Jak zjistím, jaký je model mé sekačky John Deere?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Kde je uvedeno číslo modelu na sekačce John Deere s pojezdem?

Sekačky na trávu s pojezdem
Mezi běžná umístění patří pod sedadlem, za předním pravým kolem na rámu, za zadním levým kolem na rámu, na pravé straně pod pedály, na horní straně žacího ústrojí nebo na zadní straně stroje.
Keš

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky John Deere s pojezdem?

Jak zjistím, jakou sérii má můj traktor John Deere?

Podívejte se na číslo modelu a zjistěte, jakou sérii traktoru John Deere . Každé modelové číslo se skládá z kombinace čísel a písmen, které zákazníkům pomáhají pochopit konfiguraci traktoru'. První číslo v alfanumerickém kódu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří.

Jak zjistím model své sekačky s pojezdem?

Pro náhradní díly, které se netýkají motoru, musíte najít číslo modelu spojené se sekačkou. Samo toto číslo je obvykle vytištěno na štítku. U sekaček s pojezdem může být tento štítek

Jak přečíst model John Deere?

První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak dekódovat číslo modelu traktoru John Deere?

Metoda
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Co znamenají čísla na sekačkách John Deere s pojezdem?

Pětku nemám, takže tu přeskočíme a pak sedmičku. Velká další číslice může být buď pět, nebo tři pět znamená diesel tři znamená plyn poslední číslice. Čtyři osm nebo devět čtyři. Znamená čtyřkolku.

Jak zjistím model a sériové číslo na traktůrku s pojezdem?

A zatlačte nahoru. A přímo tam u bateriového boxu je váš model a sériové číslo. Takže pak si můžete objednat téměř jakýkoli díl, který potřebujete, online. Opět je tam přímo číslo štítku.

Jaký je rok výroby mé sekačky John Deere?

Nejprve se můžete podívat na sériové číslo . To se obvykle nachází na rámu traktoru a může vám pomoci určit rok výroby. Můžete také nahlédnout do návodu k obsluze'nebo se obrátit na zákaznický servis John Deere, který vám s touto informací pomůže.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka John Deere s pojezdem?

Výrobní číslo sekačky'by mělo být šestimístné. První dvě čísla odpovídají měsíci výroby sekačky, druhá dvě odpovídají dni výroby a třetí dvě odpovídají roku výroby.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru John Deere?

Znáte-li výrobní číslo traktoru John Deere, můžete zjistit rok výroby, továrnu, kde byl traktor vyroben, jaká převodovka a motor jsou na traktoru namontovány, úroveň emisí a další specifikace traktoru John Deere.

Jak dekódovat modelová čísla traktorů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jaký je rok výroby traktoru John Deere podle výrobního čísla?

V jakém roce byl váš traktor John Deere vyroben?

MODEL ROK VÝCHOZÍ SÉRIOVÉ ČÍSLO
John Deere model 70 1953 1954 1955 1956 7000001 7006692 7017501 7034950
John Deere Model 80 1955 1956 Konečný 8000001 8000775 7034950
John Deere model 100 1975 1976 1977 1978 30001 55001 70001 80001
John Deere model 102 2006 010001

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistíte, z jakého roku je sériové číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak zjistím, z jakého roku je moje sekačka na trávu?

Druhý den je dva. Jedná se tedy o 12. A poslední dvojčíslí je rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Lze podle čísla VIN zjistit model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných funkcí a specifikací.

Jak zjistím výrobní číslo a model?

A. Okamžitě získáte sériové číslo vašeho počítačového systému. Nyní k získání čísla modelu pokračujte a zadejte wmic. Space CS product space získat název space v amee.

Lze z čísla VIN zjistit, jaký mám model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných funkcí a specifikací.

Jak zjistím přesný model svého vozidla?

Pomocí identifikačního čísla vozidla (VIN) můžete zjistit informace o svém voze, jako jsou specifikace výbavy, modelový rok a dokonce i továrna, kde byl vůz vyroben. Číslo VIN najdete na palubní desce na straně řidiče.

Říká vám VIN modelový rok?

Desátý znak v sedmnáctimístném kódu VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma platí pro vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Jak zjistím, o jaký model se jedná?

2. Použijte název modelu z nabídky Nastavení

  1. Otevřete nabídku nastavení telefonu. Android 10. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model Android 8.0 nebo 9.0. Klepněte na možnost Nastavení > O telefonu > Model. Klepněte na Settings > System > About phone > Model Android 7.x nebo nižší. Klepněte na Nastavení > O telefonu/tabletu > Číslo modelu.
  2. Poznamenejte si číslo modelu.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu'je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Můžete vyhledat funkce podle čísla VIN?

Na stránkách NHTSA.gov můžete zadat dotaz na VIN konkrétního vozidla a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle. Dekodér VIN je veřejně přístupný na adrese: https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/.

Jaký rok je uveden v čísle modelu na VIN?

Modelový rok vozidla'je kategoricky definován desátou číslicí identifikačního čísla vozidla (VIN) , a jednoduše označuje jakýkoli výrobcem specifikovaný vývoj v polovině cyklu modelové řady – například uvedení nového motoru nebo převodovky, přepracované možnosti výbavy nebo jiné drobné změny specifikací.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: