Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Massey-Ferguson?

Jak zjistit číslo modelu traktoru Massey-FergusonNajděte číslo modelu nebo sériové číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. … Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně. tip.

Jaké jsou modely traktorů Massey Ferguson?

Traktory

 • MF 8700 S. Jeden skutečně výkonný pracovní kůň. …
 • MF 8S. Přímočarý & Spolehlivý. …
 • MF 7S. Koncentrovaný výkon. …
 • MF 6S. Koncentrovaný výkon. …
 • MF 5S. Nejlepší traktor pro chov dojnic a hospodářských zvířat ve své třídě. …
 • MF 6700. Je to těžká váha mezi traktory střední třídy. …
 • MF 5700. Testováno v nejnáročnějších podmínkách na světě. …
 • MF 4700.
Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Massey-Ferguson?

Jakého roku je můj model traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933.

Kde se na traktoru nachází číslo modelu?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod ním. Přímo tady je motor.

Jaký je rozdíl mezi mf35 a mf35x?

Model Massey Ferguson 35 byl koncem roku 1962 nahrazen modelem 35x s výrobním číslem 302413. Mnoho lidí řekne, že jedním z rozdílů mezi 35 a 35x je, že 'x' měl namontovanou uzávěrku diferenciálu.

Jaký je rozdíl mezi Massey Harris a Massey Ferguson?

V roce 1953 se společnost Massey-Harris spojila se společností Ferguson a vznikla z ní společnost Massey-Harris-Ferguson, která se v roce 1958 zkrátila na Massey Ferguson .

Jaký byl nejlepší zemědělský traktor, který byl kdy vyroben?

Úplný seznam si můžete prohlédnout v časopise, ale zde je pět nejlépe hodnocených traktorů:

 • FARMALL Model H. Vyráběl se v letech 1939-1953, celkem bylo vyrobeno 391 227 kusů a tento traktor stál v roce 1953 2 000 dolarů. …
 • FORD Model 8N. …
 • FARMALL Model M. …
 • John Deere model B. …
 • John Deere model 4020.

Lze podle výrobního čísla určit rok výroby traktoru?

Traktor vyrobený v říjnu 1955 by byl považován za "model 1956". Seznamy výrobních čísel téměř vždy uvádějí rok výroby, nikoliv skutečný kalendářní rok, kdy byl traktor vyroben .

Lze poznat rok výroby podle výrobního čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jak přečíst sériové číslo traktoru Massey Ferguson?

Chcete-li zjistit své výrobní číslo, podívejte se na přístrojovou desku pod sloupkem řízení . U modelů jej najdete také na pravé straně motoru pod bateriovou vanou.

Jak zjistíte, jak je traktor Ferguson starý?

Výrobní štítek by se měl u této řady traktorů nacházet na spodní části přístrojové desky vpravo. Datový kód se nachází před pákou měniče převodovky (páka reakce u modelu 135) a opět před vahadlem řízení. Podle těchto kódů bych měl být schopen datovat váš traktor do roku jeho výroby.

Jak mohu identifikovat svůj traktor Massey Ferguson 35?

Pro identifikaci modelu traktoru a roku výroby zkontrolujte štítky s výrobním číslem motoru (SN) . Štítek SN se nachází na různých místech na přístrojové desce v závislosti na modelu.

V jakém roce byl traktor Massey Ferguson TO35 vyroben?

Nový model Ferguson 35 byl ve Spojených státech uveden na trh 5. ledna 1955, tedy o rok dříve, než bylo plánováno, a to na základě rozhodnutí přijatého na konferenci v San Antoniu v březnu 1954. Zpočátku byl k dispozici ve dvou provedeních: standardním nebo luxusním, v roce 1956 přibylo třetí provedení (utility).

Jaký traktor je lepší New Holland nebo Massey Ferguson?

Výběr mezi traktory New Holland a Massey Ferguson závisí na vašich konkrétních potřebách, preferencích a rozpočtu. Traktory New Holland nabízejí pohodlnou jízdu, snadné ovládání a stylový design, ale mohou být dražší . Traktory Massey Ferguson jsou známé svými výkonnými motory, odolností a cenovou dostupností.

Jaký je nejlepší traktor pro 20akrovou farmu?

Jakou velikost traktoru potřebuji pro 10-20 akrů? Kompaktní užitkové traktory John Deere řady 4 , především jeden z modelů 4052 nebo 4066, jsou skvělým pracovním koněm, pokud má váš pozemek 10-20 akrů. Při této velikosti pozemku bude pro pracovní zátěž ideální něco s výkonem nad 45 koní.

Jaký je nejprodávanější traktor všech dob?

Značka traktorů Mahindra
Značka Mahindra Tractor je první nejprodávanější značkou traktorů na světě. Jedná se o indického výrobce, který vyrábí kvalitní funkční traktory podle přání zemědělců. Mahindra vždy pracuje pro zlepšení situace zemědělců.

Lze z čísla VIN zjistit, jaký mám model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.

Jak zjistit datum výroby ze sériového čísla?

Referenční tabulka datových kódů sériových čísel obsahuje informace o datu jako součásti celkového sériového čísla vašeho modelu. První dva znaky sériového čísla představují rok a měsíc výroby .

Jak přečíst výrobní sériové číslo?

Určení data výroby na základě výrobního čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo představuje ROK výroby; druhé & třetí čísla označují MĚSÍC výroby .

Co můžete zjistit ze sériového čísla?

Sériové číslo je zásadní, protože vám řekne, kdy byl výrobek prodán . Je to užitečné, protože v případě problémů s výrobkem můžete zjistit, zda je ještě v záruce. To usnadňuje údržbu zařízení, protože před opravou můžete vždy zkontrolovat historii výrobku.

Co znamenají sériová čísla na strojích Massey Ferguson?

První tři písmena označují typ podvozku, typ motoru a typ spojky. Pokud je před začátkem číslic čtvrté písmeno, označuje volitelné typy převodovek.

Ve kterých letech se vyráběl traktor Ferguson?

Ferguson TE20 je zemědělský traktor navržený Harrym Fergusonem. Jeho zdaleka nejúspěšnější konstrukce se vyráběla od roku 1946 do roku 1956 , a byla všeobecně známá jako Malý šedý Fergie. Znamenal významný pokrok v konstrukci traktorů, které se vyznačovaly nízkou hmotností, malými rozměry, manévrovatelností a všestranností.

Ve kterém roce byl vyroben traktor Massey Ferguson 35?

Massey Ferguson 35
Výroba 1956-1964 (Spojené království) 1955-1964 (Spojené státy) 2015-dosud (Keňa)
Délka 117 palců (300 cm)
Šířka 64 palců (160 cm)
Výška 54 palců (140 cm)

V jakém roce byl vyroben traktor Massey Ferguson 30?

Podle webových stránek tractordata.com se model TO-20 vyráběl v letech 1948 až 1951. TO-30 byl další model traktoru Ferguson a vyráběl se v letech 1951 až 1954 .

Jak datovat traktor Massey Ferguson 35?

Údaje o modelu Ferguson FE35 / 35 / 35X. Všechny modely 35's mají tří nebo čtyřpísmennou předponu následovanou číslem , tj. JHF67896. Předpona označuje podvozek, motor, spojku a převodovku (pokud máte čtvrté písmeno), resp. sériové číslo rok a model.

Jaký je nejspolehlivější zemědělský traktor

John Deere je na nejvyšším místě mezi značkami traktorů, pokud jde o celkovou věrnost. John Deere získal nejvyšší známky za nejlepší zkušenosti s vlastnictvím (traktory střední a plné velikosti); za největší odolnost (traktory plné velikosti); a za nejvyšší loajalitu majitele (kompaktní, střední a plné traktory).

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: