Jak velká jsou rajčata Heinz?

4-6 uncíSadby rajčat Heinz produkují jasně červená rajčata o velikosti 4-6 uncí, která jsou ideální pro jakékoli použití: krájení, saláty nebo konzervování.

Jak velká jsou rajčata Heinz 1370?

Toto polokvěté rajče vám poskytne nespočet jasně červených plodů. Tato malá rostlina o délce 90-120 cm (3-4') váží přibližně 100-170 g (4-6 uncí) a je skutečným producentem. Můžete očekávat to nejlepší, včetně plodů odolných proti praskání, vysokých výnosů a především CHUTNOSTI!

Jak velké jsou třešně Heinz tom atoes?

Jak vysoká jsou rajčata Heinz 1350?

Středně raná (120 dní po vyklíčení) otevřená opylovaná odrůda vytvořená v roce 1963 společností Heinz. Determinantní (keříčkové) rajče, rostlina dorůstá výšky 90-120 cm . Poskytuje pozoruhodně vysoké výnosy neforemných, jasně červených rajčat o hmotnosti 150-200 g (5-7 oz.).
Kešované

Jaká je největší velikost rajčete?

V říjnu 2022 se také na sociálních sítích objevily zprávy, že pěstitel předchozího rekordního rajčete o hmotnosti 10,8 lb (4,896 kg) Dan Sutherland (USA) vypěstoval několik větších exemplářů, z nichž největší vážil 16,85 lb (7,64 kg), ale po rozhovoru se Sutherlandem, protože nebyl hodnocen v oficiální soutěži ani …

Jak chutnají rajčata Heinz 1350?

Rajčata jsou šťavnatá s vynikající staromódní kyselou rajčatovou chutí . Dobré výnosy a odolnost proti praskání zvyšují atraktivitu této lahodné odrůdy.
Kešované

Jaký typ rajčete je Heinz 1350?

Pasta, omáčka & Švestka nese podlouhlé plody, které mají nižší obsah vody a jsou vyhlášené pro konzervování, výrobu omáčky nebo pasty . Jednou z jedinečných vlastností je pevnost plodů díky silné masité stěně. To přispívá k hluboké a bohaté chuti při zpracování na omáčku.

Jak velká jsou velká dědičná rajčata?

Malé (1 až 1,5 palce), střední (1,5 až 3,5 palce) Středně velké (3,5 až 5 palců) Velké ( 5 až 8 palců) Extra velké (8 až 10 palců)

K čemu jsou rajčata Heinz vhodná?

Rajčata Heinz Classic Processor jsou skvělá rajčata pro nejrůznější domácí použití – je třeba mít na paměti, že získáte spoustu a spoustu dokonalých plodů, a to v podstatě ve stejnou dobu. Obsah kyselin je ideální pro zavařování, chuť je vhodná do salátů, odolnost proti fuzáriím a verticiliovému vadnutí je zabudována .

Jaké je největší rajče nejlepší chuti?

Rajče Mortgage Lifter
Byla vyšlechtěna, aby byla velká a chutná! Má masitou strukturu s malým množstvím semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendviče nebo do čerstvých salátů. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jak se nazývají opravdu velká rajčata?

Rajčata Beefsteak
Rajčata Beefsteak jsou jedny z největších pěstovaných rajčat s masitou strukturou a intenzivní chutí klasických rajčat. Obvykle jsou červená nebo růžová, některé odrůdy beefsteakových rajčat dávají fialové, černé nebo žluté plody.

Jaké je číslo jedna mezi rajčaty s nejlepší chutí?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaké je nejmasitější rajče?

Rajčata Beefsteak
Fotografie nalezena na Flickru, s laskavým svolením observing life. Beefsteaková rajčata patří mezi největší a nejmasitější rajčata.

Jaký druh rajčat používá společnost Heinz pro výrobu kečupu?

Rajče Heinz 2274
Rajče Heinz 2274 je oblíbenou odrůdou zákazníků, protože je ideální pro přípravu lahodného, šťavnatého domácího kečupu! Toto 6uncové rajče je hladké a mírně zploštělé se šťavnatou a pikantní dužinou. Rajče Heinz 2274 je skvělé pro přípravu pyré, omáček a samozřejmě kečupu!

Jak se nazývají masivní rajčata?

Rajčata Beefsteak
Rajčata Beefsteak plodí velké a těžké plody. Jsou to velká, tlustá, masitá rajčata, která jsou tak ceněná pro sendviče – a jsou jedním z hlavních důvodů pěstování rajčat.

Jaký typ rajčat je Heinz?

Heinz 1350 VF zpracovatelské rajče , 0,16 g
(Determinantní) [1963. Vyvinula společnost H. J. Heinz Co.] Kulaté plody o velikosti 4-6 oz jsou rovnoměrně zrající a mají dobrou odolnost proti praskání. Produktivní zahradní odrůda s koncentrovaným nasazením plodů a vynikající zpracovatelské rajče pro konzervování nebo vaření.

Jaký druh rajčat používá společnost Heinz pro výrobu kečupu?

Hustý & bohatý kečup z červených zralých rajčat.
Náš klasický kečup se vyrábí pouze ze sladkých, šťavnatých, červených zralých rajčat, která zajišťují charakteristickou hustou a bohatou chuť oblíbeného kečupu America's Favorite Ketchup®.

Jaké rajče je nejmasitější?

Rajčata Beefsteak
Fotografie nalezena na Flickru, s laskavým svolením observing life. Beefsteaková rajčata patří mezi největší a nejmasitější rajčata.

Jaké je nejchutnější domácí rajče?

13 nejchutnějších rajčat v roce 2023

 1. Sungold.
 2. Black Cherry.
 3. Cherokee Purple.
 4. Černé krimské.
 5. Brandywine.
 6. Carbon.
 7. Costoluto Genovese.
 8. Speckled Roman.

Jaká jsou největší nejlepší rajčata?

Shromáždili jsme nejlepší velké odrůdy rajčat, které si oblíbili zahrádkáři po celé zemi.

 1. Velká hovězí rajčata. Pokud chcete velká masitá rajčata, pak si zamilujete rajče Big Beef. …
 2. Rajče Hossinator (STM2255) …
 3. Ananasová rajčata. …
 4. Rajče Hypotéka Lifter. …
 5. Rajče Beefsteak. …
 6. Fialové rajče Cherokee. …
 7. Rajče Oxheart. …
 8. Brandywine Pink Tomato.

Jaké je nejoblíbenější rajče v Americe?

Brandywine je dědičná odrůda beefsteak, která je jedním z nejoblíbenějších amerických rajčat. Je to plodná rostlina, která produkuje velká a žebrovaná rajčata o velikosti až jedné libry. Rajčata Brandywine jsou ideální pro krájení a použití na sendviče.

Jaké je nejsladší svačinové rajče?

Sun Gold . Slavná cherry rajčata Sun Gold jsou známá svou mimořádně sladkou ovocnou chutí a šťavnatou jemnou konzistencí. Je to jedna z nejoblíbenějších odrůd cherry rajčat, ceněná pro svou zářivě oranžovou barvu a úchvatnou chuť.

Pěstuje společnost Heinz svá vlastní rajčata?

Naše vysoce kvalitní, geneticky nemodifikovaná rajčata pěstují vášniví zemědělci, které hrdě nazýváme svými partnery. Aby si rajčata Heinz zachovala čerstvost a chuť, jsou jejich pole od sklizně po vyložení vzdálena v průměru čtyři hodiny. Díky tomu je také naše uhlíková stopa nízká a kvalita vysoká.

Odkud Heinz bere rajčata?

Naše pěstování rajčat začíná doma. 100 % rajčat, která končí v amerických lahvích kečupu HEINZ, pochází z rostlin rajčat, které byly zasazeny na americké půdě. Samotná rajčata jsou směsí odrůd rajčat, které jsou speciálně vyšlechtěny pro produkci červeného, hustého kečupu.

Pěstuje Heinz kečup vlastní rajčata?

NAŠE RAJČATA
Naše vysoce kvalitní, geneticky nemodifikovaná rajčata pěstují nadšení farmáři, které hrdě nazýváme svými partnery . Aby se zachovala čerstvost a chuť, jsou pole s rajčaty Heinz od sklizně po vykládku v průměru do čtyř hodin. Díky tomu je také naše uhlíková stopa nízká a kvalita vysoká.

Jaké je absolutně nejchutnější rajče?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jaká jsou nejchutnější malá rajčata?

10 nejchutnějších cherry rajčat

 • 'Matt's Wild Cherry' je super sladké rybízové rajče s Brix 11,5! Cherry rajčata jsou zahradní bonbón. …
 • 'Isis Candy' je krásné a má Brix 8-9. ( …
 • 'Candyland Red' nás nové, super sladké rybízové rajče. ( …
 • 'Sun Gold' je klasická třešeň, na kterou přísahají zkušení pěstitelé.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: