Jak zjistím, jaká je řada mého traktoru John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na vašem stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Co znamená sériové číslo na stroji John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak zjistím, jaké řady je můj traktor John Deere?

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru John Deere?

Znáte-li výrobní číslo traktoru John Deere, můžete zjistit rok výroby, továrnu, kde byl traktor vyroben, jaká převodovka a motor jsou na traktoru namontovány, úroveň emisí a další specifikace traktoru John Deere.
Kešované stránky

Co je to traktor John Deere řady L?

Traktor John Deere model L byl malý jednoradličný traktor na řádkové plodiny vyráběný společností John Deere v letech 1937 až 1946 .

Co je to traktor John Deere řady 20?

Traktory řady 20 byly první traktory, které vyvinulo Výzkumné a konstrukční centrum v provozech John Deere ve Waterloo ve státě Iowa . Traktor John Deere 720 Diesel byl testován v září 1956 a při použití čtvrtého rychlostního stupně měl výkon 40,41 koní v tahu.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená naftu tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere model A?

Kdy byl model A John Deere představen? První traktor John Deere Model A byl vyroben v dubnu 1934 a byl vybaven působivým motorem o výkonu 25 koní a čtyřstupňovou převodovkou.

Jaké jsou traktory John Deere řady R?

Traktor John Deere Model R byl prvním traktorem John Deere's dieselovým motorem. Byl to velký a těžký traktor, který měl pevnou šířku kol a nevyráběl se jako řádkový traktor s nastavitelnými nápravami.

Jaký je rozdíl mezi modely John Deere Model A a B?

Traktor John Deere Model B byl dvouradličný řádkový traktor vyráběný společností John Deere v letech 1935 až 1952, jeho přímí následovníci se vyráběli až do roku 1960. Model B byl zmenšenou a levnější verzí traktoru John Deere Model A. Po něm následovaly modernizované modely 50, 520 a 530. Model B byl vyráběn v roce 1952.

Co je to traktor řady 2?

Kompaktní užitkové traktory řady 2 jsou traktory s neuvěřitelným výkonem a přizpůsobivostí, které vás dostanou dál a nikdy nezklamou. Tyto modely umožňují rychlou výměnu nářadí z pohodlí stanoviště obsluhy a zároveň nabízejí výkon v rozmezí od 24,2 do 36,7 HP.

Jaké jsou modely traktorů John Deere?

Výběr produktů pro velké traktory

  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 6. 6R 175. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory řady 7 pro řádkové plodiny. 7R 210. Traktor. Výkon motoru HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory pro řádkové plodiny řady 8. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Kde je číslo modelu na mé sekačce John Deere s pojezdem?

Sekačky s pojezdem s nulovým obracením
Číslo modelu na sekačce s nulovým obracením John Deere najdete žlutými písmeny na přední straně stroje nebo na identifikačním štítku výrobku, který se nachází pod sedadlem (pro zobrazení sedadlo zvedněte).

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. 1. číslo je ROK výroby; 2. a 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže

Jak se čte číslo VIN traktoru?

Číslo VIN je umístěno na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje číslice i písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & amp; 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Kdy byl vyroben traktor John Deere model D?

Výroba modelu 'D' byla zahájena 30. května 1923 a skončila v roce 1953 uvedením modelu R. "Je to jeden z nejikoničtějších traktorů Deere, protože jako první nabízel pravý zelenožlutý obchodní znak a protože byl na výrobní lince více než 30 let.

Co je John Deere R nebo M?

Existují 3 třídy traktorů John Deere. E je ekonomická verze, M je je středně těžká verze a R je špičková verze . Vyjadřuje to, kolik zvonků a píšťalek je na traktoru. Proč můj traktor John Deere po několikaměsíčním skladování nechce nastartovat?

Jaký byl rok výroby traktoru John Deere řady R?

Po letech testování uvedla společnost Deere & Company v roce 1949 na trh svůj první skutečný traktor se vznětovým motorem, model R. Model R byl také prvním traktorem John Deere s živým nezávislým vývodovým hřídelem (PTO) vybaveným vlastní spojkou. Model R měl také hydrauliku pod napětím.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere model B?

John Deere Model B

John Deere B
Výrobce John Deere
Výroba 1935-1938 (nestylový),1939-1947 (válečné období/raný typ), 1948-1952 (pozdní typ)
Délka 120,5 palce (306 cm)
Šířka 85 palců (220 cm)

Jaká je nejlepší řada traktorů John Deere?

5 nejlepších traktorů John Deere

  • John Deere 6150R. John Deere 6150R je nejvýkonnější model řady 6R s menším podvozkem. …
  • John Deere 7530 Premium. John Deere 7530 Premium je lehký výkonný stroj, ideální pro sklizňové práce. …
  • John Deere 6155R. …
  • John Deere 6930 Premium. …
  • John Deere 6820.

Je můj traktor kategorie 1 nebo 2?

Kolik kategorií tříbodových závěsů existuje?

Kategorie Výkon traktoru Výška stožáru
Kategorie 0 Do 20 HP 12"
Kategorie 1 20-50 HP 15"
Kategorie 2 40-125 HP 15"-24"
Kategorie 3N 80-225 HP 15-24"

Co je to traktor řady 5?

Řada John Deere 5 je řada užitkových traktorů, které nabízejí výkon a všestrannost potřebnou pro různé zemědělské a užitkové práce. Díky různým modelům a přizpůsobitelným funkcím, jako je otevřená stanice nebo kabina, si můžete vybrat výkon a velikost ideální pro váš provoz.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo modelu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: