Jak velká jsou čmeláčí rajčata?

1 ½“Informace o odrůdě: Kulaté, pruhované růžové, fialové a žlutooranžové dvoubarevné. 1 ½" rajčata o hmotnosti necelé 2 unce.

Jak velká bývají čmeláčí rajčata?

Asi dva palce
Během růstu získávají modrofialovou barvu, a čím více slunce každé rajče dostane, tím je tato barva sytější. Bosque Bumblebee je malé salátové rajče, i když stále větší než cherry rajče, měří asi dva palce a má jemnou, téměř citrusovou chuť s přitažlivou šťavnatou konzistencí.

Jak velká jsou čmeláčí rajčata?

Jak vypadá rajče čmelák?

Je to žluté cherry rajče s růžovým mramorováním a žlutými pruhy . Chuť rajčete Sunrise Bumblebe'je jasná, sladká a tropická. Je to neurčitá réva a dobře roste v nádobách i v zemi.
CachedPodobné

Co je to rajče čmelák?

Sunrise Bumblebee je 70denní indeterminantní cherry rajče . Vytváří velké množství žlutě a červeně panašovaných plodů. Plody jsou sladké a mají ovocnou chuť. Rajčata jsou malé oválky sladké a barevné. Skvěle se hodí do salátů nebo pro děti, které si na nich mohou pochutnat přímo z révy.
Cached

Je rajče čmelák determinantní?

Neurčité . 70 dní. Sunrise Bumblebee je veselé malé třešňové rajče s velkou chutí! Mramorované oranžové plody jsou sladké, pikantní a krásné.

Jak poznáte, že jsou rajčata Čmelák zralá?

Sklizeň: Rajčata Artisan Bumble Bee Blend jsou na vrcholu chuti, když jsou sytě zbarvená a při jemném zmáčknutí se lehce poddají.

Jaké největší rajče je vhodné zasadit?

Vypěstujte si vlastní obrovská, cenami ověnčená rajčata! Tento gargantuovský červený beefsteak, který vyšlechtila Minnie Zaccaria z New Jersey, je výsledkem křížení obrovského červeného beefsteaku a gigantického růžového heirloomu. Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat!

Jakou velikost mají fialová čmeláčí rajčata?

1.5″
Semena rajčat Purple Bumble Bee Organic jsou CERTIFIKOVANĚ BIO! Super roztomilá cherry rajčátka s červenou slupkou a fialovými proužky. Sladké kulaté plody mají vynikající chuť a dorůstají do rovnoměrného průměru 4 cm (1,5") .

Jaká jsou nejjednodušší determinantní rajčata na pěstování?

Dvě z nejsnadněji pěstovaných determinantních rajčat jsou Marglobe a Campbell's 33 , protože se přizpůsobí ne zcela ideálním podmínkám a produkují středně velká rajčata vhodná ke konzumaci v čerstvém stavu, k vaření i ke konzervaci. Ostatní typy se nejlépe uplatní při vysokých teplotách, chladném létě nebo v krátkém vegetačním období.

Která rajčata jsou lepší determinantní nebo indeterminantní?

Pokud obvykle jíte rajčata čerstvá a chcete mít zásoby po celou sezónu, zvolte indeterminantní odrůdu . Pokud žijete tam, kde je vegetační období dlouhé jen několik měsíců, mohou být lepší volbou determinantní rajčata.

Měli byste rajčata sklízet hned, jakmile dozrají?

Množství barvy
Na rozdíl od mnoha druhů ovoce a zeleniny mohou rajčata dozrát až po sklizni . "Se sklizní počkám, až budou alespoň dvě třetiny rajčat plně vybarvené, přičemž zbývající třetina vykazuje známky vybarvení, ale není zcela vybarvená.

Dozrávají rajčata rychleji na révě, nebo až po sklizni?

Obecná odpověď zní, že rajčata dozrávají rychleji na révě – POKUD mají optimální klimatické a pěstitelské podmínky. Jsou však situace, kdy chceme, aby to zvládla ještě rychleji.

Jaké je největší rajče nejlepší chuti?

Rajče Mortgage Lifter
Byla vyšlechtěna, aby byla velká a chutná! Má masitou strukturu s malým množstvím semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendviče nebo do čerstvých salátů. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Které je nejlepší velké rajče?

Shrnuli jsme nejlepší velké odrůdy rajčat, které si oblíbili zahrádkáři po celé zemi.

  1. Velká hovězí rajčata. Pokud chcete velká masitá rajčata, pak si zamilujete rajče Big Beef. …
  2. Rajče Hossinator (STM2255) …
  3. Ananasová rajčata. …
  4. Rajče Hypotéka Lifter. …
  5. Rajče Beefsteak. …
  6. Fialové rajče Cherokee. …
  7. Rajče Oxheart. …
  8. Brandywine Pink Tomato.

Jak poznáte, že je fialové čmeláčí rajče zralé?

Rajče Purple Bumblebee je dobře plodící réva, kterou je třeba pro maximální produkci zakořenit. Plody by se měly sklízet, když jsou rajčata fialová se zelenými pruhy a před výrazným změknutím .

Jaká je největší odrůda rajčat?

Vypěstujte si vlastní obrovská, cenami ověnčená rajčata! Tento gargantuovský červený beefsteak, který vyšlechtila Minnie Zaccaria z New Jersey, je výsledkem křížení obrovského červeného beefsteaku a gigantického růžového heirloomu. Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat!

Jaká je nejrychleji dozrávající rostlina rajčat?

Jaké je nejrychleji rostoucí rajče? O tuto čest se dělí Quedlinburger Frühe Liebe (indeterminantní typ, který dozrává za 40 dní) a Sub-Arctic Plenty (někdy prodávaný jako Chilly Willie, determinantní typ, který dozrává za 42 dní). Jedná se o dvě nejranější rajčata na světě.

Můžete vysadit determinantní a indeterminantní rajčata společně?

Za druhé, determinantní i indeterminantní rajčata mají úžasnou chuť a lze je konzumovat čerstvá, konzervovaná, zavařená i sušená. A konečně je lze pěstovat společně , přičemž obě jsou poměrně nenáročná na pěstování. Záleží na tom, KDE je chcete pěstovat a KDY si chcete vychutnat úrodu.

Ořezáváte determinantní rajčata oproti indeterminantním?

Determinantní rajčata dorůstají do určité velikosti a pak přestávají růst. Indeterminantní rajčata rostou po celou vegetační sezónu. Katalogy semen, balíčky se semeny nebo identifikační kolíky rostlin vám napoví, jaký typ rajčat máte. Ořezávejte pouze neurčitá rajčata .

Dozrávají rajčata rychleji, pokud se nechají na révě?

Obecná odpověď zní, že rajčata dozrávají rychleji na révě – POKUD mají optimální klimatické a pěstitelské podmínky. Jsou však situace, kdy chceme, aby to zvládla ještě rychleji.

Ve kterém měsíci rajčata dozrávají?

Pokud sázíte rajčata po pominutí poslední hrozby mrazu (začátkem až v polovině května v závislosti na zóně mrazuvzdornosti), je pravděpodobné, že rajčata začnou dozrávat ke sklizni někdy na začátku až v polovině července.

Jak dlouho mám nechat rajčata na révě?

Rajčatům standardní velikosti trvá 20 až 30 dní od nasazení květů, než dosáhnou plné velikosti – obvykle se jim říká „zralá zelená“; dalších 20 až 30 dní trvá, než dozrají, tj. začnou měnit barvu. Rajče lze sklízet, když začne měnit barvu – ze zelené na červenou, růžovou, žlutou nebo oranžovou v závislosti na odrůdě.

Jaké rajče je nejmasitější?

Rajčata Beefsteak
Foto nalezeno na Flickru, s laskavým svolením observing life. Beefsteaková rajčata patří mezi největší a nejmasitější rajčata.

Jaké je nejsladší svačinové rajče?

Sun Gold . Slavná cherry rajčata Sun Gold jsou známá svou mimořádně sladkou, ovocnou chutí a šťavnatou, jemnou konzistencí. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd cherry rajčat, ceněná pro svou zářivě oranžovou barvu a úchvatnou chuť.

Jaká jsou nejsladší velká rajčata?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř v cukrkandlovou.

Co se považuje za velké rajče

Střední a velká rajčata
Střední rajčata jsou rajčata s plody o velikosti 2"-3" a velká rajčata mají plody o velikosti 3"+ palce.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: