Jak zjistím, jaký mám motor John Deere?

Model motoru a výrobní číslo najdete na výrobním štítku motoru. Abychom mohli nabídnout nový motor pro vaše zařízení, potřebujeme vaše výrobní číslo motoru John Deere.

Jak mohu identifikovat svůj motor John Deere?

Umístění sériového čísla motoru John Deere:
Sériové číslo motoru najdete na štítku na motoru, obvykle na boku bloku. Strana se obvykle liší v závislosti na modelu motoru.
Kešované stránky

Jak zjistím, jaký mám motor John Deere?

Jak vypadá výrobní číslo motoru John Deere?

Sériová čísla motorů John Deere mají obvykle 13 znaků . První dvě písmena označují, ve které továrně byl motor vyroben: TO (Dubuque, IA) CD (Sarran, Francie)

Kde se nachází výrobní číslo motoru traktoru John Deere?

Na traktorech na trávu je identifikační číslo obvykle umístěno pod pravým předním kolem. V opačném případě lze identifikační štítek nalézt u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru .

Jak identifikuji model traktoru John Deere?

Identifikační štítek výrobku může být umístěn na jednom z několika různých míst, včetně zadního panelu nebo na levé straně (z pohledu obsluhy) pod rukojetí/nad kolem. Pro vyhledání dílů zadejte níže číslo modelu vaší dvoustupňové sněhové frézy John Deere.

Jak zjistíte model motoru?

Vyhledání kódu typu motoru
Kód typu motoru je vyražen na boku motoru, obvykle v blízkosti sériového čísla . Kód typu motoru může mít až 4 znaky.

Jak identifikujete motor podle výrobního čísla?

Výrobní číslo je uvedeno na štítku motoru, který se často nachází na levé straně motoru. Obvykle první písmena a číslice identifikují motor , například DJ51279, abyste našli všechny díly, které máme pro váš motor k dispozici online.

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení sériového čísla motoru

  1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 čísly.
  2. Písmeno identifikující zemi.
  3. Řada čísel udávající výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Jak dekódovat číslo modelu John Deere?

Metoda
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jak přečíst číslo traktoru John Deere?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu traktoru.

Jak zjistím, jaký výkon má můj traktor John Deere?

Čísla modelů traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Lze podle čísla VIN určit typ motoru?

Zadejte zde VIN a zjistěte specifikace vozidla, možnosti výbavy a další informace. Lze podle čísla VIN zjistit, jaký mám motor? Ano. Znaky 4-8 na daném VIN kódu označují výrobce vozidla, velikost a typ motoru .

Jak zjistím kód motoru?

Kód motoru na výrobním štítku

  1. v motorovém prostoru, když stojíte před otevřenou kapotou, podívejte se na levou stranu, hned za nádrž chladicí kapaliny.
  2. na krytu vačky.
  3. v blízkosti převodovky.
  4. na B-sloupku při otevřených předních dveřích, na straně řidiče nebo spolujezdce.

Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám motor?

Znaky 4-8 na daném VIN kódu označují výrobce vozidla, velikost a typ motoru . Chcete-li se dozvědět více informací o konkrétním VIN, zadejte jej zde. Co znamenají jednotlivé číslice v čísle VIN? Pomocí dekodéru VIN – jako je ten, který najdete zde – se můžete dozvědět, co jednotlivé znaky VIN prozrazují o daném jedinečném vozidle.

Jak zjistím kód motoru z čísla VIN?

Své číslo VI n můžete také zjistit z technického průkazu. A také váš titul. Doufáme, že vám toto video pomůže, které vám přináší 1a auto calm.

Jak zjistím, jaký mám typ motoru?

Chcete-li zjistit typ motoru svého vozu, musíte zjistit číslo VIN. Toto číslo může být na několika možných místech, například v rohu čelního skla na straně řidiče, na rámu dveří na dveřích řidiče nebo v návodu k obsluze, který byl dodán s vaším vozidlem. Je to kritické číslo pro motor vozidla.

Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, styl karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Jaký je rozdíl mezi výkonem kloubového hřídele a výkonem motoru?

U traktorů existují dva typy koňských sil: Výkon motoru a výkon vývodového hřídele (PTO). Výkon motoru označuje výkon, který motor produkuje. A PTO Hp označuje množství výkonu, které je k dispozici pro pohon různých nářadí .

Jaký motor má traktor John Deere?

Při přehledu motorů byste měli vědět, že společnost John Deere má značkové motory, ale nevyrábí své vlastní. V závislosti na modelu najdete motory vyráběné kvalitními značkami, jako jsou Kawasaki a Briggs &; Stratton . Řada 100 poskytuje pohodlné sečení, které se snadno učí a snadno se ovládá.

Jak zjistím velikost svého motoru?

Zjištění velikosti motoru pro vozidlo, které právě vlastníte
Velikost motoru svého vozidla'můžete zjistit na nálepce na okně . Bude uvedena v části "Popis vozidla" v horní části okenní nálepky.

Jak zjistím kód motoru?

Kód motoru na výrobním štítku
V závislosti na značce a modelu vozu může být štítek umístěn na různých místech, nejčastěji: v motorovém prostoru, když stojíte před otevřenou kapotou vozu, podívejte se na levou stranu, hned za nádržku chladicí kapaliny . na krytu vačky . u převodovky .

Jak zjistím typ motoru podle VIN?

Dekódování vašeho VIN kódu
Udává zemi původu. Druhý znak označuje výrobce. Třetí znak vám řekne typ nebo divizi vozidla . Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, stylu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

Obsahuje číslo VIN typ motoru?

Číslo VIN, které se často nachází na palubní desce na straně řidiče nebo ve dveřním rámu, poskytuje řadu důležitých informací, včetně typu motoru a údajů o původním výrobku, a lze z něj také zjistit, zda bylo vozidlo součástí svolávací akce nebo jak často bylo vozidlo zakoupeno.

Co znamená sedmá číslice v čísle VIN?

Vzhledem k tomu, že norma VIN se používá již více než 30 let, je třeba vzít v úvahu 7. číslici pro určení modelového roku vozidla . Pokud je sedmá číslice číselná, jedná se o modelový rok v rozmezí let 1981 až 2009.

Jak zjistíte číslo motoru?

Vyhledání čísla motoru
Číslo motoru vašeho vozidla by mělo být vyraženo přímo na motoru vašeho vozidla. Otevřete kapotu svého vozidla nebo se podívejte na motor svého motocyklu'z boku. Měli byste vidět nálepku, která jasně označuje číslo motoru. Podívejte se do příručky svého majitele'.

Jak zjistím číslo motoru?

Číslo motoru je vidět na karoserii motoru vozidla'a je jasně viditelné, když otevřete kapotu vozidla, protože je vytištěno na kovové nálepce .

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: