Jak velká rostou čokoládová cherry rajčata?

1 palecČokoládová třešeň je mnohem víc než jen hezká tvářička. Tito 1palcoví krasavci se mohou pochlubit nejchutnějším rajčatovým nádechem v rodině, od lahodné tenké slupky až po kombinaci gelů a pevných látek, sladkostí a masa v každém soustu.

Jak poznáte, že je čokoládové cherry rajče zralé?

Tahle si sami doma vypěstujte a takhle tam vypadají. Tak nějak, jak začínají růst a jak začínají měnit barvu a mohou se stát zralými, ale ve skutečnosti vypadají jako malé hrušky.

Jak velká čokoládová cherry rajčata rostou?

Jak velká jsou čokoládová cherry rajčata?

1 palec
Tyto třešně mají atraktivní dužinu a slupku barvy portského vína a srovnatelně lahodnou a mnohotvárnou chuť. Superproduktivní, indeterminantní rostliny vytvářejí trsy kulatých plodů o velikosti 1 palce . Zjistili jsme, že jsou příjemné, když je sklidíme několik dní před jejich plnou zralostí a pak je necháme dozrát v interiéru.

Jak velká jsou čokoládová rajčata?

Úchvatná, lahodná a poměrně vzácná rajčata s bohatou a sladkou chutí. Plody váží 3 až 5 uncí , mají kulatý nebo vejčitý tvar a hladkou slupku, která dozrává do sytě červené/hnědé/černé barvy.

Jak chutná čokoládové cherry rajče?

Čokoládová rajčata dozrávají do sytě hnědé barvy a mají kouřovou, komplexní a zemitou chuť.
Cached

Jsou čokoládová cherry rajčata dobrá?

Jíst je. Čokoládová cherry rajčata jako člen rodiny cherry rajčat nejlépe zazáří při svačině nebo jiné konzumaci v syrovém . Jedná se o fantastické rajče do salátů, a to buď ponechané vcelku, nebo rozkrojené na polovinu či čtvrtiny.

Jak se staráte o čokoládová cherry rajčata?

Pokud'uvažujete o pěstování čokoládových cherry rajčat, nezapomeňte jim poskytnout dostatek prostoru pro růst. Budou potřebovat mřížku nebo nějakou formu opory, aby se rostlina nerozrostla po zemi. Dávají také přednost plnému slunci a dobře propustné půdě. Nezapomeňte je pravidelně zalévat, zejména v létě.

Jak dlouho trvá, než čokoládová cherry rajčata dozrají?

Čokoládová plodí velmi tmavě fialová, 1/2 unce velká cherry rajčata na velké neurčité rostlině. Velmi sladká rajčata s výjimečnou chutí, tato odrůda v pokusech opravdu vynikla. Dozrává 65 dní po přesazení.

K čemu jsou čokoládová cherry rajčata vhodná?

saláty
Čokoládové třešňové rajče patří do rodiny cherry rajčat a nejlépe vynikne při svačině nebo jiné konzumaci v syrovém stavu. Jedná se o fantastické rajče do salátů, ať už ponechané vcelku, nebo rozkrojené na poloviny či čtvrtiny. Lze si ho vychutnat i jako součást ovocného nebo zeleninového tácu, kde jistě potěší jeho jedinečné zbarvení.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: