Jak velkou sekačku potřebuji na 2 akry?

Trávník o rozloze 1 až 2 akrů: Hledejte sekačku se záběrem 42 až 52 palců. Trávník o rozloze 2 až 3 akrů: Sekačka s rozměry od 2 do 3 akrů: Hledejte sekačku se záběrem 50 až 54 palců. Trávník o rozloze 3 až 5 akrů: Hledejte sekačku se záběrem 54 až 62 palců.

Kolik akrů dokáže posekat 72palcová sekačka za hodinu?

PRODUKTIVITA ZA HODINU
Rychlost pojezdu 36" záběr 72" Deck
(K/PH) 80% 100%
6.44 1.16 2.91
7.24 1.31 3.27
Jak velkou sekačku potřebuji na 2 akry?

Kolik akrů poseká 60palcová sekačka za hodinu?

60 palců X 6 mph x 80 % / 100 = 2,88 (zaokrouhlete na 2,9) akrů za hodinu. Tento vzorec se mi v průběhu let osvědčil.

Jaká velikost sekačky s nulovým otáčením pro 3 akry?

Pro větší dvory o velikosti do tří akrů je skvělou volbou střední třídy sekačka s nulovým otáčením o výkonu 20 až 25 HP. Naše nejlepší plynová volba, sekačka s nulovým otáčením Toro TimeCutter, nabízí výkon 24,5 HP a hravě zvládne dvory o rozloze od dvou do čtyř akrů.

Jakou velikost žacího ústrojí potřebuji pro 3 akry?

Nejlepší sekačka na trávu pro 3 akry
Pro tuto plochu budete potřebovat motor o výkonu 18-24 HP. Palubní deska by měla mít velikost 46 – 54″ .
Cached

Může sekačka s nulovou obrátkou posekat 20 akrů?

Sekačka s nulovým otáčením Z42 s rychlostí 6 km/h (maximální rychlost je 7 km/h) dokáže posekat jeden akr trávníku za 29 minut (24 minut při rychlosti 7 km/h). To odpovídá přibližně 16 akrům za průměrný 8hodinový pracovní den ( 20 akrů při rychlosti 7 mph). Sekačka s nulovým otáčením Z52 s rychlostí 6 mph (maximální rychlost je 7 mph) dokáže posekat jeden akr trávníku za 23 min.

Jakou velikost sekačky s nulovým obratem potřebuji na 1 akr?

3. Jaké mám možnosti?

Tabulka velikosti plochy sekačky 0,25 akru nebo méně (10 890 m2) 1 akr nebo více ( 43 560 m2)
Typ: Sekačka na trávu (v angličtině) Ruční tlačné sekačky Sekačky s nulovým obracením
Typ paliva: Žádný, Plyn, Elektrický Plyn
Šířka sečení: 14"-22" 32"-72"
Nejvyšší rychlost: Rychlost chůze 13 MPH

Dokáže sekačka s nulovým otáčením posekat 20 akrů?

Sekačka s nulovým otáčením Z42 s rychlostí 6 km/h (maximální rychlost je 7 km/h) dokáže posekat jeden akr trávníku za 29 minut (24 minut při rychlosti 7 km/h). To odpovídá přibližně 16 akrům za průměrný 8hodinový pracovní den ( 20 akrů při rychlosti 7 mph). Sekačka s nulovým otáčením Z52 s rychlostí 6 mph (maximální rychlost je 7 mph) dokáže posekat jeden akr trávníku za 23 min.

Je 1 akr na tlačné sekání příliš mnoho?

Samozřejmě záleží na tom, kolik věcí musíte obejít a jak jste pečliví. Posekání půl akru může trvat od 30 minut až po 3 hodiny. Záleží na tom, jakou máte terénní úpravu. Hodně malých stromků bych posekal tlakem až na akr.

Co seká lépe, traktor na trávu, nebo sekačka s nulovým obracením?

Sekačky s nulovým otáčením jedou rychleji , ale při nižších rychlostech je střih čistší. Sekačky s nulovým otáčením nabízejí čistý střih při rychlosti 5 mil za hodinu (mph) a mohou dosáhnout rychlosti vyšší než 10 mph. Pro srovnání, travní traktory sekají rychlostí přibližně 4 mph s maximální rychlostí kolem 7 mph.

Mám si pořídit sekačku s pojezdem o velikosti 42 nebo 46 palců?

Sekačky s pojezdem jsou nejvhodnější pro dvory o velikosti jednoho akru nebo větší. Model s 42palcovým žacím ústrojím je vhodný pro sečení do dvou akrů , takže pokud máte větší pozemek, raději si pořiďte 46, 54, 60 nebo 72palcové žací ústrojí.

Je 72palcová sekačka příliš velká?

Pro majitele domů, kteří mají k sečení jeden a půl až tři akry, je vhodná sekačka s žacím ústrojím o velikosti 42 až 48 palců. Nad tři akry budete chtít něco většího. Před nákupem 72″ sekačky pro trávníky větší než tři akry zvažte svůj terén . Široké sekačky se nejlépe osvědčí na rovném, otevřeném terénu.

Proč sekačky s nulovým obracením trhají trávu?

Důvodem trhání trávníku je to, že jedno z kol je zablokované na místě . Jednou tyčí dopředu a druhou dozadu (zpomalte do zatáčky a udržujte nízkou rychlost) dosáhnete těsného zatočení bez trhání trávy. Ne každý stav vám to umožní bez trhání trávy.

Jakou sekačku potřebuji na 1,5 akru?

Pro trávníky o rozloze od ¼ akru do dvou akrů budete nejspíše potřebovat sekačku s pojezdem vzadu, lehký traktůrek nebo sekačku s nulovým otáčením pro obytné prostory. Pokud je plocha větší než dva akry, budete potřebovat sekačku s nulovým obracením pro komerční využití. Terén.

Jak vypadá pole o rozloze 1 akr?

Často kladené otázky o akrech půdy
Chcete-li si představit akr, porovnejte ho s velikostmi, které znáte. Akr má 43 560 čtverečních stop, což je přibližně 90 % fotbalového hřiště (bez koncových zón) nebo devět profesionálních basketbalových hřišť. Pokud si chcete akr představit jako čtverec, je to asi 208 krát 208 stop.

Dokážete posekat 2 akry pomocí tlačné sekačky?

Posekat 2 akry tlačnou sekačkou může být náročný úkol, ale je možné . Vše závisí na terénu a typu sekačky, kterou používáte. Pokud sekáte na rovném a rovném terénu standardní tlačnou sekačkou, může to trvat 8 až 10 hodin. Pokud máte sekačku s pojezdem, může to trvat až 4 hodiny.

Jak rychle dokáže sekačka s nulovým obracením posekat jeden akr?

Sekačka s nulovým otáčením Z52 s pojezdem při rychlosti 6 km/h (maximální rychlost je 7 km/h) dokáže posekat jeden akr trávníku za 23 minut (20 minut při rychlosti 7 km/h). To odpovídá přibližně 21 akrům za průměrný 8hodinový pracovní den (24 akrů při rychlosti 7 mph).

Je 42palcový nultý tah dostatečně velký?

Výběr sekačky s nulovým obracením
Opět jen orientačně, sekačka s 42palcovým pojezdem poseká pozemek o rozloze dvou akrů (počítá se s tím, že část této plochy zabírá dům, příjezdová cesta, hospodářské budovy a různé krajinné prvky). Pro sekání ploch větších než dva akry použijte sekačku s větším pojezdem.

Kolik koňských sil potřebuje sekačka s pojezdem 72?

Sekačky Sitrex Finish se zadním výhozem mají minimální potřebu koňských sil. Sekačka Sitrex na dokončovací práce s výhozem 72″ má minimální požadavek na výkon pouze 20 koňských sil vývodového hřídele .

Jak velký dvůr je příliš velký na tlačné sečení?

¼ až ½ akru
Váš dvůr: ¼ až ½ akru
Dvory této velikosti jsou na hranici velikosti, která je příliš velká pro plynovou nebo akumulátorovou tlačenou sekačku, ale ne dost velká na to, aby ospravedlnila vlastnictví traktoru s pojezdem. Nejlepší volbou je tedy plynová sekačka s vlastním pohonem, která vám ulehčí práci s trávníkem.

Jaké jsou nevýhody sekačky s nulovým otáčením?

5 nevýhod sekaček s nulovou obrátkou

  • Naučit se sekat s nulovou rotační sekačkou vyžaduje hodně cviku. …
  • Kvalitní sekačky s nulovou otáčkou jsou drahé na nákup a údržbu. …
  • Většina modelů má problémy se svahy a trakcí na mokrém trávníku. …
  • Není zde žádný brzdový pedál. …
  • Nemůžeme ignorovat ekologický problém plynových sekaček na trávu.

Jak dlouho trvá posekání jednoho akru sekačkou s nulovým otáčením?

Sekačka s nulovým otáčením Z52 s rychlostí 6 km/h (maximální rychlost je 7 km/h) dokáže posekat jeden akr trávníku za 23 min . (20 minut při rychlosti 7 mph). To odpovídá přibližně 21 akrům za průměrný 8hodinový pracovní den (24 akrů při rychlosti 7 mph).

Dokáže robotická sekačka posekat 2 akry trávníku?

Robotické sekačky na plochu 2 až 5 akrů
Díky této technologii se již nemusíte obávat, že budete trávit hodiny pod horkým sluncem každých několik dní. Stačí naprogramovat sekačku určenou k sekání 2 až 5 akrů, která pokryje požadovanou plochu, a nechat ji udělat všechnu těžkou práci!

Stačí vám 2,5 akru?

Vlastnit 2,5 akru znamená, že máte na starosti 108 900 čtverečních stop. Vejdou se vám na ni více než dvě fotbalová hřiště, přes dva tucty domů o rozloze 2 500 čtverečních stop, nemluvě o milionech samolepicích papírků a kuřecích nugetek . Ať už využijete svých 2,5 akru k čemukoli, opravdu nemůžete udělat chybu.

Jsou 2 akry velké jako fotbalové hřiště?

Hřiště má jednotnou šířku 53 1/3 yardů (160 stop). Když spočítáte celou plochu fotbalového hřiště včetně koncových zón, vyjde vám 57 600 čtverečních stop (360 x 160). Jeden akr se rovná 43 560 čtverečních stop, takže fotbalové hřiště má rozlohu přibližně 1,32 akru .

Jak velké jsou vizuálně 2 akry?

Například dva akry půdy zhruba odpovídají velikosti fotbalového hřiště bez koncových zón. Nebo zhruba odpovídá 90 % standardní velikosti basketbalového hřiště. Jiný způsob, jak o tom uvažovat, je, že dva akry jsou přibližně stejně velké jako dva standardní tenisové kurty umístěné vedle sebe.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: