Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Massey Ferguson?

Jak zjistit číslo modelu traktoru Massey FergusonNajděte číslo modelu nebo sériové číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. … Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně. tip.

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkový traktor má obvykle identifikační štítek pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Massey Ferguson?

Jaké jsou modely traktorů Massey Ferguson?

Traktory

  • MF 8700 S. Jeden skutečně výkonný pracovní kůň. …
  • MF 8S. Přímočarý & Spolehlivý. …
  • MF 7S. Koncentrovaný výkon. …
  • MF 6S. Koncentrovaný výkon. …
  • MF 5S. Nejlepší traktor pro chov dojnic a hospodářských zvířat ve své třídě. …
  • MF 6700. Je to těžká váha mezi traktory střední třídy. …
  • MF 5700. Testováno v nejnáročnějších podmínkách na světě. …
  • MF 4700.

Jakého roku je můj model traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Kde se nachází výrobní číslo traktoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte tak, že se podíváte na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů jej lze nalézt také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak zjistíte, jak je traktor Ferguson starý?

Výrobní štítek by se měl u této řady traktorů nacházet na spodní části přístrojové desky vpravo. Datový kód se nachází před pákou měniče převodovky (páka reakce u modelu 135) a opět před vahadlem řízení. Podle těchto kódů bych měl být schopen datovat váš traktor do roku jeho výroby.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jak zjistíte datum traktoru Ferguson?

U traktorů Ferguson vyrobených ve Spojeném království se kódy pro odlévání dat obvykle řídí formátem den/měsíc/rok . Např. kód odlitku „01 9 5“ by znamenal 1. září 1955. Čísla kódů odlitků TE-20 se nacházejí na levé straně skříně diferenciálu/hydrauliky, těsně před kulatým otvorem.

Jaký je rozdíl mezi značkami Massey Harris a Massey Ferguson?

V roce 1953 se společnost Massey-Harris spojila se společností Ferguson a vznikla z ní společnost Massey-Harris-Ferguson, která se v roce 1958 zkrátila na Massey Ferguson .

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Kde se nachází číslo modelu a sériové číslo?

Obvykle se nacházejí na štítku na přední, zadní nebo spodní straně zařízení nebo v uživatelské příručce zařízení . Pokud je televizor namontován a není vidět na zadní stranu, můžete číslo modelu najít v nabídce televizoru'.

Jaký je rok výroby televizoru Massey Ferguson?

TRAKTORY MASSEY FERGUSON – HISTORIE. Společnost Massey Ferguson vznikla spojením společností Massey-Harris a Ferguson v roce 1952 . Samostatné značky zůstaly zachovány až do roku 1958, kdy byly linky sloučeny a přejmenovány na Massey-Ferguson.

Co znamenají sériová čísla na strojích Massey Ferguson?

První tři písmena označují typ podvozku, typ motoru a typ spojky . Pokud je před začátkem číslic čtvrté písmeno, označuje volitelné typy převodovek.

Jak se dá traktor identifikovat?

Převodovka 4c je také u traktoru Julian naa. Takže to'druhé číslo označuje, jakou převodovku. A hydraulické nastavení vývodového hřídele nastavené na polovinu.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu'je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jak zjistím číslo modelu?

U většiny zařízení obvykle najdete číslo modelu na štítku umístěném na přední, zadní, boční nebo spodní straně .

V jakých letech se vyráběl traktor Ferguson?

Ferguson TE20 je zemědělský traktor navržený Harrym Fergusonem. Jeho zdaleka nejúspěšnější konstrukce se vyráběla od roku 1946 do roku 1956 a byla všeobecně známá jako Little Grey Fergie. Znamenal významný pokrok v konstrukci traktorů, které se vyznačovaly nízkou hmotností, malými rozměry, manévrovatelností a všestranností.

Jaký traktor je lepší New Holland nebo Massey Ferguson?

Výběr mezi traktory New Holland a Massey Ferguson závisí na vašich konkrétních potřebách, preferencích a rozpočtu. Traktory New Holland nabízejí pohodlnou jízdu, snadné ovládání a stylový design, ale mohou být dražší . Traktory Massey Ferguson jsou známé svými výkonnými motory, odolností a cenovou dostupností.

Jaká společnost odkoupila společnost Massey Ferguson?

V roce 1997 společnost Massey Ferguson koupila společnost AGCO Corporation, veřejně obchodovatelný výrobce zemědělské techniky s obratem přes 9 miliard USD. AGCO má sídlo v Duluthu ve státě Georgia a působí po celém světě. Výrobky AGCO se prodávají pod pěti základními značkami: Fendt, Challenger, GSI, Massey Ferguson a Valtra.

Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných funkcí a specifikací.

Jak zjistit datum výroby ze sériového čísla?

Referenční tabulka datových kódů sériových čísel obsahuje informace o datu jako součást celkového sériového čísla vašeho modelu. První dva znaky sériového čísla představují rok a měsíc výroby .

Jak zjistím číslo svého modelu?

U většiny zařízení obvykle najdete číslo modelu na štítku umístěném na přední, zadní, boční nebo spodní straně .

Kde se nachází číslo mého modelu?

Použijte číslo modelu, které se nachází na samotném zařízení. Obvykle se jedná o tištěný štítek nebo identifikační štítek a obvykle jej najdete na rámu nebo podpěrách, pod sedadlem, pod nášlapnou deskou nebo v blízkosti kol .

Jaký je rok výroby traktoru Massey Ferguson 245?

Určení roku výroby vašeho vozu Massey Ferguson 245.

MODEL ROK
Massey Ferguson 235 1975 1976
Massey Ferguson 245 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983
Massey Ferguson 250 1983 1984 1985 1986 1987
Massey Ferguson 253 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998

Mají traktory Massey Ferguson titul?

To znamená, že zemědělský traktor, který používáte kolem svého pozemku, nebude mít titul . Jako doklad o vlastnictví budete mít pouze účtenku nebo fakturu.

Jak přečtu výrobní číslo?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: