherry dobře roste na panelové mříži .

Jak velká je rostlina rajčete Sweetie?

Jak dlouho trvá, než rajčata Sweetie vyrostou?

65-75 dní
Výška v době zralosti: 1,2-1,8 m (48-72″') výška. Rozložení: 50-61 cm (20-24″) v průměru. Dny do zralosti: 65-75 dní . Rajčata jsou silní žrouti, zvláště když rostou plody.
Kešované

Jakou velikost mají sladká cherry rajčata?

1 až 1 1/2″
Třešňový typ rajčat, který vytváří 25 g plody o průměru 2,5 až 4 cm (1 až 1 1/2") ve shlucích po 15 až 20 kusech po celé léto. Plody jsou velmi sladké – ideální pro konzumaci v čerstvém stavu nebo do salátů.

Jsou sladká rajčata a cherry rajčata totéž?

Rajčata Sweetie jsou plody o velikosti 1-1,5 palce. Mohou být klasifikována jako cherry rajčata, ale rostou v hroznovitých hroznech. Je tedy pochopitelné, že je lidé považují za směs třešňových a hroznových rajčat. Rostlina má vysoké liány, které plodí bohaté plody po celou sezónu.
Kešované

Jsou sladká rajčata keř nebo liána?

Velké liány Sweetie'produkují velmi sladká, červená, kulatá rajčata typu cherry o průměru 1"-1,5".

Jak vysoká rajčata Sweetie vyrostou?

Do délky 6 stop
'Sweetie' produkuje velké množství ¾"-1" cherry rajčat v hroznovitých hroznech. Zajistěte oporu pro bujnou révu, která snadno dosáhne délky 6' . Rajče s nízkou kyselostí.

Jak se staráte o sladká rajčata?

Pravidelná zálivka je nezbytná, ale nenechávejte rostliny stát ve vodě . Rajčata jsou tropické rostliny, takže vyžadují plné slunce a hodně tepla. Pnoucí odrůdy budou vyžadovat nějakou oporu, například drát, po kterém budou růst, nebo mříž, ke které se budou při růstu přivazovat.

Jaký druh rajčete je sweetie?

Sweetie Cherry Tomato je neurčitá, otevřená odrůda třešňových rajčat, která vytváří velké trsy velmi sladkých třešňových rajčat. Sweetie je známá nízkou kyselostí a vysokým obsahem cukru, obvykle kolem 12-14 %. Silné rostliny poskytují vysoké výnosy 1-1,5" kulatých cherry rajčat, která rostou ve shlucích po 15-20 kusech.

Jsou rajčata Sweetie determinantní?

Rajče Sweetie má vysoké neurčité liány, které poskytují bohatou úrodu po celou sezónu. Pěstování rajčat Sweetie je poměrně snadné.

Jak se starat o rostlinu rajčete Sweetie?

Rostliny umístěte asi 3 cm od sebe. Zhruba v polovině sezóny znovu přihnojujte. Zajistěte dostatek rovnoměrné vody, dokud se plody nezačnou vybarvovat, poté vodu snižte, aby byly plody aromatičtější. Rajčata sklízejte, když jsou plně vybarvená, aby měla co nejvíce chuti.

Jsou rajčata Sweetie indeterminantní nebo determinantní?

indeterminantní réva
Rajče Sweetie má vysoké neurčité liány, které poskytují bohatou úrodu po celou sezónu. Pěstování rajčat Sweetie je poměrně snadné.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: