Jak velká jsou rajčata Chocolate Sprinkles?

Šířka 1 „Informace o odrůdě: Zaoblené a mírně protáhlé, 1,5quot; široké a 1 ½quot; dlouhé plody jsou sytě červené se zeleným pruhováním; žádné dva nejsou stejné. 'Chocolate Sprinkles' je neurčitý typ rajčete.

Jak poznáte, že jsou rajčata Chocolate Sprinkles zralá?

Sklizeň. Rajče Chocolate Sprinkles dozrává přibližně 53 až 70 dní, obvykle na začátku léta nebo na podzim. Rajče je zralé a připravené ke sklizni, když je pevné a začíná červenat .
Cached

Jak velká jsou rajčata Chocolate Sprinkles?

Jak velké jsou rostliny rajčete chocolate sprinkles?

Neurčité rostliny rajčat Chocolate Sprinkles mohou dosáhnout výšky 5 až 7 stop a po celou sezónu až do mrazů poskytují vysoké výnosy plodů odolných proti praskání v hustých trsech. Jsou také známé dobrou odolností vůči chorobám a dlouhým obdobím sklizně.
Cached

Jsou čokoládová sypaná rajčata dobrá?

Osvěžující variace na klasická, červená třešňová rajčata 'Chocolate Sprinkles' vytváří velké množství atraktivních, červeně a tmavě zeleně pruhovaných plodů s lahodnou chutí. Neurčité liány zajišťují nepřetržitý přísun malých plodů velikosti sousta. Tato odrůda je odolná vůči několika chorobám .
Cached

Jak se pěstují čokoládová posypová rajčata?

Rajčata jsou choulostivé rostliny a jsou velmi náchylné k poškození mrazem. Semena začněte vysévat v interiéru 6-8 týdnů před posledním mrazem ve vaší oblasti. Vysejte 2 – 3 semena do buněk 1×1 palec a po vyklíčení prořeďte na 1 rostlinu. Semena zasypte 1⁄4 cm půdy a zajistěte stálou teplotu půdy 21-26 °C.
Cached

Dozrávají rajčata více v noci nebo přes den?

Světelné podmínky mají s dozráváním jen velmi malý vliv. Rajčata ke svému dozrávání nepotřebují světlo a ve skutečnosti se plody vystavené přímému slunečnímu světlu zahřejí na úroveň, která inhibuje syntézu pigmentů.

Jak se staráte o cherry rajčata Chocolate Sprinkles?

Pokud je to možné, používejte kapací nebo namáčecí hadice . Voda se tak spotřebuje efektivněji a listy se nenamočí. Cherry rajčátka preferují pravidelnou výživu po nasazení plodů, ale přílišná výživa na začátku sezóny způsobí, že vyrostou velké rostliny, ale s menším počtem cherry rajčátek. V době výsadby používejte pomalu se uvolňující hnojiva.

Jak chutnají čokoládová rajčata?

Čokoládová rajčata dozrávají do sytě hnědé barvy a vyznačují se kouřovou, komplexní a zemitou chutí.

Jaké je nejchutnější dědičné rajče?

"Top 10" Oblíbená dědičná rajčata

 • Čokoládové pruhy (červené/zelené pruhy)
 • Blondkopfchen (žlutá třešeň)
 • Black Krim (fialový/černý beefsteak)
 • Brandywine, OTV (červený biftek)
 • Amana Orange (oranžový biftek)
 • Azoychka (žlutooranžový biftek)
 • Cherokee Chocolate (mahagonový biftek)
 • Sunset's Red Horizon (červený biftek)

Jak vysoká jsou čokoládová rajčata?

Podrobnosti na

Rod Lycopersicon
Barva plodů Hnědá
Výška rostliny 5 stop – 6 stop
Šířka rostliny 3 stopy
Další vlastnosti Jedlý

Dozrávají rajčata rychleji na révě nebo mimo ni?

Obecná odpověď zní, že rajčata dozrávají rychleji na révě – pokud mají optimální klimatické a pěstební podmínky.

Ve kterém měsíci rajčata dozrávají?

Pokud sázíte rajčata po pominutí poslední hrozby mrazů (začátek až polovina května v závislosti na zóně mrazuvzdornosti), je pravděpodobné, že rajčata začnou dozrávat ke sklizni někdy na začátku až v polovině července.

Jak vypadají čokoládová cherry rajčata, když jsou zralá?

Když jsou plody připraveny ke sklizni, zbarví se do čokoládově hnědé nebo čokoládové barvy . Slupka plodů bude také hladká a plody budou na dotek měkčí. Čokoládová cherry rajčata sklízejte, když mají sytě červenou nebo čokoládovou barvu a jsou na dotek mírně měkká.

Jaké je nejsladší svačinové rajče?

Sluneční zlato . Slavná cherry rajčata Sun Gold jsou známá svou velmi sladkou ovocnou chutí a šťavnatou jemnou konzistencí. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd cherry rajčat, ceněná pro svou zářivě oranžovou barvu a vynikající chuť.

Jaké je nejchutnější domácí rajče?

13 nejchutnějších rajčat v roce 2023

 1. Sungold.
 2. Černá třešeň.
 3. Cherokee Purple.
 4. Černé krimské.
 5. Brandywine.
 6. Carbon.
 7. Costoluto Genovese.
 8. Speckled Roman.

Které rajče má nejsilnější chuť?

Fialové rajče Cherokee
Jeho zajímavá historie se snoubí s komplexní, intenzivní chutí, která ho vynesla na vrchol seznamu nejchutnějších rajčat většiny lidí! Vykazuje bohatou a chutnou rovnováhu mezi sladkostí a kyselostí, samotné plody jsou navíc velké a tmavě zbarvené.

Jak se staráte o cherry rajčata s čokoládovou posypkou?

Pokud je to možné, používejte kapací nebo namáčecí hadice . Voda se tak spotřebuje efektivněji a listy se nenamočí. Cherry rajčátka preferují pravidelnou výživu po nasazení plodů, ale přílišná výživa na začátku sezóny způsobí, že vyrostou velké rostliny, ale s menším počtem cherry rajčátek. V době výsadby používejte pomalu se uvolňující hnojiva.

Mám rajčata sklízet dříve, než zčervenají?

Pokud se nechystáte připravovat smažená zelená rajčata, která jsou velmi dobrá a rozhodně stojí za vyzkoušení, měli byste se sběrem plodů k jídlu počkat, až budou zralé nebo téměř zralé. Pokud chcete rajčata uchovat, můžete je sklízet o něco dříve, než jsou zcela zralá, aby se zabránilo rozpraskání slupky.

Je nejlepší nechat rajčata dozrát na rostlině?

Rajčata nejrychleji dozrávají v teplém a světlém prostředí . Říká se, že nejlepší chuť mají rajčata 'dozrálá na révě', což znamená, že se z rostliny sklízejí až po dozrání.

Jak velká jsou čokoládová cherry rajčata?

1 palec
Tato třešňová rajčata mají atraktivní dužinu a slupku barvy portského vína a srovnatelně lahodnou a mnohotvárnou chuť. Superproduktivní indeterminantní rostliny vytvářejí trsy kulatých plodů o velikosti 1 palce . Zjistili jsme, že jsou příjemné, když je sklidíme několik dní před jejich plnou zralostí a pak je necháme dozrát v interiéru.

Jaké je číslo jedna mezi rajčaty s nejlepší chutí?

Rajče Brandywine
Rajče Brandywine
Odrůda Brandywine je asi nejčastěji označována za odrůdu rajčat s nejlepší chutí. Má dokonale vyvážený poměr cukru a kyselosti a vynikající staromódní chuť rajčat. Podmínky pěstování mohou ovlivnit kvalitu chuti více než u některých jiných odrůd na tomto seznamu.

Jaká je nejsladší velká odrůda rajčat?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř na cukrkandlovou.

Jaké je nejchutnější velké rajče?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaké je absolutně nejchutnější rajče?

LeHouillier. To je bezkonkurenčně moje nejoblíbenější odrůda rajčat, kterou pěstuju každý rok. Podle mě má bohatou, hlubokou sladkost s nádechem umami. Black Krim: Černý Krim pochází z Krymu a v USA se prosadil jako první z „černých“ rajčat.

Jaké jsou příznaky přemokření rajčat?

Příznaky přemokření rostlin rajčat

 • Stojící voda kolem báze rostliny.
 • Zamokřená půda nebo nepříjemný zápach půdy.
 • Bílá, zelená nebo tmavá krusta na povrchu půdy nebo na spodní části hlavního stonku.
 • Listy a stonky opadávají a vadnou, ale zůstávají zelené.
 • Kořeny jsou hnědé nebo černé a ochablé nebo kašovité místo bílých a tuhých.

Co se stane, když rajčata nezčervenají?

Když teploty překročí 85 až 90 F, proces zrání se výrazně zpomalí nebo dokonce zastaví . Při těchto teplotách se nemůže vytvářet lykopen a karoten, pigmenty, které dodávají plodům typický oranžový až červený vzhled. Plody tak mohou zůstat po delší dobu ve fázi zelené zralosti.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: