Jak zjistím, jakou sérii má můj traktor John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na vašem stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Tento způsob
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.
Kešované stránky

Jak zjistím, jakou sérii má můj traktor John Deere?

Co znamená sériové číslo na traktoru John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Co je to traktor John Deere řady D?

Traktory John Deere řady D představují nejvýkonnější a nejrobustnější traktory, které jsou k dispozici s pohonem 2wd a 4wd . Pokud chcete moderní a technologicky vyspělé traktory, pak je řada John Deere D ideální řadou. Řada John Deere D zahrnuje mnoho spolehlivých a odolných traktorů o výkonu od 36 k – 50 k.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru John Deere?

Znáte-li výrobní číslo traktoru John Deere, můžete určit rok výroby, továrnu, kde byl traktor vyroben, jaká převodovka a motor jsou na traktoru namontovány, úroveň emisí a další specifikace traktoru John Deere.
Kešované stránky

Co je to traktor John Deere řady 20?

Traktory řady 20 byly jako první vyvinuty Výzkumným a konstrukčním centrem v provozech John Deere ve Waterloo ve státě Iowa . Traktor John Deere 720 Diesel byl testován v září 1956 a při použití čtvrtého rychlostního stupně měl výkon 40,41 koní v tahu.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená naftu tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jaký je rok John Deere řady D?

John Deere model D

John Deere D
Výroba 1923-1953
Délka 135 palců (340 cm)
Šířka 84 palců (210 cm)
Výška 61,5 palce (156 cm) (po volant)

Jaké jsou traktory John Deere řady R?

Traktor John Deere model R byl prvním dieselovým traktorem John Deere'. Byl to velký a těžký traktor s pevně danou šířkou kol a nevyráběl se jako řádkový traktor s nastavitelnými nápravami.

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere model A?

Kdy byl model A John Deere představen? První traktor John Deere Model A byl vyroben v dubnu 1934 a byl vybaven působivým motorem o výkonu 25 koní a čtyřstupňovou převodovkou.

Co je to traktor řady 2?

Kompaktní užitkové traktory řady 2 jsou traktory, které mají neuvěřitelné množství výkonu a přizpůsobivosti – dostanou vás dál a nikdy nezklamou v dodávce. Tyto modely umožňují rychlou výměnu nářadí z pohodlí místa obsluhy a zároveň nabízejí výkon v rozmezí od 24,2 do 36,7 HP.

Co je to traktor John Deere řady 40?

Model John Deere 40 nahradil model M . Varianty modelu 40 zahrnovaly standardní model 40S, užitkový model, model pro vysoké plodiny, dvouřadý užitkový model a pásový model (40C). Model 40C a užitkový model se používaly jako průmyslové modely, ačkoli pro průmyslové modely 40 neexistovalo oficiální označení John Deere.

Kde se nachází číslo modelu na mé sekačce John Deere s pojezdem?

Sekačky s pojezdem s nulovým obracením
Číslo modelu na sekačce John Deere s nulovým obracením najdete žlutými písmeny na přední straně stroje nebo na identifikačním štítku výrobku, který se nachází pod sedadlem (pro zobrazení sedadlo zvedněte).

Jaký je rozdíl mezi sekačkami John Deere řady D a E?

Řada E: Tyto traktory jsou speciálně navrženy pro těžké nasazení a zvládají velké rozměry nářadí a těžké náklady. Řada D: Traktory řady D se vyznačují vysokou odolností proti poškození, které je způsobeno poškozením, které je způsobeno poškozením, které je způsobeno poškozením: Traktory řady 5D jsou k dispozici ve výkonech 36 až 50 HP a jsou vhodné pro víceúčelové aplikace, optimalizovaný výkon pro zemědělské aplikace a těžkou nákladní dopravu.

Jaký byl rok výroby traktoru John Deere model B?

John Deere Model B

John Deere B
Výrobce John Deere
Výroba 1935-1938 (nestylový),1939-1947 (válečné období/raný typ), 1948-1952 (pozdní typ)
Délka 120,5 palce (306 cm)
Šířka 85 palců (220 cm)

Co je John Deere R nebo M?

Existují 3 třídy traktorů John Deere. E je ekonomická verze, M je střední verze a R je špičková verze. To se rovná tomu, kolik zvonků a píšťalek je na traktoru. Proč můj traktor John Deere po několikaměsíčním skladování nechce nastartovat?

Jaký byl rok výroby traktoru John Deere řady R?

Po letech testování uvedla společnost Deere & Company v roce 1949 na trh svůj první pořádný traktor se vznětovým motorem , model R. Model R byl také prvním traktorem John Deere s živým nezávislým vývodovým hřídelem (PTO) vybaveným vlastní spojkou. Model R měl také hydrauliku pod napětím.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla výrobního čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Co je to traktor řady 1?

Traktory řady 1 jsou také známé jako subkompaktní traktory . Díky své velikosti, cenové dostupnosti a rozsahu výkonu 21,5-23,9 k jsou traktory řady 1 univerzálním doplňkem každého provozu.

Patří můj traktor do kategorie 1 nebo 2?

Kolik kategorií tříbodových závěsů existuje?

Kategorie Výkon traktoru Výška stožáru
Kategorie 0 Do 20 HP 12"
Kategorie 1 20-50 HP 15"
Kategorie 2 40-125 HP 15"-24"
Kategorie 3N 80-225 HP 15-24"

Jaký je rozdíl mezi stroji John Deere 40 a 420?

Model John Deere 420 byl přímým pokračovatelem modelu 40 a pokrýval vyšší třídu traktorů. Změny od modelu 40 k modelu 420 byly minimální, ale výkon byl zvýšen o 20 % díky většímu vrtání, vyšší kompresi a vylepšenému karburátoru . Model 420 byl určen pro dva pluhy.

Kdy vyšla řada John Deere 40?

Společnost John Deere uvedla na trh novou řadu traktorů řady 40, inzerovanou jako Schedule Masters, na podzim roku 1979 . Prodejci je předváděli na večerech otevřených dveří a při pracovních ukázkách na místních farmách, aby se potenciální zákazníci mohli seznámit se všemi sedmi nabízenými modely s výkonem pod 100 koní.

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky?

Číslo modelu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

Jaká je nejlepší řada traktorů John Deere?

5 nejlepších traktorů John Deere

  • John Deere 6150R. John Deere 6150R je nejvýkonnější model řady 6R s menším podvozkem. …
  • John Deere 7530 Premium. John Deere 7530 Premium je lehký výkonný stroj, který je ideální pro sklizňové práce. …
  • John Deere 6155R. …
  • John Deere 6930 Premium. …
  • John Deere 6820.

Jaký je rozdíl mezi modely John Deere A a B?

Přední část, kterou si můžete prohlédnout zde. A tady teď, co rolomaticky. Umožňuje traktoru to, že přední kola mohou jezdit nezávisle nahoru a dolů. A to je příjemné, když oráte.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: