Jak zjistím, jaký je můj Ford model?

Dekodér VIN lze použít k identifikaci konkrétního modelu vozidla Ford a k určení výrobce, modelu, roku výroby a dalších důležitých údajů.

Jak zjistím, jaký je model mého vozu?

Značku, model a výbavový paket vozu'často označují odznaky, emblémy nebo obtisky umístěné na zadní vnější straně vozidla . To je nejjednodušší způsob, jak určit značku a model vašeho vozidla'.

Jak zjistím, jaký je model mého vozu Ford?

Jak dekódovat číslo VIN vozu Ford?

U vozů Ford to bude vypadat následovně:

 1. 4. znak: Typ zádržného systému, Zahrnuje celkovou bezpečnou hmotnost vašeho vozidla. …
 2. 5.-7. znak: V případě, že je vozidlo vybaveno systémem PIN, je třeba zadat kód PIN: Kód modelu, řady a karoserie. …
 3. 8. znak: Typ motoru. …
 4. 9. znak: Kontrolní číslice VIN. …
 5. 10. znak: Vozidlo, rok výroby. …
 6. 11. znak: Montážní závod.

Cached

Co vám prozradí číslo VIN vozu Ford?

Vyhledávání VIN kódu vozidla Ford
Toto číslo představuje zásadní údaje o vozidle, jako je výrobce, rok výroby, umístění závodu, ve kterém bylo vyrobeno, typ použitého motoru, číslo rámu, model a další.
Cached

Jaká je osmá číslice v čísle VIN vozidla Ford?

Své číslo VI n najdete také v registraci. A váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Lze zjistit model vozu pomocí čísla VIN?

Určitě! Vyhledání čísla VIN vám poskytne všechny základní specifikace vašeho vozidla . Podle čísla VIN můžete vyhledat modely automobilů a dozvědět se informace o zemi původu vašeho vozu'továrně, kde byl vyroben, roku výroby, nosných konstrukcích airbagů, velikosti motoru a typu převodovky.

Umíte najít model vozu podle VIN?

Jeho hlavní funkcí je sloužit jako otisk prstu vozidla'a identifikovat a sledovat konkrétní vozidlo po celou dobu jeho životnosti. VIN poskytuje důležité informace o vozidle, včetně značky, modelu, roku výroby, typu motoru a země původu .

Která číslice v kódu VIN znamená model?

Čtvrtá až osmá číslice popisuje model vozidla'typ karoserie, zádržný systém, typ převodovky a kód motoru. Devátá číslice je kontrolní číslice, která se používá k odhalení podvodných VIN.

Jak zjistím specifikace svého vozu podle čísla VIN?

Jedná se o dvoufázový proces: Krok 1: Přejděte na stránku https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/ a zadejte celý VIN do dekodéru NHTSA'VIN a poté klikněte na tlačítko Dekódovat VIN . Krok 2: Podívejte se do pole ve spodní části výsledku stránky, kde je výslovně uveden výrobní závod a země pro hledané vozidlo.

Vypovídá číslo VIN o modelu?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Říká vám výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.

Lze vyhledat specifikace vozidla podle VIN?

Na stránkách NHTSA.gov můžete zadat dotaz na konkrétní vozidlo'VIN a zjistit konkrétní informace zakódované v čísle . Dekodér NHTSA'VIN je veřejně přístupný na adrese: https://vpic.nhtsa.dot.gov/decoder/.

Co znamená 7. písmeno v čísle VIN?

Pokud je na 7. pozici VIN písmeno, pak je vaše vozidlo vyrobeno v letech 2010 až 2039 . Pokud je 7. pozice VIN číslem, pak je vaše vozidlo vyrobeno před rokem 2010.

Co znamená 7. číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba vzít v úvahu 7. číslici pro určení roku výroby vozidla . Pokud je 7. číslice číslice, jedná se o modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009. Pokud se jedná o alfanumerický znak, jedná se o MY2010 nebo novější.

Je číslo modelu a VIN stejné?

Jsou stejné – identifikační číslo vozidla je vyraženo na podvozku vozu a je tedy pevně spojeno s daným modelem.

Existuje bezplatný vyhledávač VIN?

NICB'VINCheck je bezplatná vyhledávací služba poskytovaná veřejnosti, která pomáhá zjistit, zda vozidlo může mít záznam o pojistné události krádeže a nebylo nalezeno nebo zda bylo někdy nahlášeno jako havarované vozidlo zúčastněnými členskými pojišťovnami NICB.

Jaký je rok výroby modelu podle čísla VIN?

Desátý znak v 17místném čísle VIN představuje modelový rok vozidla . Tato norma se vztahuje na vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

Lze vyhledat model podle čísla VIN?

Jak použít dekodér VIN ke kontrole čísla VIN. Zadejte 17znakové identifikační číslo vozidla (VIN) do výše uvedeného pole a vyhledejte a získejte okamžitou zprávu o jeho výrobci, značce, značce a modelu, typu karoserie, velikosti motoru, montážním závodě a modelovém roce.

Lze vyhledat model podle VIN?

Ano. Znaky 4-8 na daném VIN označují výrobce vozidla, velikost motoru a typ . Chcete-li se o konkrétním VIN dozvědět více, zadejte jej zde.

Lze vyhledávat díly podle čísla VIN?

Pomocí O'Reilly's VIN Lookup Tool můžete najít správné díly podle VIN a mít jistotu, že pro své vozidlo dostanete správné díly.

Která část VIN vám prozradí model?

Čísla VIN'začínající na 1, 4 a 5 jsou vyráběna ve Spojených státech. Třetí číslo nebo písmeno používá výrobce vozidla k identifikaci, o jaký druh vozidla se jedná: osobní automobil, nákladní automobil, autobus atd. Desátý znak čísla VIN označuje modelový rok.

Co znamená sedmá číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba vzít v úvahu 7. číslici pro určení modelového roku vozidla . Pokud je 7. číslice číselná, jedná se o modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009.

Jak dekódovat sedmimístné číslo VIN?

Jak dekódovat VIN?

 1. Číslice 1 až 3 dohromady představují WMI (World Manufacturer Identifier).
 2. Číslice 4 až 8 představují část popisu vozidla.
 3. Číslice 9 je kontrolní číslice.
 4. Číslice 10 až 17 představují sekci identifikátoru vozidla.
 5. Jedenáctá číslice je kód závodu výrobce.

Jaké jsou 3 nejdůležitější číslice kódu VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Může mi číslo VIN prozradit model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Říká vám výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.

Existuje bezplatná alternativa ke službě Carfax?

VINcheck.info propaguje své zprávy o historii vozidla jako bezplatnou alternativu ke zprávám od společnosti Carfax a jejích konkurentů . AutoCheck nabízí zdarma pouze dvou- nebo třímístné skóre historie vozidla, které hodnotí historii vozidla'. Chcete-li získat úplnou historii vozu, musíte si zprávu zakoupit.

Která číslice ve VIN identifikuje modelový rok?

Desátý znak
Desátý znak v sedmnáctimístném čísle VIN představuje modelový rok vozidla. Tato norma se vztahuje na vozidla vyrobená v roce 1981 nebo později. Před rokem 1981 nebyl formát VIN standardizován a lišil se podle výrobce.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: