Jak velká jsou velká červená cherry rajčata?

asi 1,5 až 2 palceVelká červená cherry rajčata mají průměr asi 1,5 až 2 palce a jasně červenou barvu. Plody je možné sklízet zhruba za 75 až 80 dní od přesazení. Rostliny rajčat obecně dorůstají v dospělosti výšky 36 až 48 palců.

Co je velké červené cherry rajče?

Toto rajče nabízí vše, co byste chtěli od velkého rajčete, ale za poloviční dobu. Velké rostliny, velké výnosy a skvělou chuť. Cherry rajčata mají velikost kolem 1 unce a v plné zralosti se zbarvují do sytě červené barvy . Jsou odolná vůči suchu a fuzáriovému vadnutí. Rychle rostoucí odrůda s dokonalými svazky rajčat.
Kešované

Jak velká jsou velká červená cherry rajčata?

Jakou velikost mají červená cherry rajčata?

Malé plody cherry rajčat jsou mírně zploštělé až mírně oválné a mají průměr od 25 do 35 mm a hmotnost od 12 do 25 g .

Jak velká jsou cherry rajčata v centimetrech?

1 až 1,5 palce
Rostliny jsou spolehlivé a úrodné a jejich všestranné plody mají zářivé odstíny červené, oranžové, žluté, fialové, růžové a dokonce i zelené. Třešňová rajčata získala svůj název podle toho, že plody mají přibližně stejný tvar a velikost jako třešně (a hrozny!) a většina z nich dorůstá průměru 1 až 1,5 palce.

Jak velká by měla být cherry rajčata?

Asi půl až dva palce
Dnešní'odrůdy stále plodí malé kulovité plody, i když obvykle měří asi půl až dva palce. Těm s podlouhlým tvarem se říká hroznová rajčata, ale dodržují stejnou klasifikaci.

Existují různé velikosti cherry rajčat?

Třešňové rajče je typ malého kulatého rajčete, o kterém se předpokládá, že je meziproduktem mezi divokými rajčaty rybízového typu a domestikovanými zahradními rajčaty. Velikost cherry rajčat se pohybuje od velikosti palce až po velikost golfového míčku a může mít kulovitý až mírně podlouhlý tvar .

Jsou velká červená cherry rajčata determinantní?

Většina cherry rajčat je neurčitá a má velký, rozložitý růstový habitus, který vyžaduje řez a oporu. Při nedostatku místa si mnoho zahrádkářů vybírá determinantní odrůdy, protože rostou kompaktněji a mají tvar keře.

Jak vysoká jsou velká červená cherry rajčata?

Rajče Large Red Cherry má silné neurčité liány, které dorůstají výšky 122-183 cm a rozpětí 50-61 cm. Tyto keře je třeba zakořenit a vyvázat, aby se podpořila produkce rajčat o velikosti 28 g (1 unce).

Jak velká jsou velká červená rajčata?

Obrovské, cihlově červené až tmavě růžové, 1 až 3 libry těžké plody rostoucí v neobyčejných trsech po 3 až 5 obřích rajčatech, všechna s vynikající chutí.

Jak poznáte, že jsou cherry rajčata připravena ke sklizni?

Cherry rajčata jsou obvykle připravena ke sklizni přibližně 50 až 65 dní po výsadbě. Že jsou hotová, poznáte, když se jejich barva změní ze zelené na červenou, oranžovou, fialovou nebo žlutou (podle odrůdy) a snadno se oddělí od stonku .

Jak vypěstovat velká červená cherry rajčata?

Více a větších plodů však získáte, pokud budete udržovat půdu rovnoměrně vlhkou, jakmile začnou kvést a plodit . U rajčat se osvědčuje kapková závlaha, která udržuje půdu rovnoměrně vlhkou, ale rostliny zůstávají suché. Nerovnoměrné zavlažování může způsobit hnilobu na konci květu nebo praskání. Vysoký obsah dusíku.

Jsou velká červená cherry rajčata determinantní nebo indeterminantní?

indeterminantní réva
Rajče Large Red Cherry má silné neurčité liány, které dorůstají výšky 122-183 cm a rozpětí 50-61 cm. Tyto keře je třeba zakořenit a vyvázat, aby se podpořila produkce rajčat o velikosti 28 g (1 unce).

Jak pěstovat velká červená cherry rajčata?

Naučte se pěstovat velká červená cherry rajčata

  1. Začněte pěstovat ve vnitřních prostorách: 6 týdnů před posledními mrazy.
  2. Klíčení: Klíčící rajčata se pěstují na zahradě: 7-14 dní.
  3. Výsadba venku: 24-36″ od sebe.
  4. Podpěra: Podpěra: Klec, kůl nebo mříž.

Jak poznáte, zda jsou cherry rajčata determinantní nebo indeterminantní?

Jsou na rostoucím vrcholu listy nebo květy (nebo květní pupeny)? Pokud vidíte květy nebo květní pupeny, jedná se pravděpodobně o determinantní rajčata. Pokud tam jsou listy, rostlina je s největší pravděpodobností indeterminantní.

Mají cherry rajčata ráda plné slunce nebo stín?

Světlo. Dostatek slunečního světla je pro úspěšné pěstování cherry rajčat zásadní. Potřebují plné přímé slunce po dobu nejméně šesti až osmi hodin denně.

Je velké červené cherry rajče determinantní, nebo indeterminantní?

indeterminantní réva
Rajče Large Red Cherry má silné neurčité liány, které dorůstají výšky 122-183 cm a rozpětí 50-61 cm. Tyto keře je třeba zakořenit a vyvázat, aby se podpořila produkce rajčat o velikosti 28 g (1 unce).

Čekáte před sklizní, až cherry rajčata zčervenají?

Rajčata můžete sklízet, jakmile začnou červenat (nebo žloutnout či fialovět), a pak je nechat dozrát na révě v kuchyni; je však zcela v pořádku nechat rajčata dozrát na rostlině, dokud nebudete připraveni je sklidit.

Jak dlouho poté, co cherry rajčata zčervenají, je sklízíte?

Jakmile dosáhnou plné velikosti, trvá v průměru dalších 20 až 30 dní, než dozrají a změní barvu ze zelené na žlutou až červenou. Třešňové a hroznové odrůdy mohou běžně vytvořit drobné, zralé, červené plody za celkem 25-30 dní od rozkvětu do sklizně.

Kdy mám sklízet cherry rajčata?

Sklizeň cherry rajčat
Třešňová rajčata jsou obvykle připravena ke sklizni přibližně 50 až 65 dní po výsadbě . Že jsou hotová, poznáte, když se jejich barva změní ze zelené na červenou, oranžovou, fialovou nebo žlutou (podle odrůdy) a snadno se oddělí od stonku.

Měli byste rostliny třešňových rajčat stříhat?

Jen. Aby se nestalo, že se takhle no tohle není třešňové rajče. Tohle je současné rajče. Ale jsou to malá kuličková rodiče jsou malinká jako rybíz jsou to velmi velmi malá rajčátka.

Jak vysoká vyrostou velká červená cherry rajčata?

Přibližně 250-400 semen na gram. Rajče Large Red Cherry má silné neurčité liány, které dorůstají výšky 122-183 cm a rozpětí 50-61 cm. Tyto keře je třeba zakořenit a vyvazovat, aby se podpořila produkce rajčat o velikosti 28 g (1 unce) „golfového míčku“.

Je většina cherry rajčat determinantních?

Většina cherry rajčat je neurčitá a má velký, rozložitý růstový habitus, který vyžaduje řez a oporu. Při nedostatku místa si mnoho zahrádkářů vybírá determinantní odrůdy, protože rostou kompaktněji a mají tvar keře.

Jak často zaléváte cherry rajčata?

Zalévejte každé dva až tři dny, aby byla půda rovnoměrně vlhká (v horkém a suchém počasí může být nutné zalévat každý den). Rostlinu jednou týdně přihnojujte hnojivem podle návodu. 7. Jak rostlina roste, větve začnou prorůstat otvory v kleci na rajčata.

Proč trvá tak dlouho, než moje cherry rajčata zčervenají?

Teploty jsou příliš vysoké
Teplota spolu s etylenem určuje, kdy se začne měnit pigment. Optimální teplota pro zčervenání rajčat je 68-77 °F. O něco vyšší teplota je v pořádku, ale když teplota překročí 85-90 °F, proces zrání se zastaví nebo alespoň zpomalí.

Dozrávají rajčata rychleji na révě, nebo až po sklizni?

Obecná odpověď zní, že rajčata dozrávají rychleji na révě – pokud mají optimální klimatické a pěstitelské podmínky. Jsou však situace, kdy chceme, aby to dělala ještě rychleji.

Jak poznáte, kdy jsou cherry rajčata připravena ke sklizni?

Červená začnete zrát estat na révě, protože dostávají živiny jako první. A pak jsou na koncích zelená. Tady'je další malá kráska.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: