Jak zjistím, jaký mám model traktoru?

Kde najdete svůj model. Když sedíte na traktoru, identifikační štítek výrobku najdete na pravé spodní straně kapoty. Nyní, když jste našli číslo svého modelu…

Jak zjistím značku a model svého traktoru?

Trávníkové traktory mají identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.
Kešované stránky

Jak zjistím, jaký model traktoru mám?

Jak identifikuji svůj traktor?

Pro vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel. Dále zkontrolujte výrobní číslo motoru, které je vyraženo do bloku válců na opracované rovné ploše, těsně nad plnicí trubkou oleje a pod víkem ventilových kohoutů na levé straně traktoru.
CachedPodobné

Jaký je rok výroby mého traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.
Kešované stránky

Jak zjistím model svého traktoru Ford?

Nyní si řekneme, jak to říct. Konkrétní. Model těchto traktorů. Takže tady na druhé straně. straně uvidíte jak sériové. Číslo.

Jaké je číslo modelu výrobce?

Je to jedinečné číslo, které vydávají výrobci k identifikaci jednotlivých výrobků . Obvykle je MPN výrobku tvořeno řadou čísel a písmen.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Co znamenají čísla na traktoru?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Dokážete podle výrobního čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaký model jsou traktory z automobilů?

Všechny traktory, které jsou vidět v celé sérii Cars, mají stejný model značky. Jedná se o Holstein Heifer Chewall s dieselovým pohonem .

Jak zjistím číslo modelu nebo číslo výrobku?

Na zadní straně výrobku často najdete jednu nebo více nálepek, které ukazují, o jaký výrobek se jedná. Může být obtížné rozpoznat, co jednotlivá čísla znamenají. Číslo modelu je název vašeho výrobku. Obvykle jej najdete pod položkou 'Model' nebo 'Product'.

Co znamená číslo modelu a číslo výrobku?

Čísla výrobků se vztahují k plně sestavenému/funkčnímu přístroji . Příklady čísel modelů jsou N9030A, 6612C a 346C. Většina výrobků má možnosti – tyto možnosti jsou označeny tříznakovým řetězcem za číslem výrobku – například N9030A-0BW nebo 6612C-760.

Co udává číslo modelu?

Jaká jsou sériová čísla a čísla modelů? Modelová a sériová čísla slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že se jedná o stejný model.

Co znamená číslo modelu?

Související definice
Číslo modelu znamená kombinaci písmen, číslic nebo znaků označujících výrobce, značku, konstrukci nebo výkon zařízení .

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jak určit datum výroby podle výrobního čísla?

Referenční tabulka s datem výroby obsahuje informace o datu výroby jako součást celkového sériového čísla vašeho modelu. První dva znaky sériového čísla představují rok a měsíc výroby .

Jaké je datum na sériovém čísle?

Aplikace Excel ukládá data jako pořadová čísla, takže je lze použít při výpočtech. Ve výchozím nastavení je 1. leden 1900 pořadové číslo 1 a 1. leden 2008 je pořadové číslo 39448, protože je 39 447 dní po 1. lednu 1900. Většina funkcí automaticky převádí hodnoty data na pořadová čísla.

Jaký je nejstarší model traktoru?

Nejstarší existující traktor na světě, Mechwart's maďarské výroby z roku 1896 , objevil Graeme Quick na obrázku s kurátorem Klausem Kerrmannem v německém muzeu, kde se traktor nyní nachází. O základní konfiguraci a konstrukci traktoru je však známo jen málo.

Která automobilka vyráběla traktory pro automobily?

Lamborghini
Společnost Lamborghini nejprve začala vyrábět a prodávat traktory. Brzy však následovaly další podniky, včetně návrhu a výroby klimatizačních a topných systémů. Nakonec dosáhl úspěchu, Lamborghini zbohatl a pořídil si luxusní automobily.

Které číslo je číslo modelu?

Modelová čísla se nacházejí na spodní, zadní nebo boční straně výrobku . V případě některých mobilních telefonů a jiných mobilních zařízení může být číslo modelu v přihrádce na baterii.

Kde najdu číslo modelu a sériové číslo?

Název modelu a sériové číslo lze v závislosti na výrobku nalézt na několika místech: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a tištěném návodu k použití uvnitř.

Které z nich je číslo modelu?

Modelová čísla se nacházejí na spodní, zadní nebo boční straně výrobku . V případě některých mobilních telefonů a jiných mobilních zařízení může být číslo modelu v přihrádce na baterii.

Co je to název modelu a číslo modelu?

Název modelu je kombinací čísel a písmen (např. KD-43X8000H nebo WH-1000XM4). Výrobní číslo se skládá pouze z čísel (např. 6007041). Je to jedinečný identifikátor, který označuje jedno zařízení.

Co je to číslo modelu?

Co je to číslo modelu? Číslo modelu neboli číslo výrobku je jedinečný identifikátor, který odlišuje konkrétní výrobek od ostatních stejného typu .

Co je to kódové číslo modelu?

Číslo modelu nebo kód výrobku je specifický identifikační kód vašeho výrobku .

Jak dekóduji datový kód?

Datové kódy jsou zpravidla čtyřmístné. První dvě čísla zahrnují rok a druhá dvě čísla jsou určena pro týden, kdy byly vyrobeny . Níže uvedený příklad tedy ukazuje čtyřčíslí 8332 – vyrobeno v roce 1983 ve 32. týdnu tohoto roku.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: