Jak velká jsou indigová cherry rajčata?

Průměr 1-1 ¼ palcePrameny Indigo™ Cherry Drops o průměru 1-1 ¼ palce jsou sytě růžovočervené s černofialovým nádechem, které překypují sladkou chutí. Silné, neurčité rostliny jsou nepřetržitými a silnými producenty těchto lákavých soust a nabízejí dobrý kryt listů, který chrání před spálením sluncem.

Jak poznáte, že jsou cherry rajčata Indigo zralá?

Každopádně mě napadlo, že se o to podělím, protože to byla moje první myšlenka, když jsem začala přecházet na fialová. Ale takhle se pozná, kdy dozrávají.

Jak velká jsou indigová cherry rajčata?

Jak velká jsou indigová rajčata?

Asi 1-2″
Rajčata Indigo Rose jsou středně velká speciální rajčata, která jsou indeterminantní odrůdou. Chutné, tmavě zbarvené plody o velikosti asi 1-2″ rostou ve shlucích a každý z nich dozrává v jiném období, což zajišťuje dlouhou sklizňovou sezónu. Výborně se hodí do salátů a na svačinu.

Je rajče Indigo cherry determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní
Rajče Indigo Cherry Drops má stejné nápadné, tmavě modré antokyanové zbarvení a červenou dužinu, ale habitus rostliny je mnohem lepší; namísto malého polodeterminantního růstového habitu rajčete Indigo Rose je Indigo Cherry Drops bujný indeterminant .
Cached

Jak velká jsou rajčata Indigo Ruby?

1 až 2 unce
Ovoce: Plody ve tvaru červené švestky o hmotnosti 1 až 2 unce.

Jaké jsou výhody indigových rajčat?

Mezi tyto zdraví prospěšné látky patří vysoký obsah vitamínů, jako jsou vitamíny Ca a A, které velmi pomáhají zdravému imunitnímu systému a dobrému zraku . Tato rajčata jsou bohatá na draslík železo a vlákninu, která pomáhá udržovat celkové fungování tělesných systémů na optimální úrovni.

Sklízíte rajčata, jakmile zčervenají?

Rajčata můžete sklízet, jakmile začnou červenat (nebo žloutnout či fialovět), a poté je nechat dozrát na révě v kuchyni; je však zcela v pořádku nechat rajčata na rostlině dozrát, dokud nebudete připraveni je sklidit.

Jak se staráte o indigová rajčata?

Rajčata Indigo Rose je třeba pravidelně zalévat, ale ne do té míry, aby byla přesycená. Každých několik týdnů rajčata přihnojujte a každé 2 týdny je přikrmujte směsí rybí emulze . Dávejte pozor na blešivce, roháče rajčat a plíseň, na kterou je odrůda Indigo Rose náchylná.

Jaká je nejlepší fialová odrůda rajčat?

 • Rajče Paul Robeson ….
 • Rajče Black Beauty. …
 • Rajče Rosella. …
 • Rajče Brad's Black Heart. …
 • Rajče Midnight Snack. …
 • Černé rajče Brandywine. …
 • Rajče Cherokee Chocolate. …
 • Čokoládové hruškové rajče. Rajče Chocolate Pear je rajče třešňového typu s nepravidelným zeleno-fialovo-hnědým zbarvením.

Jaké je nejlepší determinantní cherry rajče?

Red Robin je perfektní zakrslá determinantní odrůda rajčete. Rostlina zůstane nižší než 12 cm na výšku, ale přesto poskytuje velkou úrodu cherry rajčat. Jednocentimetrové plody rostou ve shlucích připravených ke snadnému sklízení. Vyzkoušejte Red Robin v nádobě nebo závěsném květináči.

Poznáte rozdíl mezi determinantními a indeterminantními rajčaty?

Determinantní rajčata jsou menší a rostou jako keřík. Obvykle dorůstají do výšky pěti stop, takže jsou ideální pro malou zahrádku nebo zahradničení v kontejnerech. Indeterminantní rajčata mají strukturu podobnou spíše révě a mohou dorůst výšky až 8-10 stop.

Jaká je největší odrůda rajčat?

Vypěstujte si vlastní obrovská a oceňovaná rajčata! Tento gargantuovský červený beefsteak, vyšlechtěný Minnie Zaccaria z New Jersey, je výsledkem křížení obrovského červeného beefsteaku a gigantického růžového heirloomu. Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat!

Jaká je nejtmavší odrůda rajčat?

Black Beauty je hojně pěstovaná odrůda beefsteak a nejtmavší rajče na světě s charakteristickou černou (tmavě fialovou) dužinou. Tu způsobuje antokyanin, stejný antioxidant, který se nachází v ostružinách a borůvkách.

Jak chutnají indigová cherry rajčata?

Mají pěknou barvu a jedinečnou chuť, podobnou ostatním fialovým rajčatům, ale s trochu jiným nádechem. Jsou sladká, ale ne přeslazená jako některá jiná cherry rajčata .

Ve kterém měsíci rajčata dozrávají?

Pokud rajčata sázíte po pominutí poslední hrozby mrazů (od začátku do poloviny května v závislosti na zóně mrazuvzdornosti), je pravděpodobné, že rajčata začnou dozrávat ke sklizni někdy na začátku až v polovině července .

Potřebují rajčata ke zrání slunce, nebo jen teplo?

Rajčata nepotřebují ke svému dozrání přímé sluneční záření, stačí jim teplo . Červenající rajče můžete přinést do domu a dozraje na kuchyňské lince . Pokud rajčata ořežete, aby se otevřela slunci, a bude slunečný den, může dojít ke spálení rajčat.

Vyhazujete na konci sezóny rostliny rajčat?

Pro zvýšení produktivity této rostliny toho moc udělat nemůžete, proto ji i všechny odumřelé a nemocné listy ze zahrady odstraňte. Vyhoďte je do koše nebo je spalte – neházejte je na kompost, zejména pokud máte v úmyslu tento kompost v budoucnu použít na zeleninové zahradě.

Chutnají fialová rajčata jinak?

Co se týče chuti, každý milovník rajčat má své preference a vliv na ni mohou mít různé faktory – například poloha, počasí a teplota. Antokyany nemají vlastní výraznou chuť , a fialová barva nemá na chuť tohoto rajčete vliv.

Chutnají fialová rajčata dobře?

Jsou velmi sladká a mají bohatou, téměř kouřovou chuť . Plody jsou velké a osvěživě kyselé, se silnou slupkou a zemitou, dlouhotrvající chutí.

Jaká je nejproduktivnější rostlina cherry rajčat?

Jediná rostlina ' Sun Gold ' může vyprodukovat více než 1000 rajčat! Každý třičtvrtěcentimetrový plod je krásně zlatožlutý a visí ve velkých převislých trsech až po dvaceti plodech.

Jaká je nejplodnější odrůda cherry rajčat?

Tato hybridní cherry rajčata jsou nejen chutná, ale také velmi plodná. Zjistil jsem, že během jednoho vegetačního období mohou vyprodukovat stovky rajčat. Tyto rostliny jsou neurčité odrůdy, takže je pro ně výhodné trelážování a/nebo kolíčkování.

Co dává více rajčat determinantních nebo indeterminantních?

Místo toho, aby všechny plody vyprodukovaly víceméně najednou, jak tomu bývá u determinantních odrůd, indeterminantní odrůdy produkují postupně menší, ale častější sklizně v průběhu vegetačního období .

Která rajčata jsou lepší determinantní nebo indeterminantní?

Pokud obvykle konzumujete rajčata čerstvá a chcete mít zásoby po celou sezónu, zvolte indeterminantní odrůdu . Pokud žijete tam, kde je vegetační období dlouhé jen několik měsíců, mohou být lepší volbou determinantní rajčata.

Jaké je největší rajče s nejlepší chutí?

Rajče Mortgage Lifter
Bylo vyšlechtěno, aby bylo velké a chutné! Má masitou strukturu s malým počtem semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendvič nebo přidání do čerstvého salátu. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jaké rajče má nejbohatší chuť?

Rajče s nejbohatší chutí

 • Corbarino je vzácná odrůda rajčat z Kampánie. Tato malá rajčata hruškovitého tvaru mají nízkou kyselost, takže jsou sladká, šťavnatá a sytá. …
 • Rajčata Corbarino na těstovinách. Jsou nezbytnou součástí těstovin s mušlemi, petrželí a kalamáry.
 • Rajčata Corbarino na pizzu.

Jaká rajčata mají nejlepší chuť na světě?

Rajče Brandywine
Odrůda rajčat Brandywine je asi nejčastěji označována za odrůdu s nejlepší chutí. Má dokonale vyvážený poměr cukru a kyselosti s tou vynikající, staromódní chutí rajčat. Podmínky pěstování mohou ovlivnit kvalitu chuti více než u některých jiných odrůd na tomto seznamu.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: