Jak velká jsou velká červená rajčata?

Obrovské, cihlově červené až tmavě růžové, 1 až 3 kg těžké plody rostoucí v neobyčejných trsech po 3 až 5 obřích rajčatech, všechny s vynikající chutí.

Jaký druh rajčete je velké červené?

ZOBRAZIT GALERII

Čeleď: Rodina: Solanaceae (so-lan-AY-see-ee) (Informace)
Rod: (ly-koh-PER-see-kon) (Informace)
Lycopersicum (ly-koh-PER-see-kum) (Info) Kultivar: Lycopers (Lycopers)
Big Red (Velký červený) Cached

Jaká jsou rajčata velké velikosti?

Jedním z nejznámějších obřích rajčat musí být Beefsteak . Tato dědičná odrůda je známá svými žebrovanými řezy, masitou dužinou a vynikající chutí – ideální na krájení na sendviče.

Jak velké rostliny červených rajčat dorůstají?

Velké červené třešňové rajče má bujné neurčité liány, které dorůstají výšky 122-183 cm (4-6') s rozpětím 50-61 cm (20-24″) . Tyto liány je třeba zakořenit a vyvázat, aby se podpořila produkce rajčat o velikosti 28 g (1 unce) „golfového míčku“.

Kešované
Jaká jsou rajčata velké velikosti?

1½-2″

Extrémně produktivní rostliny dávají velká 1½-2" cherry rajčata. Skvělá plná chuť. Ben dává přednost této odrůdě pro konzervování vcelku. Oblíbená pro saláty a čerstvou konzumaci.
Jaké je největší rajče nejlepší chuti?

Rajče Mortgage Lifter

Byla vyšlechtěna, aby byla velká a chutná! Má masitou strukturu s malým množstvím semínek, takže se skvěle hodí na krájení na sendviče nebo do čerstvých salátů. Rajčata Mortgage Lifter jsou velmi velká, jednotlivá rajčata dorůstají 2 kg a více.
Které je nejlepší velké rajče?

Shrnuli jsme nejlepší velké odrůdy rajčat, které si oblíbili zahrádkáři po celé zemi.

Velká hovězí rajčata. Pokud chcete velká masitá rajčata, pak si zamilujete rajče Big Beef. …

  1. Rajče Hossinator (STM2255) …
  2. Ananasová rajčata. …
  3. Rajče Hypotéka Lifter. …
  4. Rajče Beefsteak. …
  5. Fialové rajče Cherokee. …
  6. Rajče Oxheart. …
  7. Brandywine Pink Tomato.
  8. Jak vypadají velká hovězí rajčata?

Celou sezónu to bude mít výšku asi 6 stop, aby se dostalo na požadovaný kůl. Ale bude'plodit i nadále. Přes.

Kolik rajčat můžete očekávat z jedné rostliny?

Pro zjednodušení'řeknu, že můžete očekávat, že ze silné a zdravé rostliny neurčitého rajčete, která'je větší odrůdou, budete mít 20 až 30 rajčat.

Je rajče Big Red determinantní nebo indeterminantní?

Indeterminantní

Indeterminantní , rostlina s pravidelnými listy produkuje 12-16 uncí, kulatá až oblá, zářivě červená rajčata s výraznou, lahodnou chutí. Dobré tržní rajče.
Co je velké červené cherry rajče?

Toto rajče nabízí vše, co byste chtěli od velkého rajčete, ale za poloviční dobu. Velké rostliny, velké výnosy a skvělou chuť. Cherry rajčata mají velikost kolem 1 unce a v plné zralosti se zbarvují do sytě červené barvy . Jsou odolná vůči suchu a fuzáriovému vadnutí. Rychle rostoucí odrůda s dokonalými svazky rajčat.

Co je velké cherry rajče?

Velká cherry rajčata

Tato zelenina je jasně červená, šťavnatá a sladká, velikosti půl dolaru a hmotnosti 1 Oz . Rajčata jsou odolná vůči chorobám, dozrávají až 75 dní, mohou růst v nádobách nebo na vaší zahradě. Rajčata o šířce 1″ jsou ideální do salátů a předkrmů.
Jaké rajče je nejmasitější?

Rajčata Beefsteak

Foto nalezeno na Flickru, s laskavým svolením observing life. Beefsteaková rajčata patří mezi největší a nejmasitější rajčata.
Jaké rajče je nejlepší jíst syrové?

Protože beefsteaková rajčata mají vysoký obsah vody, jsou nejvhodnější ke konzumaci syrová v salátech nebo sendvičích. Zkuste beefsteaky nakrájet na plátky, kterými můžete ozdobit hamburgery nebo je vrstvit do sendvičů, například do klasického klubového sendviče, sendvičů s rajčatovým čajem nebo do těchto téměř famózních sendvičů s rajčaty, bazalkou a mozzarellou z plochého chleba.

Jaká jsou nejsladší velká rajčata?

Rajče Brandywine je velké dědičné rajče proslulé svou vynikající svěží sladkou chutí. Tato rajčata mají příjemně vyváženou sladkokyselou chuť, která se při dozrávání plodů na révě může změnit téměř na sladkou.

Jak velká jsou červená rajčata beefsteak?

Silné keře této oblíbené odrůdy beefsteak plodí ploché, masité, šťavnaté, červené, středně velké plody o velikosti od 10 uncí do 2 kg . Toto skvělé rajče na krájení nebo konzervování má drsnou, žebrovanou slupku s bohatě ochucenou dužinou. Toto je příklad časové osy, kterou byste mohli vidět na základě vašich pěstitelských podmínek.

Kdy mám sklízet velká hovězí rajčata?

Sklízejte až 3 až 5palcové plody poté, co plně zčervenají . Dozrávají i mimo révu při pokojové teplotě. Neurčité rostliny rajčat jsou liány, takže je nutné je klást, aby se plody udržely nad zemí. Odřezávejte odnože, které se tvoří mezi hlavním stonkem a větvemi.

Jak velké je velké hovězí rajče?

Asi 10-12 uncí každé

Obrovské plody kulovitého tvaru dosahují velikosti asi 10-12 uncí každý , bez popraskaných vrcholků a vláknitého vnitřku starších odrůd beefsteak. Nejlepší ze všeho je, že tyto chutné obří plátky mají těžkou sladkou dužinu a spoustu šťávy – ideální pro "BLT" sendviče.
Kolik rostlin rajčat potřebuje čtyřčlenná rodina?

V průměru se doporučuje 5 rostlin rajčat na osobu.

Pěstuji 18 rostlin rajčat pro naši čtyřčlennou rodinu a jsem schopen zavařit téměř 40 sklenic salsy, 10 litrů dušených rajčat a 25 sklenic rajčatové omáčky.
Kolik rostlin rajčat potřebuji pro sedmičlennou rodinu?

Úroda

Počet rostlin k pěstování Tomatillo
1 až 2 na osobu Rajče (třešeň)
1 na osobu Rajče (krájené)
2 až 4 na osobu Tuřín
5 až 10 na osobu Jaká rajčata plodí celé léto?

Neurčitá rajčata rostou zdánlivě donekonečna. V závislosti na odrůdě mohou dorůstat výšky 6-20′. Tento typ rajčat plodí po celou vegetační sezónu, dokud je nezastaví silné mrazy.

Jaká jsou nejjednodušší determinantní rajčata na pěstování?

Dvě z nejsnadněji pěstovaných determinantních rajčat jsou Marglobe a Campbell's 33 , protože se přizpůsobí i méně ideálním podmínkám a produkují středně velká rajčata vhodná ke konzumaci v čerstvém stavu, k vaření i ke konzervaci. Ostatní typy se nejlépe osvědčují při vysokých teplotách, chladném létě nebo v krátkém vegetačním období.

Jaký je rozdíl mezi cherry rajčaty a velkými rajčaty?

Nejviditelnější rozdíl mezi rajčaty a cherry rajčaty je ten, že první z nich jsou větší než druhá . Rajčata mají také viditelně oválný tvar, zatímco cherry rajčata jsou dokonale kulatá. Zatímco běžná rajčata mají sladkou a pikantní chuť, cherry rajčata mají lehce trpkou a kyselou chuť.

Jaké největší rajče si můžete koupit?

Toto gargantuovské červené beefsteakové rajče, které vyšlechtila Minnie Zaccaria z New Jersey, je výsledkem křížení obrovského červeného beefsteaku a gigantického růžového heirloomu. Big Zac™ zůstává jedinou odrůdou, která vypěstuje obrovské plody s výjimečnou, skutečnou chutí rajčat! Chuť je klasická „pravá rajčata“, mírně kyselá, plná a pikantní.

Jak velká by měla být cherry rajčata?

Asi půl až dva palce

Dnešní'odrůdy stále plodí malé, kulovité plody, i když obvykle měří asi půl až dva palce. Těm s podlouhlým tvarem se říká hroznová rajčata, ale dodržují stejnou klasifikaci.
Jaké je absolutně nejchutnější rajče?

'Red Brandywine' (beefsteak, indeterminate, heirloom c. 1889) je jednou z několika odrůd rajčat Brandywine, ale je pravděpodobně nejznámější. Sytě červené plody jsou šťavnaté, trpké a mají velkou sladkou rajčatovou chuť.

Jak velká jsou velká červená rajčata?

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: