Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, kdy byl výrobek vyroben?

Tento kód otevřeného data se může objevit jako MFG na štítcích výrobků . Ukazuje datum, kdy byl výrobek vyroben nebo vyroben. Tento kód se vztahuje k datu, kdy je výrobek poprvé zabalen předtím, než je distribuován na trh nebo prodán spotřebitelům.

Jak zjistím datum výroby svého výrobního čísla?

Jak starý je můj spotřebič podle výrobního čísla?

Dvě písmena na začátku sériového čísla udávají měsíc a rok výroby . Kde se nachází můj model a výrobní číslo? První písmeno označuje měsíc. Druhé písmeno označuje rok.
Kešované stránky

Co vám může prozradit sériové číslo?

Sériové číslo je zásadní, protože udává, kdy byl výrobek prodán. To je užitečné, protože v případě problémů s výrobkem můžete zjistit, zda je ještě v záruce. To usnadňuje údržbu zařízení, protože před opravou můžete vždy zkontrolovat historii výrobku.

Jaké je datum výroby?

Datum, kdy byl výrobek poprvé vyroben nebo vytvořen .

Jak přečtete výrobní kód?

První dvě čísla znamenají rok, zatímco poslední tři čísla představují den v roce . Například pokud by kód zněl 11322, věděli byste, že potravina byla vyrobena 322. dne roku 2011, tedy 22. listopadu 2011.

Lze podle čárového kódu určit, kde byl výrobek vyroben?

Tak falešný'prostě není způsob, jak zjistit, kde byl výrobek vyroben výhradně. Tím, že se podíváte na čárový kód, který si ověříte. Jedná se o Evana Kozlova.

Jak zjistíte rok výroby spotřebiče?

Abyste zjistili skutečné stáří, museli byste se na spotřebič fyzicky podívat. GE, Hotpoint,RCA vyhledávač stáří sériového čísla, Datový kód je v písmenech na vašem sériovém čísle. Datové kódy – první písmeno je měsíc a druhé písmeno je rok.

Jak zjistím, kdy byla moje chladnička vyrobena?

Zde se dozvíte, jaké jsou elektrické požadavky. A zpravidla je zde uvedeno i kontaktní číslo na vaši společnost. Nyní vám povím něco o něčem, čemu se říká spotřebič pro jednoho. A myslím, že

Dokážete identifikovat výrobek podle jeho výrobního čísla?

Sériová čísla i čísla šarží/šarží jsou jedinečné identifikátory, které výrobci používají ke sledování a správě svých výrobků, ale slouží k trochu jiným účelům. Sériové číslo je jedinečný kód přidělený jednotlivému výrobku, který umožňuje výrobcům sledovat a identifikovat každý výrobek po celou dobu jeho životnosti .

Lze se sériovým číslem něco dělat?

Sériové číslo i číslo modelu vás potenciálně vystavují záručním podvodům . V podstatě by někdo, kdo má obě tato čísla, mohl uplatnit falešnou záruční reklamaci. Mohl by si objednat náhradní díly v rámci vaší záruky a potenciálně ji vyčerpat, pokud existují limity.

Udává číslo VIN datum výroby?

Obsahuje informace o výrobci a datu výroby . Nejčastěji se rok výroby nachází na 10. pozici čísla VIN. Všimněte si, že v různých obdobích existovaly různé způsoby označování data výroby vozidla.

Kde mohu zjistit datum výroby svého vozu?

Vyhledání data výroby a data výroby vašeho vozidla'.
Datum výroby vozidla zjistíte tak, že otevřete dveře na straně řidiče a vyhledáte velkou nálepku uvnitř dveřního otvoru.

Jak dekódovat datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok výroby a druhá dvě jsou určena pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

Jak můžete rozlišit mezi datem výroby a datem spotřeby?

Datum výroby (nebo datum výroby): Je to datum, kdy byl výrobek vyroben. Přesněji řečeno je to datum, kdy byla vyrobena šarže (nebo šarže) kosmetického přípravku. Datum exspirace: Je to datum, kdy kosmetickému výrobku končí platnost a neměl by se používat.

Jak zjistím údaje o výrobku z čárového kódu?

Typické maloobchodní výrobky: Označují se první číslicí 0, 1, 6, 7 nebo 8 . Zbývajících pět číslic na levé straně čárového kódu identifikuje výrobce. Pět číslic na pravé straně je kód výrobku (určený výrobcem).

Existuje aplikace, která umožňuje naskenovat čárový kód a zjistit, kde byl zakoupen?

Získejte mobilní aplikaci The Barcode Lookup zdarma. Naskenujte libovolnou ze 759 milionů položek v naší databázi a okamžitě zjistěte informace o produktech a online obchodech přímo ve svém chytrém telefonu. Stáhněte si zdarma mobilní aplikaci Barcode Lookup do svého zařízení se systémem iOS nebo Android.

Jak stará je moje chladnička podle sériového čísla?

GE, Hotpoint,RCA vyhledávač stáří podle sériového čísla, Datový kód je v písmenech na vašem sériovém čísle . Datové kódy – první písmeno je měsíc a druhé písmeno je rok. A = leden D = únor F = březen G = duben H = květen L = červen M = červenec R = srpen S = září.

Jak staré je moje zařízení Whirlpool podle sériového čísla?

Kódy sériových čísel Whirlpool
Druhý znak alfa = rok výroby (viz tabulky). 1. a 2. číslice = týden roku výroby. 3. až 7. číslice = pořadí výroby v daném týdnu. U výrobků "nevyrobených společností Whirlpool" se za první alfanumerickou číslicí používá další alfanumerická číslice, která označuje zdroj.

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; druhé & třetí čísla udávají MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak dekóduji sériové číslo GE?

Naše sériová čísla začínají dvěma písmeny, za kterými následuje šest čísel. První písmeno označuje měsíc a druhé písmeno rok výroby spotřebiče. Odpovídající písmena pro měsíce a roky jsou uvedena v tabulce níže.

Existuje aplikace pro identifikaci výrobků?

Software pro rozpoznávání obrázků Google Lens umožňuje identifikovat a poznat většinu věcí, se kterými se setkáváte v každodenním životě: budovy, přístroje, auta, oděvy, rostliny, plemena zvířat, šperky a dokonce i umělecká díla.

Lze dohledat sériová čísla?

Lze sériová čísla dohledat? Sledování sériových čísel umožňuje sledovat každý předmět od jeho výroby až po jeho dodání a prodej . Identifikační číslo přidělené jednomu výrobku umožňuje sledovat jeho historii.

Lze sledovat sériové číslo?

Lze sériová čísla dohledat? Sledování sériových čísel umožňuje sledovat každý předmět od jeho výroby až po jeho dodání a prodej . Identifikační číslo přidělené jednomu výrobku umožňuje sledovat jeho historii.

Co můžete dělat se sériovým číslem a IMEI?

IMEI (nebo MEID) a sériové číslo jsou dvě formy identifikace telefonu nebo tabletu. Stejně jako otisky prstů u lidí jsou tato dvě čísla u každého telefonu a tabletu jiná. Tyto identifikátory pomáhají zajistit, že vaše zařízení není padělkem, a mohou vám také pomoci jej najít v případě ztráty nebo krádeže .

Jaké jsou informace o výrobci podle čísla VIN?

První tři číslice čísla VIN vozidla'tvoří světový identifikátor výrobce (WMI). První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: