Jak velký je transportér T6?

Volkswagen Transporter (T6)RozměryRozvor3 000 / 3 400 mm (118,1 / 133,9 palce) (SWB/LWB)Délka4 904 / 5 304 mm (193,1 / 208,8 palce) (SWB/LWB)Šířka2 297 mm (90,4 palce), 1 904 mm (75,0 palce) (bez T6).

Je VW T6 větší než T5?

Z technického hlediska jsou si obě vozidla velmi podobná . Oba modely mají stejnou karoserii, a proto jsou vnitřní i vnější rozměry víceméně stejné. Obě vozidla mají také podobné výkony motorů, možnosti zatížení a užitečné zatížení, takže z technického hlediska se s T5 nebo T6 nemůžete splést.

Jak velký je transportér T6?

Jaké jsou vnitřní rozměry transportéru T6?

CENTIMETRY. Vnitřní rozměry (délka) nákladového prostoru vozu Volkswagen Transporter T6 jsou 2572 mm (L1) . Vnitřní šířka je 1700 mm a vnější šířka je 1700 mm. Vnitřní výška vozu Transporter T6 je 1410 mm (H1).
Kešované stránky

Jak velká je zadní část vozu VW Transporter?

Základem tohoto modelu je rozvor 3400 mm , maximální délka zavazadlového prostoru 2975 mm a objem zavazadlového prostoru 6,7 nebo 9,3 m3 podle toho, zda má nízkou nebo vysokou střechu.

Jaký je rozdíl mezi T5 a T6?

Pokud máte omezený rozpočet a chcete cestovat stylově a ve spolehlivém voze, je T5 obecně lepší volbou. Pokud však kladete důraz především na bezpečnost, pak zvažte model T6, protože bude bezpečnější pro vás i pro ty, kteří s vámi ve vozidle pojedou.

Je spolehlivější T5 nebo T6?

Spolehlivost motoru
Na základě kritik a uživatelských recenzí panuje obecný názor, že motory T5 i T6 jsou poměrně spolehlivé . Podle portálu RepairPal má Volvo hodnocení spolehlivosti 3,5 z 5, což je nadprůměrné skóre.

Jsou vozy VW T6 spolehlivé?

VW Transporter T5 a T6 jsou dva nejoblíbenější modely na trhu. Jsou známé svou odolností a všestranností a dodávají se s řadou motorů, které vyhovují různým potřebám. Motor TDI o objemu 2,0 litru je však často považován za nejspolehlivější .

Vejde se do vozu VW Transporter plachta 8×4?

U modelu SWB T5 je mezi zadní stranou předních sedadel a zadními dveřmi 2,5 m . Bez problémů se do něj vejdou plechy 8×4 . Můj Sportline, který měl 174 koní, jezdil na 28 až 33 mpg, podle toho, jak jsem s ním jezdil a jestli byly střešní tyče nasazené nebo ne. Spotřeba 2,5 130 k je přibližně stejná.

Jak velký je obytný vůz T6 1?

Hmotnost & Rozměry: Délka – 4,90 m (16'1″), šířka – 2,30 m (7'6″), výška – 1,99 m (6'6″) , MTPLM – 2800 kg, bezpečnostní pásy – 4.

Je VW Transporter malá dodávka?

Tato recenze VW Transporter 2023 se týká modelů T6 a T6. 1 této oblíbené střední dodávky , která byla původně uvedena na trh v roce 2015 a poté v roce 2019 aktualizována výrazným faceliftem (známým jako Transporter 6.1).

Můžete spát na zadních sedadlech VW Transporter?

Ale vešlo by se vás tam víc. V pop topu by bylo možné spát se třemi malými dětmi – váhový limit našeho posledního vozu byl 70 kg. A mohli byste nahoře i vzadu na lůžku v dodávce. Pro více lůžek uvnitř byste mohli přidat Cabbunk na přední sedadla.

Co znamená T6?

T6 označuje temperaci neboli stupeň tvrdosti , které se dosahuje srážkovým kalením. Tento stupeň má dobrý poměr pevnosti a hmotnosti a je také tepelně zpracovatelný.

Je motor Volvo T6 dobrý?

Motor T6
Dostupný motor T6 je považován za vynikající volbu pro řidiče, kteří mají zájem o vyšší výkon a zrychlení . Motor T6 o objemu 2,0 litru s turbodmychadlem a přeplňováním dává výkon 316 koní a točivý moment 295 N.m, což přináší vzrušující zážitek z jízdy a spotřebu paliva 27 MPG.

Jaký je nejlepší motor pro T6?

Ačkoli v modelech T5 a Transporter se nemůžete splést s žádným motorem, doporučujeme tyto možnosti: Pro model T5 je to dieselový motor 1.9. U modelu T6 je to vznětový motor 2.0. Je to proto, že tyto nabídky motorů jsou pro naše přestavby obytných vozů nejvhodnější.

Kolik kilometrů na galon uje VW Transporter?

Transportery v nejvyšší výbavě, například ve výbavě Sportline, jsou však velmi drahé a patří mezi nejdražší středně velké dodávky na trhu. Náš výběr motorů, 2.0 TDI 150, oficiálně dosahuje průměrné spotřeby až 40 mil. km/hod. Podle našich zkušeností byste se měli pohybovat kolem 35-40 mpg , v závislosti na tom, kde a jak jezdíte.

Kolik kilometrů na galon uje obytný vůz VW Transporter?

Ale pokud je to'užitečné, zde'je velmi široký rozsah toho, jaký MPG můžete očekávat pro váš přestavěný obytný vůz VW Transporter: Dálnice: 20-28mpg (silně závisí na způsobu jízdy a hmotnosti naloženého vozidla): 30-45mpg (pouze novější modely dosáhnou horní hranice).

Má obytný vůz VW T6 toaletu?

Tento model je jedinečný, protože do dodávky s krátkým rozvorem kol zabudovává toaletu. SCA zadní zvedací výsuvná střecha s roštovým lůžkem. Tento obytný vůz je vybaven jedním sedadlem Rib Neptune beds v zadní části, které lze použít jako dvě jednolůžka nebo jako velké dvoulůžko, je vybaven ve vysokém standardu.

Kolik míst k sezení má karavan T6?

Standardní počet sedadel je osm ve třech řadách , ale na přání bylo vozidlo k dispozici pouze se dvěma sedadly vpředu (jako "Transporter window van").

Je Ford Transit větší než VW Transporter?

Ford Transit vám poskytne 2 555 mm na délku a 1 775 mm na šířku; Volkswagen Transporter 2 572 mm na délku a 1 700 mm na šířku .

Proč jsou vozy VW Transporter tak drahé?

Není to však jen prestiž značky Volkswagen, která pomáhá Transporteru 6.1 udržet si tak vysokou hodnotu. Jeho proslulá spolehlivost, spolehlivost a použitelnost z něj činí nesmírně žádanou ojetinu, což znamená, že poptávka je vždy vysoká.

Kolik kilometrů ujede VW Transporter na plnou nádrž?

Recenze

Volkswagen Transporter TDI 450 LWB HIGH Podrobnosti
Spotřeba paliva ve městě (průměrná)
Spotřeba paliva na dálnici (průměr)
Dojezd vozidla 987,7 km (613,7 mil)
Emisní norma

Jsou transportéry VW pohodlné?

Celkově působí Transporter jako vysoce sofistikovaný produkt s technologiemi a úrovní komfortu, které nastavují standard ve třídě. Motory jsou trochu hlučné a prostor pro nohy vyšších řidičů a spolujezdců by mohl být lepší, ale jinak jim není co vytknout.

Jaký je rozdíl mezi T5 a T6 s60?

Motor T5 je přeplňovaný turbodmychadlem, zatímco motor T6 je přeplňovaný dvěma turbodmychadly , což znamená, že motor je jak přeplňovaný turbodmychadlem, tak i přeplňovaný turbodmychadlem, což poskytuje dostatečný výkon pro řidiče v Rockfordu, MI. S motorem T6 získáte více výkonu díky systému dvojitého přeplňování. Oba motory však poskytují vynikající výkon.

Jsou motory Volvo T6 spolehlivé?

Spolehlivost motoru
Podle portálu RepairPal má Volvo hodnocení spolehlivosti 3,5 z 5 , což je nadprůměrné skóre. Pokud se vydáte na stránky CarComplaints.com, zjistíte, že nejčastějšími problémy vozů Volvo jsou předčasné opotřebení pneumatik a poruchy převodovky – stížností na motory T5 nebo T6 je velmi málo.

Potřebuje Volvo T6 prémiový benzín?

Volvo vyžaduje prémiové palivo (91 oktanů1 nebo vyšší) pro všechny motory T5, T6 a T8 , a doporučuje palivo AKI 93 pro optimální výkon a úsporu paliva.

Je lepší Volvo T5 nebo T6?

Který motor je pro vás ten pravý? Oba motory vám poskytnou odpovídající výkon, pokud však toužíte po větší akceleraci z místa rozjezdu, můžete se rozhodnout pro motor T6. Pokud hledáte motor s vyšší spotřebou paliva, pak byste měli zvážit motor T5.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: