Jak zjistím datum výroby svého motoru?

Ukazatel data výroby (DOM) lze nalézt v sériovém čísle motoru. Vyhledejte první čtyři číslice (všechna čísla) sériového čísla.

Jak zjistím, kdy byl můj motor vyroben?

Kódové číslo motoru'udává přesné datum jeho výroby . Tento systém poskytuje snadný způsob, jak určit stáří vašeho malého motoru. Následuje příklad výkladu data Kód 99011556: První dvě číslice (99) označují rok výroby.
Podobná stránka

Jak zjistím datum výroby svého motoru?

Jak zjistím datum výroby?

A často se stává, že při nakupování. U dílů některých vozidel budou mít jako brzdy bude uvedeno, že tyto brzdy pasují na vaše vozidlo, pokud je'vyrobeno. Před určitým datem nebo po určitém datu.

Jak zjistit datum výroby podle čísla VIN?

To je případ, kdy potřebujete znát datum výroby vašeho vozidla obvykle jsou data výroby vytištěna na nálepce na prahu dveří zde. Datum výroby tohoto Chief'a je září 2011. Vy. Můžete také zjistit model

Lze podle výrobního čísla zjistit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Lze vyhledat motor podle čísla VIN?

Pomocí výše uvedeného dekodéru VIN získáte klíčové informace o svém voze nebo ojetém voze, jehož koupi zvažujete. Když provedete vyhledání VIN pomocí bezplatného nástroje pro kontrolu VIN od společnosti Carfax'můžete zjistit, kdy a kde bylo vozidlo vyrobeno, značku, model a výbavu vozidla, motor, který má, a další .

Řekne mi VIN, jaký mám motor?

Dekódování vašeho VIN
Prozradí vám zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii .

Jaký je kód data výroby?

Tento otevřený kód data výroby se může na štítcích výrobků objevit jako MFG. Ukazuje datum, kdy byl výrobek vyroben nebo vyroben . Tento kód se vztahuje k datu, kdy je výrobek poprvé zabalen předtím, než je distribuován na trh nebo prodán spotřebitelům.

Jak zjistím datum výroby čísla šarže?

Jak zjistit datum expirace podle čísla šarže

 1. První dvě číslice (19) označují rok výroby (2019).
 2. Další dvě číslice (03) označují měsíc, kdy byl výrobek vyroben (březen), nebo datum výroby.
 3. Následující dvě číslice (22) označují den v roce.

Jaký je kód motoru podle čísla VIN?

Číslo VIN je identifikační číslo vašeho vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě čísel a písmen desáté zleva označuje rok výroby a osmé je kód motoru . Stačí prodavači v obchodě sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Která číslice z čísla VIN dekóduje rok výroby?

Desátá číslice
Desátá číslice každého kódu VIN představuje rok výroby vozidla. Zde je jednoduchá tabulka roku VIN, která vám pomůže dekódovat rok výroby vašeho vozidla.

Která číslice čísla VIN představuje rok výroby?

Desátý znak
Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje rok výroby vozidla. Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak se čte číslo motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru. Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za nimiž následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Kde najdu specifikace motoru svého vozu?

Zjištění velikosti motoru pro vozidlo, které právě vlastníte
Velikost motoru vašeho vozidla'můžete zjistit z nálepky na okně . Bude uveden v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Jak přečíst výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

 1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
 2. Písmeno identifikující zemi.
 3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
 4. Písmeno označující rok výroby.

Jak mohu identifikovat svůj motor?

Jak zjistit typ motoru. Jaký typ motoru je ve vašem voze, můžete snadno zjistit kontrolou čísla VIN, které je uvedeno v návodu k obsluze nebo pod kapotou . Číslo VIN lze ve většině případů nalézt také na přední straně palubní desky na straně řidiče'.

Jak dekódovat datový kód?

Kódy dat jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě týden, kdy byly vyrobeny. Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak přečíst data výrobních kódů?

Často se objevují jako kódy, které se skládají z řady písmen a/nebo čísel, jež výrobci používají k identifikaci data a času výroby , které se zobrazují jako MMDDRR. Například "112922" by se četlo jako 29. listopadu 2022.

Lze z čárového kódu určit datum výroby?

Čárové kódy obvykle uchovávají informace o výrobku, jako je cena a hmotnost, datum výroby , datum spotřeby a jméno výrobce'. Největším omezením čárového kódu je, že čím více informací je v něm uloženo, tím větší musí být čárový kód.

Jak dekódovat číslo motoru?

Číslo motoru je šestimístné číslo, které následuje po třímístném kódu motoru. Můžete si všimnout, že číslo motoru obsahuje tři číslice, za nimiž následuje dalších šest číslic. První tři číslice jsou kód motoru vašeho vozidla'a posledních šest číslic je číslo motoru vašeho vozidla'.

Co znamená devátá číslice v čísle VIN?

Kontrolní číslice
Číslo 9 je kontrolní číslice, která se používá k detekci neplatných VIN. Číslo, které se zobrazuje, se liší a vychází z matematického vzorce, který vyvinulo americké ministerstvo dopravy.

Která číslice VIN dekóduje možnost motoru?

Číslo VIN je identifikační číslo vozidla a podle něj můžete zjistit velikost motoru. V řadě číslic a písmen označuje desátá zleva rok výroby a osmá číslice kódy motoru. Stačí prodavači sdělit tyto dva znaky a máte vystaráno.

Co znamená sedmá číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba vzít v úvahu 7. číslici pro určení modelového roku vozidla . Pokud je sedmá číslice číselná, jedná se o modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009.

Jaká číslice v čísle VIN je kód motoru?

Číslo VI n najdete také v technickém průkazu. A také na titulu vašeho vozidla. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Jaký je rok výroby mého motoru?

Nejlepší odpověď: Jaký je motor motoru? Motor bude mít alfanumerické číslo odlitku na straně spolujezdce (pravá strana) bloku, pod hlavami. První písmeno kódu určuje dekádu (C=1960s, D=1970s, E=1980s), druhá číslice v kódu určuje konkrétní rok .

Jak dekódovat sériové číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

 1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
 2. Písmeno identifikující zemi.
 3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
 4. Písmeno označující rok výroby.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: