Jak velký je 50letý aligátor?

Například: Aligátoří samec, kterému je 30 let, by měl měřit téměř 11 stop, ale v době, kdy dosáhne 50 let (o 20 let později), vyroste jen o necelé dvě stopy.

Jak starý je 12 stop dlouhý aligátor?

Aligátor o velikosti téměř 12 stop by mohl být starý 40 let.

Jak velký je padesátiletý aligátor?

Mohou se aligátoři dožít 200 let?

Aligátoři žijí přibližně stejně dlouho jako lidé a v průměru se dožívají 70 let, ale mohou se dožít i 100 let , pokud přežijí náročný život, který začíná kousáním a bojem, který nikdy nekončí.

Jak velký je dvacetiletý aligátor?

17-20 let. 10 stop . 27-29 let. 12 stop.

Jak starý je 13 stop dlouhý aligátor?

Podle Leeho měřil aligátor na délku asi 13 stop a 4 palce a jeho stáří se odhaduje na 65 až 75 let .

Kolik let je 700kilovému aligátorovi?

Aligátor byl podle odhadů starý asi 50 let .

Jaký je největší aligátor, který byl kdy uloven?

Délka 15 stop a 9 palců
Světový rekord pro největšího aligátora, který byl kdy zaznamenán, drží aligátor Stokes , který byl odchycen v Alabamě v roce 2014. Aligátor měřil neuvěřitelných 15 stop a 9 palců na délku a vážil přes 1 000 liber.

Jaký je nejstarší aligátor vůbec?

Muja
Nejstarším zaznamenaným aligátorem je Muja, kterému je 85 let . Aligátoři jsou plazi a patří do čeledi krokodýlů, kam patří aligátoři američtí, čínští, krokodýli a kajmani.

Jakého věku se může aligátor dožít nejdéle?

Zatímco u volně žijících aligátorů lze očekávat, že se dožijí 30-50 let, aligátoři chovaní v zajetí se často dožívají 70 let nebo i více. Nejstarší aligátor žijící v současnosti v zajetí žije v bělehradské zoo v Srbsku a je mu přes 85 let !

Jaký je největší aligátor v historii?

19 stop a 2 palce
Největší aligátor v historii měřil 5,8 metru (19 stop a 2 palce) a nejtěžší, ulovený v nedávné době poblíž Gainesville na Floridě, vážil 473 kilogramů. Takto velká a těžká zvířata jsou však poměrně neobvyklá.

Jak velký je stoletý krokodýl?

Na stránkách Guinnessovy knihy rekordů se také uvádí, že australský krokodýl mořský Cassius měřil 17 stop a 11,75 palce . Australští krokodýli mořští se mohou dožít více než 100 let a mohou vážit více než 1 tunu.

Mohou se krokodýl a aligátor pářit?

Krokodýli se nemohou pářit s aligátory . Rychlá odpověď zní ne. Přestože mají podobný vzhled, jsou geneticky příliš odlišní, a přestože jsou příbuzní, dávno se rozdělili do různých rodů.

Jaký největší aligátor byl kdy v USA zaznamenán?

19 stop a 3 palce
Největší aligátor oficiálně zaznamenaný na Floridě měřil 17 stop, 5 palců, zatímco největší vůbec byl 19 stop, 3 palce , hlášený v Louisianě.

Jaký je největší aligátor, který žil?

Zde je přehled 9 největších aligátorů, kteří kdy žili:

Pořadí: Název Velikost
#1 Mike Cottingham Aligátor 13 stop a 3 palce 1 380 liber
#2 Lebka 13 stop 10 palců 1 043 liber (pravděpodobně)
#3 Aligátor Mandy Stokes 15 stop 9 palců 1 011,5 libry
#4 Obr z Apalachicoly 13 stop 1 008 liber

Jaké je nejstarší žijící zvíře na světě?

Nejstarší žijící obratlovec: Žralok grónský
Kodaňská univerzita sledovala ve vodách Arktidy žraloka grónského, jehož stáří se odhaduje na 272 až 512 let, což z něj činí nejstaršího obratlovce na Zemi.

Jaký je nejagresivnější aligátor?

Krokodýl nilský (Crocodylus niloticus)
Ačkoli se velikost dospělých jedinců liší, většina z nich dosahuje délky 16,5 až téměř 20 stop (zhruba 5 až 6 metrů). Tento druh si snadno nárokuje titul nejnebezpečnějšího krokodýla, protože se má za to, že má na svědomí více než 300 útoků na lidi ročně.

Jaký je největší aligátor ulovený v USA?

15 stop a 9 palců
Největší aligátor, který byl kdy uloven, měřil 15 stop a 9 palců a v roce 2014 ho ulovila žena z Alabamy, Mandy Stokesová. Co se týče hmotnosti, předpokládá se, že někteří výjimečně velcí aligátoři mohou dosáhnout hmotnosti kolem 1 000 liber.

Jak velcí byli krokodýli před 60 miliony let?

Dvacetimetroví
Vědci z Floridské univerzity našli zkamenělé pozůstatky 60 milionů let starého, dávno vyhynulého sladkovodního příbuzného současného krokodýla. Předpokládá se, že 20 stop dlouhý , rybami se živící dávný krokodýl je prvním známým suchozemským živočichem z paleocénu tropů Nového světa.

Jak velcí byli krokodýli před 65 miliony let?

Deinosuchus byl jedním z největších pravěkých krokodýlů, kteří kdy žili, a od hlavy až k ocasu dorůstal do délky neuvěřitelných 33 stop – ale i tak byl trpaslíkem největšího krokodýlího předka, skutečně obrovského krokodýla Sarcosucha.

Kdo by vyhrál souboj krokodýl, nebo aligátor?

krokodýl
V souboji tváří v tvář by z těchto dvou plazů zvítězil krokodýl. Ačkoli je krokodýl rychlejší, zde jsou důvody, proč by zvítězil krokodýl: Krokodýli jsou obvykle větší a těžší. Krokodýli mají díky své velikosti a síle smrtelnější kousnutí.

Jaký je největší aligátor, který byl kdy zaznamenán?

19 stop a 2 palce
Největší aligátor v historii měřil 5,8 metru (19 stop a 2 palce) a nejtěžší, ulovený v nedávné době poblíž Gainesville na Floridě, vážil 473 kilogramů. Takto velká a těžká zvířata jsou však poměrně neobvyklá.

Jaký je největší aligátor, který byl kdy na světě uloven?

15 stop a 9 palců
Světový rekord pro největšího aligátora, který byl kdy zaznamenán, drží aligátor Stokes , který byl odchycen v Alabamě v roce 2014. Aligátor měřil neuvěřitelných 15 stop a 9 palců na délku a vážil přes 1 000 liber.

Jaký byl největší aligátor v seriálu Swamp People?

Také v roce 2013 byl v Louisianě uloven 13 stop a 5 palců velký aligátor, který vážil 900 liber . Přezdívalo se mu Monstrum z bažin a odchyt tohoto aligátora byl skutečně zdokumentován v televizním pořadu Swamp People.

Jak starý je nejdelší aligátor na světě?

85 let
Nejstarším zaznamenaným aligátorem je Muja, kterému je 85 let . Aligátoři jsou plazi a patří do čeledi krokodýlů, kam patří aligátoři američtí, čínští, krokodýli a kajmani.

Jaké je nejstarší nesmrtelné zvíře na světě?

Medúza Turritopsis dohrnii
Dosud'existuje pouze jeden druh, který byl označen 'za biologicky nesmrtelný': medúza Turritopsis dohrnii . Tito malí průhlední živočichové se vyskytují v oceánech po celém světě a mohou vrátit čas tím, že se vrátí do dřívější fáze svého životního cyklu.

Jaký je jediný živočich, který nikdy nespí?

Reagují jinak na vnější podněty, když spí, a jinak, když jsou vzhůru. Ale žába býčí, Lithobates catesbeianus, vykazuje stejné reakce v obou situacích. To naznačuje, že býčí žáby nespí. Lithobates catesbeianus je živočich, který nemůže spát.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: