Jak velká jsou rajčata New Girl?

4-7 ozPopis. (62 dní)Vylepšená první dáma! New Girl je raná odrůda, kterou se vyplatí pěstovat jako první rajčata sezóny. Má vynikající chuť a odolnost vůči chorobám. Plody váží 4-7 oz.

Jak vysoká rajčata New Girl rostou?

Jak pěstovat raná rajčata Girl

Botanický název Solanum lycopersicum 'Early Girl'
Obecný název Rajče Early Girl
Typ rostliny Jednoletá, Vytrvalá
Velikost v dospělosti 6-9 stop vysoká, 3-4 stopy široká
Působení slunce Plný

Cached

Jak velká rajčata New Girl dorůstají?

Kdy byste měli sklízet rajčata Early Girl?

Rajče Early Girl je krásné červené kulaté rajče s mnoha přednostmi, včetně jeho sladkosti a časného dozrávání. Je to spolehlivé, vysoce výnosné rajče, které je připraveno ke sklizni 50 dní po výsadbě a plodí, dokud rostlinu nezabijí podzimní mrazy.

Jak velká by měla být rajčata Early Girl?

4 až 8 uncí
Rajče Early girl je spolehlivé a plodné. Zralé plody jsou na rajče mimořádně standardní, mají velikost a tvar tenisového míčku a váží 4 až 8 uncí (110 až 230 g) .

K čemu jsou rajčata New Girl dobrá?

Vlastnosti. Díky spolehlivé velké úrodě na začátku sezony je toto chutné rajče oblíbenou volbou mezi zahrádkáři. Další výhodou pěstování této rostliny je její odolnost vůči chorobám, díky níž je méně náchylná k poškození různými houbami . Neurčité liány poskytují nepřetržitou zásobu plodů až do mrazů.
Cached

Měla by se rajčata Early Girl stříhat?

Ale rajčata, která zůstanou, dosáhnou značné velikosti a rostlina nevyužívá energii na četné končetiny, které plodí jen drobné . Rajčata. Věci, které budete potřebovat.

Za jak dlouho po odkvětu rajčata dozrají?

V závislosti na odrůdě mohou rajčata plodit dva až tři týdny po úplném otevření květů. Několik raných odrůd bylo vyšlechtěno tak, že plodí zralé plody již 50 dní od nasazení. Průměrná doba se u většiny typů pohybuje mezi 60 a 100 dny od přesazení.

Jak vypadá zralé rajče Early Girl?

Rajčata Early Girl ve zralosti ztmavnou do sytě červené barvy. Zralá rajčata lze často snadno ručně stáhnout z révy.

Jsou rajčata Early Girl vhodná k jídlu?

Když zahrádkáři mluví o "prvních" rajčatech, vždycky je tam Early Girl. Je to možná nejoblíbenější hybrid, který uspokojí touhu po prvním čerstvém rajčeti sezóny. Použijte je na krájení na místo, do salátu nebo na sendvič . Jedná se o osvědčený všestranný raný hybrid.

Proč jsou moje rajčata Early Girl tak malá?

Nedostatek vody způsobený suchem nebo nesprávnou péčí je důvodem číslo jedna, proč plody rajčat nerostou. Doporučuje se nikdy nenechat rostliny rajčat zvadnout. Půda by měla být trvale vlhká, jinak mohou rostliny vykazovat známky stresu, jako je vadnutí, opadávání listů nebo příliš malá rajčata.

Měli byste rajčata Early Girl prořezávat?

Ale rajčata, která zůstanou, dosáhnou značné velikosti a rostlina nevyužívá energii na četné končetiny, které plodí jen drobné . Rajčata. Věci, které budete potřebovat.

Co je lepší lepší chlapec, nebo rajčata Early Girl?

Rajčata Early Girl mají velmi mysl, klasickou chuť s vynikající rovnováhou mezi kyselostí a sladkostí . Jsou také křupavá, i když ne tak křupavá jako některé jiné odrůdy. Rajčata Better Boy bývají mnohem šťavnatější (což je běžná vlastnost větších rajčat) a mají klasickou rajčatovou chuť.

Vydrží rajčata Early Girl plodit?

Early Girl plodí hodně ovoce pro brzkou sklizeň, ale protože je réva neurčitá, plodí i přes léto.

Mám odstraňovat spodní listy na rostlinách rajčat?

Když rostliny vyrostou, můžete pokračovat v odstraňování spodních listů až do výšky 18 cm od země, abyste zabránili šíření choroby . Pracujte, když jsou listy suché, abyste zabránili šíření choroby.

Co se stane, když rajčata nebudete prořezávat?

– Prořezávání rajčat
Pokud tyto přísušky necháte být, stanou se vlastním „hlavním kmenem“ . Z těchto přísavných kmenů pak vyrostou vlastní listové větve a plodenství. Rajčata tak mohou být velmi bujná a přerostlá. V závislosti na odrůdě rajčat se mohou opravdu vymknout kontrole.

Mám uštipovat květy rajčat?

Včasné pěstování umožňuje soustředit energii na kořen. Systém, který vybuduje mnohem lepší rostlinu pro pozdější období.

Proč moje rajče kvete, ale neplodí?

Přestože rajčata patří k nejoblíbenějším domácím plodinám, mají svůj podíl na citlivosti. Jsou extrémně citlivá na poklesy nebo zvýšení teploty, nedostatečnou nebo nadměrnou závlahu, nesprávné hnojení a opylení . To vše může vést k tomu, že rostlina sice kvete, ale nikdy neplodí.

Co se stane, když utrhnete rajče příliš brzy?

Znalost doby sklizně rajčat je zásadní pro zajištění té nejlepší úrody pro letní saláty. Pokud sklidíte rajčata příliš brzy, budou tvrdá a hořká, pokud je necháte příliš dlouho, pravděpodobně se rozštípnou, shnijí nebo je sežerou ptáci.

Dozrávají rajčata rychleji, když je sklidíte?

Pokud'na zelených rajčatech vidíte trochu červené barvy, může být nejlepší šancí na dozrání rajčat, když je jednotlivě sklidíte a přenesete dovnitř. Stejně jako mnoho jiných druhů ovoce i rajčata po utržení pokračují ve zrání . Etylen je plyn produkovaný ovocem, včetně rajčat, který podporuje dozrávání.

Která rajčata jsou lepší Better Boy nebo Early Girl?

Rajčata Early Girl mají velmi mysl, klasickou chuť s vynikající rovnováhou mezi kyselostí a sladkostí . Jsou také křupavá, i když ne tak křupavá jako některé jiné odrůdy. Rajčata Better Boy bývají mnohem šťavnatější (což je běžná vlastnost větších rajčat) a mají klasickou rajčatovou chuť.

Jak mohu zvětšit velikost svých rajčat?

Udržování indexu listové plochy 3 maximalizuje růst plodů . Ruční prořezávání rajčat na konci trsu zajistí rovnoměrnější velikost a větší plody. Použití růstových regulátorů, jako jsou auxiny, v době antiseze může stimulovat nasazování plodů a zvětšit jejich velikost, zejména v podmínkách s nízkým osvětlením a nízkou teplotou.

Kolik rajčat vyprodukuje rostlina Early Girl?

Použijte ji k nastartování úrody. Rajče Early Girl plodí hodně plodů pro časnou sklizeň, ale protože jsou révy indeterminantní, plodí i během léta. V naší testovací zahradě v Alabamě, kde jsou ideální podmínky a dlouhé vegetační období, sklízíme z každé rostliny Early Girl v průměru 300 rajčat!

Ve kterém měsíci začínají rajčata plodit?

Rajčata jsou teplomilné rostliny, které ke svému růstu potřebují dostatek slunce a nejlépe rostou při teplotách mezi 21 a 24 °C (70 až 75 °F). Semena se nejlépe vysévají pod krytem v březnu a dubnu a připravují se na sklizeň od července do září.

Měli byste rajčata zalévat každý den?

Nově zasazená rajčata dobře zalévejte, aby byla půda vlhká a ideální pro růst. Na začátku vegetačního období zalévejte rostliny denně ráno. Se zvyšujícími se teplotami může být nutné zalévat rostliny rajčat dvakrát denně . Zahradní rajčata obvykle vyžadují 1-2 cm vody týdně.

Je lepší rajčata prořezávat, nebo neprořezávat?

Prořezávání rajčat není nutné, ale může rostlině prospět, protože umožní lepší proudění vzduchu, ochrání rajčata před chorobami a podpoří produkci plodů.

Budou rajčata dozrávat, pokud odřežete všechny listy?

Odstraňte listy
Odstraněním některých listů se k rajčatům dostane více slunce a rajčata rychleji dozrají . Rostlina soustředí více energie na růst rajčat, pokud odstraníte i některé listy . Já odstraňuji všechny listy až po první svazek rajčat na hlavním stonku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: