Jak velká jsou rajčata Sunrise Bumblebee?

Hmotnost plodu 1 OZ. Rozpětí v dospělosti48 – 60 IN. Výška ve zralosti48 – 60 IN.

Jak velká bývají rajčata Čmelák?

asi dva palce
Během růstu získávají modrofialovou barvu, a čím více slunce každé rajče dostane, tím je tato barva sytější. Bosque Bumblebee je malé salátové rajče, i když stále větší než cherry rajče, měří asi dva centimetry a má jemnou, téměř citrusovou chuť s přitažlivou šťavnatou konzistencí.

Jak velká jsou rajčata Sunrise Bumblebee?

Jsou rajčata Sunrise bumblebee determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní réva
Sunrise Bumblebee je pravé cherry rajče, které jsme vyšlechtili na naší farmě. Jedná se o žluté třešňové rajče s růžovým mramorováním a žlutými pruhy. Chuť rajčete Sunrise Bumblebe'je jasná, sladká a tropická. Jedná se o indeterminantní odrůdu a dobře roste v nádobách i v zemi.
CachedPodobné

Jak daleko od sebe sázíte rajčata Sunrise Bumblebee?

Hloubka výsadby: 1/8-1/4". Rozteč rostlin: pro determinantní odrůdy 12-18", pro indeterminantní 24-36". Středy 4-6' .

Jak dlouho trvá zrání rajčat Sunrise bumble bee?

70 dní
70 dní . Kuchaři milují zářivé víry červené a oranžové barvy uvnitř i na povrchu ovoce!
Kešované

Jak poznáte, že jsou čmeláčí rajčata zralá?

Jak se sklízí: Rajčata Artisan Bumble Bee Blend jsou na vrcholu chuti, když jsou sytě zbarvená a při jemném zmáčknutí se lehce poddají.

Jaká největší rajčata můžete pěstovat?

Big Zac (7,95 USD) 80-90 dní. (H) (BBB) (HG) Největší rajče ze všech! Toto gigantické a velmi chutné rajče běžně dosahuje hmotnosti 4 kg a může dosáhnout hmotnosti 5 až 7 kg se šťavnatými masitými plody rostoucími na statné rostlině odolné vůči chorobám. Big Zac se velmi snadno pěstuje a spolehlivě produkuje obří rajčata ve všech klimatických podmínkách.

Jaká jsou nejproduktivnější determinantní rajčata?

Hroznové a třešňové determinantní odrůdy vždy poskytují hojnost plodů. Mezi víceúčelová rajčata pro čerstvou spotřebu nebo konzervování patří Roma, Rutgers, Marglobe a Oregon Spring . Všechny se snadno pěstují, jsou odolné vůči chorobám a poskytují spolehlivé výnosy.

Jaká determinantní rajčata se pěstují nejsnáze?

Rajče Celebrity
Jedná se o jednu z nejlépe přizpůsobených determinantních odrůd rajčat. Celebrity má velké až středně velké plody ve shlucích. Plody jsou odolné proti praskání a často plodí déle než jiné determinantní odrůdy. Protože je tak dobře přizpůsobená, většina zahrádkářů se setká jen s malými nebo žádnými problémy s chorobami.

Mám rajčata sázet každý rok na stejné místo?

Většina zahrádkářů vám řekne, že není dobré sázet rajčata (nebo jakoukoli jinou plodinu) rok co rok na stejné místo, protože se v půdě hromadí škůdci a choroby . I když je to obecně rozumná rada, pro zahrádkáře s omezeným prostorem není vždy praktická.

Jaká je nejlepší denní doba pro výsadbu rajčat?

večer
Stačí, když jsou dva až tři centimetry nad zemí. A vždy sázejte večer , nikdy ne ráno; chcete dát rajčatům čas na aklimatizaci, než je začne pálit celodenní slunce.

Jaká rajčata nejrychleji dozrávají?

Jaké je nejrychleji rostoucí rajče? O tuto čest se dělí Quedlinburger Frühe Liebe (indeterminantní typ, který dozrává za 40 dní) a Sub-Arctic Plenty (někdy prodávaný jako Chilly Willie, determinantní typ, který dozrává za 42 dní). Jedná se o dvě nejranější rajčata na světě.

Jak pěstujete rajčata Sunrise bumblebee?

Začněte v interiéru brzy na jaře nad spodním teplem. Jakmile sazenice vyklíčí, odstraňte je z tepla a pěstujte pod jasným osvětlením. Sazenice pěstujte 6-8 týdnů při teplotě kolem 10 °C . Časná rajčata můžete vysadit ven, jakmile noční teploty spolehlivě překročí 7 °C – nebo později.

Dozrávají rajčata rychleji na révě, nebo až po sklizni?

Obecná odpověď zní, že rajčata dozrávají rychleji na révě – pokud mají optimální klimatické a pěstitelské podmínky. Jsou však situace, kdy chceme, aby to zvládla ještě rychleji.

Dozrávají rajčata rychleji, když je sklidíte?

Pokud'na zelených rajčatech vidíte trochu červené barvy, může být nejlepší šancí pro dozrání rajčat jejich samostatné utržení a přenesení dovnitř. Stejně jako mnoho jiných druhů ovoce i rajčata po utržení pokračují ve zrání . Etylen je plyn produkovaný ovocem, včetně rajčat, který podporuje dozrávání.

Jaké je největší rajče nejlepší chuti?

Rajče Mortgage Lifter
Byla vyšlechtěna, aby byla velká a chutná! Má masitou strukturu s malým množstvím semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendviče nebo do čerstvých salátů. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.

Jaké je nejlepší obří rajče?

Shrnuli jsme nejlepší velké odrůdy rajčat, které si oblíbili zahrádkáři po celé zemi.

  1. Velká hovězí rajčata. Pokud chcete velké masité rajče, pak si zamilujete rajče Big Beef. …
  2. Rajče Hossinator (STM2255) …
  3. Ananasová rajčata. …
  4. Rajče Hypotéka Lifter. …
  5. Rajče Beefsteak. …
  6. Fialové rajče Cherokee. …
  7. Rajče Oxheart. …
  8. Brandywine Pink Tomato.

Jaké je číslo jedna mezi rajčaty s nejlepší chutí?

Rajče Brandywine
Rajče Brandywine
Rajče Brandywine je asi nejčastěji označováno za odrůdu rajčete s nejlepší chutí. Má dokonale vyvážený poměr cukru a kyselosti s tou vynikající, staromódní chutí rajčat. Podmínky pěstování mohou ovlivnit kvalitu chuti více než u některých jiných odrůd na tomto seznamu.

Jaké rajče je nejvýhodnější pěstovat?

Pokud'jste jako většina zahrádkářů, milujete chuť dědičných rajčat . Věděli jste však, že dědičná rajčata patří k nejvýnosnějším druhům zeleniny, které lze pěstovat? Pojďme prozkoumat úskalí pěstování této výnosné (a chutné) rostliny.

Vydrží determinantní rajčata plodit?

Determinantní rajče (někdy nazývané trpasličí) je keříčková odrůda, která vyroste do určité výšky, vytvoří určité množství květů a tím i určité množství plodů a pak skončí. Už nebude dále plodit .

Která odrůda rajčat je lepší determinantní nebo indeterminantní?

Pokud obvykle jíte rajčata čerstvá a chcete mít zásoby po celou sezónu, zvolte indeterminantní odrůdu . Pokud žijete tam, kde je vegetační období dlouhé jen několik měsíců, mohou být lepší volbou determinantní rajčata.

Mohu rajčata zalévat každý druhý den?

Ve většině oblastí stačí rajčata zalévat jednou denně. Pokud nedávno pršelo, můžete zalévat každý druhý den , a v období, kdy je teplota vyšší než 90℉, může být potřeba zalévat dvakrát.

Je třeba rajčata zalévat dvakrát denně?

Rajčata v květináčích nebo rajčata pěstovaná na vyvýšených záhonech potřebují zalévat často, až jednou nebo dvakrát denně . Kvalita a typ půdy používané pro hrnkové rostliny a vyvýšené záhony by měly být dobře propustné. Jílovité půdy a půdy s těžkým organickým materiálem zadržují vláhu déle než hlinité směsi.

Měli byste rajčata zalévat v noci?

Zalévání ráno je ideální z hlediska úspory vody (menší odpařování/ztráty vody) a také dává listům dostatek času na vyschnutí (není problém, pokud používáte kapkovou závlahu). Zavlažování rajčat pozdě večer nebo v noci je nevhodné .

Měli byste rajčata zalévat během dne?

Nejlepší doba pro zalévání rajčat je brzy ráno . To umožní, aby veškerá vlhkost, která se dostane k listům, měla možnost před denním vedrem oschnout, což může pomoci zabránit chorobám a spálení rostlin.

Jaké rajče je nejchutnější na pěstování?

Nejchutnějším rajčetem na vaší zahradě může být Brandywine, zejména pokud má obzvláště dobrý rok. Blízkou alternativou rajčete Brandywine je rajče Brandy Boy . Jsou podobné chuti a představují menší, snadno pěstovatelnou náhradu rajčat Brandywine.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: