Jak velké je rozmetadlo hnoje 195 New Holland?

Nikdo jiný tento typ ochrany nenabízí. Společnost New Holland nabízí pět modelů skříňových rozmetadel, které pokrývají širokou škálu kapacit – od modelu 145 s kapacitou 215 kubických stop až po masivní model 195 s kapacitou 444 kubických stop.

Kolik bušlů má rozmetadlo hnoje New Holland 195?

Technické specifikace

145 195
Úderová hladina, kubické stopy (m³) 110 (3.11) 272 (7.70)
Úderová hladina, boční strany kejdy, cu. ft (m³) 143 (4.05) NA
Bushely – staré hodnocení 173 357
Maximální čisté zatížení lb (kg) 8,500 (3856) 20,000 (9072)

Kešování

Jak velké je rozmetadlo hnoje 195 New Holland?

Kolik bušlů má rozmetadlo hnoje New Holland 185?

(Nový) New Holland 185 Wet Package, 275 bušlů s hydraulickými koncovými vraty, protektorované pneumatiky 295/75R-22,5, tandemová náprava, řetěz T-Rod, přední ochrana proti rozstřiku, horní šlehač.

Jak se určuje velikost rozmetadla hnoje?

Velikost potřebného rozmetadla hnoje závisí na tom, kolik koní uklízíte po . Menší jednotky mohou být vhodné pro 1-2 koně, zatímco větší jednotky mohou být vhodné pro stáje s více než 25 koňmi. Velikost rozmetadla může být také závislá na tom, jak často a jakým způsobem se používá.

Jak velké je rozmetadlo hnoje New Holland 130?

Společnost New Holland nabízí šest modelů skříňových rozmetadel, které pokrývají širokou škálu kapacit – od modelu 130 s kapacitou 161 stop krychlových až po masivní model 195 s kapacitou 440 stop krychlových.

Kolik bušlů má New Holland 195?

Použité rozmetadlo New Holland 195, kapacita 410 bušlů, 1000 otáček za minutu, koncová brána, horní šlehač.

Jak velký je bušl hnoje?

Pokud se kapacita vašeho rozmetadla měří v buších, předpokládejte, že 1 bušl se rovná 1,25 krychlové stopy. Krychlová stopa může mít různou hmotnost v závislosti na hustotě hnoje.

Kolik kilogramů je bušl hnoje?

Lze použít následující přibližné hmotnosti; jedna krychlová stopa hnoje se rovná šedesáti librám, jeden bušl váží sedmdesát pět liber a jeden galon váží osm liber. Jako vodítko pro výpočet kapacity rozmetadla lze použít převodní tabulku (tabulka 3).

Kolik koňských sil potřebujete k provozu rozmetadla hnoje?

Jakékoli vozidlo s výkonem nižším než 8-10 koní nebo s motorem o objemu menším než 250 cm3 obecně není ideálním tažným strojem pro rozmetadlo. Vzhledem k tomu, že nám jde především o bezpečnost, doporučujeme, aby vaše tažné vozidlo vážilo alespoň 50 % celkové hmotnosti rozmetadla.

Jak přepravujete rozmetadlo hnoje?

Přeprava zemědělských rozmetadel hnoje
Středně velké rozmetadla hnoje lze pomocí nájezdových ramp nainstalovat na palubu stupňovitého přívěsu. Přívěsy RGN jsou ideální pro samojízdná rozmetadla hnoje. Na přívěsech RGN můžete spustit krk a najet s rozmetadlem hnoje na palubu.

Kolik tun váží rozmetadlo hnoje?

Rozmetadla bio hnoje
Tyto stroje jsou k dispozici v kapacitách 14-36 tun (21,5-36,3 m3) a s řadou volitelných doplňků, mají také rozšířenou standardní specifikaci.

Kolik liber je plný bušl?

(43) Celý bušl pšenice váží šedesát liber (60 lbs.).

Je bušl 60 liber?

Aby se usnadnilo obchodování s obilím, vytvořilo USDA hmotnostní standardy pro jednotlivé druhy obilí, aby bylo možné obilí zvážit a určit počet bušlů namísto snahy o měření objemu. Kukuřici byla přidělena hmotnost bušlu 56 liber, zatímco sójovým bobům a pšenici byla přidělena hmotnost bušlu 60 liber.

Kolik hnoje je potřeba na 1 akr?

Pokud vynásobíte 60 bušlů na akr 3,5 libry N na bušl, zjistíte, že plodina přijme 210 liber N. To znamená, že můžete použít dávku hnoje 210 liber PAN na akr .

Může čtyřkolka táhnout rozmetadlo hnoje?

Zatímco rozmetadlo hnoje s pozemním pohonem může být taženo spoustou různých věcí. Můžete mít čtyřkolku, UTV, dokonce i velký zahradní traktor, pro ty z vás, kteří mají dostatek koňských sil a dostatečně těžké tažné vozidlo, by mohlo rozmetadlo se zemním pohonem potenciálně fungovat .

Stačí vám traktor o výkonu 25 koní?

Nedoporučovali bychom jít pod 25 koní motoru , ale kromě toho musíte posoudit svůj pozemek a své potřeby. Pokud potřebujete provádět základní sečení v rovinatém terénu, najděte si kompaktní traktor s výkonem 25 až 30 koní. Pokud potřebujete něco výraznějšího na orbu, investujte do výkonů v rozmezí 45 až 85 koní.

Může golfový vozík táhnout rozmetadlo hnoje?

Rozmetadlo Newer lze táhnout malým zahradním traktorem, sekačkou, čtyřkolkou nebo golfovým vozíkem . Konstrukce z hliníku a nerezové oceli vydrží dlouho bez údržby.

Kolik metrů je v tuně hnoje?

Obecně platí, že suchý hnůj obsahuje 2 až 3 metry krychlové na tunu ; 2,5 metru krychlového na tunu je typický údaj používaný pro suchý drůbeží a volský hnůj, ale musí být upraven při vyšší vlhkosti. Manipulace s hnojem může výrazně změnit jeho hodnotu, zejména obsah dusíku.

Jaká je velikost 1 bušlu?

Hladinový bušl v USA (nebo také udeřený bušl) se rovná 2 150,42 krychlových palců (35 245,38 krychlových cm) a je považován za ekvivalent winchesterského bušlu, míry používané v Anglii od 15. století do roku 1824. Americký hladinový bušl se skládá ze 4 pecek neboli 32 suchých kvarterů. Dva bušely tvoří jednotku zvanou strike.

Můžete na pole nasypat příliš mnoho hnoje?

University of Minnesota Extension uvádí, že při aplikaci krocaního hnoje ke splnění doporučení pro dusík v kukuřici dostává plodina více než pětinásobek potřebného fosforu. Aplikace většího množství fosforu, než rostoucí plodina potřebuje, může vést k jeho hromadění v půdě a výrazně zvyšuje riziko znečištění .

Kolik hnoje na čtvereční stopu?

Jeden akr má rozlohu 43 560 čtverečních stop, což odpovídá přibližně 1 libře hnoje na čtvereční stopu půdy . Přibližné maximální aplikační dávky jsou uvedeny v tabulce 2, ale liší se v závislosti na složení hnoje. než tyto dávky mohou vést k poškození rostoucích rostlin, především nadměrným obsahem dusíku a soli.

Kolik hnoje může utáhnout traktor o výkonu 25 koní?

Oba traktory mají výkon motoru 25 koní. U tažených nákladů platí pravidlo, že náklad by neměl překročit 1,5násobek hmotnosti tažného vozidla. To znamená, že traktor 1025R o výkonu 25 koní zvládne táhnout náklad o hmotnosti přibližně 3 100 kg a traktor 3025D zvládne téměř 5 200 kg.

Jakou velikost traktoru potřebuji pro 20 akrů?

Jakou velikost traktoru potřebuji pro 10-20 akrů? Kompaktní užitkové traktory John Deere řady 4 , především jeden z modelů 4052 nebo 4066, jsou skvělým pracovním strojem, pokud má váš pozemek 10-20 akrů. Při této velikosti pozemku bude pro pracovní zátěž ideální něco s výkonem nad 45 koní.

Jak dlouho rozmetadla hnoje vydrží?

Věnujte svůj čas důležitějším věcem na farmě, jako je například oprava plotů, a nechte rozmetadlo, aby se o vaše potřeby odpadu postaralo efektivněji. Kritické je, že rozmetadla hnoje mohou vydržet i desítky let, pokud je budete chytře udržovat a aktualizovat.

Jak velký je dvůr hnoje?

Jeden kubický yard se rovná 27 krychlovým stopám (znázorněno na obrázku).

Jak velký je bušl v palcích?

Hladinový bušl v USA (nebo také udeřený bušl) se rovná 2 150,42 krychlových palců (35 245,38 krychlových cm) a je považován za ekvivalent winchesterského bušlu, míry používané v Anglii od 15. století do roku 1824. Americký hladinový bušl se skládá ze 4 pecek neboli 32 suchých kvarterů.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: