Jak zjistím, jaký mám model traktoru John Deere?

Číslo modelu traktoru John Deere se nachází na jednom z několika různých míst v závislosti na typu vašeho zařízení. Zatímco číslo modelu je obvykle vytištěno žlutými písmeny na vnější straně vašeho zařízení, lze jej nalézt také na spodní straně identifikačního štítku výrobku (na fotografii je označeno červeně).

Jak zjistím model svého traktoru John Deere?

Najít číslo modelu a sériové číslo je stejně snadné jako najít identifikační štítek na vašem stroji . Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (příklad: 130002).
Stránka v mezipaměti

Jak zjistím, jaký mám model traktoru John Deere?

Jaký je rok výroby mého traktoru John Deere?

Desetimístný symbol roku výroby je součástí 17místného identifikačního čísla vozidla (VIN), které společnost John Deere používá k identifikaci vozidel. Rok výroby vašeho traktoru je uveden v desátém znaku VIN' . Pokud je desátým znakem P, je rokem výroby rok 2010.
Stránka v mezipaměti

Jak přečíst model John Deere?

První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak dekódovat čísla modelů John Deere?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně schopností: D, E, M a R.

Kde se na traktoru nachází číslo modelu?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod ním. Přímo tady je motor.

Kde je sada 17 číslic výrobního čísla John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Jak přečíst výrobní číslo traktoru John Deere?

Jak zjistit výrobní číslo traktoru John Deere. Chcete-li zjistit výrobní číslo traktoru, musíte hledat výrobní štítek, který je na pravém rámu pod motorem, nikoliv na motoru . Na motoru je štítek s výrobním číslem a informacemi o instalovaném motoru.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého traktoru John Deere 318?

Sériová čísla motorů John Deere 318 začínají v zásadě písmenem „M00318X“. Za ním'následuje skupina šesti číslic, například 285073. Celé výrobní číslo vyražené na štítku bude tedy vypadat asi takto: M00318X285073. Těchto posledních šest číslic označuje rok výroby .

Jaké jsou všechny modely traktorů John Deere?

Výběr produktů velkých traktorů

  • Traktory pro pěstování řádkových plodin řady 6. 6R 175. Šestiválcové motory John Deere FT PowerTech™. …
  • Traktory řady 7 pro řádkové plodiny. 7R 210. Traktor. Výkon motoru HP1: 231 Max | 210 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 8 pro řádkové plodiny. 8R 230. Traktor. Výkon motoru1: 253 Max | 230 hp Jmenovitý výkon. …
  • Traktory řady 9 s pohonem 4WD. 9R 390. Traktor.

Jaký je rok výroby mého traktoru podle výrobního čísla?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo: 36-3 = 1933.

Jaké je číslo modelu traktoru?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod ním. Přímo tady je motor. Číslo. A tady je další číslo, které je podle mě vstřikovací čerpadlo. Číslo.

Kde najdu model a sériové číslo?

Název modelu a sériové číslo najdete na několika místech v závislosti na výrobku: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a tištěném návodu k použití uvnitř.

Jak přečíst VIN číslo traktoru?

Číslo VIN se nachází na pravé straně traktoru, blízko přední části. Číslo VIN má 18 znaků a obsahuje jak číslice, tak písmena . Prvních 9 znaků je kód výrobce'traktoru.

Jak zjistíte, jaký je rok výroby výrobního čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby, druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Proč je traktor John Deere 318 tak oblíbený?

V té době společnost Deere zcela přepracovala řadu 300, takže tehdy nové modely 318 se mohly pochlubit řadou oblíbených funkcí, včetně: Hydraulický posilovač řízení, vítaný doplněk pro mnoho majitelů a první u běžného travního traktoru. Dvouválcové vzduchem chlazené motory kvality Onan s litinovými vložkami válců.

Jaký je rozdíl mezi modely John Deere A a B?

Traktor John Deere Model B byl dvouradličný řádkový traktor vyráběný společností John Deere v letech 1935 až 1952, přičemž jeho přímí následovníci se vyráběli až do roku 1960. Model B byl zmenšenou a levnější verzí traktoru John Deere Model A. Po něm následovaly modernizované modely 50, 520 a 530. Model B byl vyroben v roce 1960.

Co znamená řada u traktorů John Deere?

První číslo v čísle modelu představuje řadu nebo rodinu, do které traktor patří . Společnost John Deere vyrábí devět řad traktorů, které se pohybují od 1 do 9. Řada 1 (nazývaná také rodina 1) je nejmenší v rodině traktorů John Deere a je vyrobena pro sečení a práci na dvoře na malých pozemcích.

Jak zjistím datum výroby svého sériového čísla?

Určení data výroby podle sériového čísla: První tři čísla vašeho sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby; druhé a třetí číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu'je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jak zjistím číslo modelu?

U většiny zařízení obvykle najdete číslo modelu na štítku umístěném na přední, zadní, boční nebo spodní straně .

Co je to název modelu a číslo modelu?

Název modelu je kombinací čísel a písmen (např. KD-43X8000H nebo WH-1000XM4). Výrobní číslo se skládá pouze z čísel (např. 6007041). Je to jedinečný identifikátor, který označuje jedno zařízení.

Kde najdu číslo modelu?

Číslo modelu bude s největší pravděpodobností uvedeno buď na papírové nálepce, nebo na kovovém štítku na snadno nalezitelném místě.

Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN?

První číslice určuje zemi původu nebo místo konečné montáže vašeho vozidla. Druhá číslice označuje výrobce a oblast, kde bylo vaše vozidlo vyrobeno. Třetí číslice ve spojení s prvními dvěma číslicemi označuje typ vozidla nebo výrobní divizi.

Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných vlastností a specifikací.

Jak zjistím své výrobní číslo a model?

A. Okamžitě získáte sériové číslo vašeho počítačového systému. Nyní k získání čísla modelu pokračujte a zadejte wmic. Space CS product space získat název space v amee.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: