Jak zjistím, jaký mám traktor John Deere Gator?

Identifikační štítek na užitkových vozidlech Gator najdete buď vzadu vpravo nad závěsem, nebo na pravé straně mezi zadní pneumatikou a nákladovým prostorem. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jak zjistím, jaký model je můj Gator?

Sériové číslo a číslo modelu jsou důležité pro vyhledání správných dílů pro váš Gator. Číslo modelu však není vždy součástí vašeho VIN. Někdy je číslo modelu uvedeno přímo pod VIN a je označeno jako „modelové“ číslo, abyste věděli, o jaký model se jedná.
Kešované stránky

Jak zjistím, jaký mám motor Joh n Deere Gator?

Jaké jsou různé modely vozů Gator?

Porovnejte naše užitková vozidla Gator pracovní řady

Model HP/Volty Maximální rychlost
TE 4×2 Elektrický HP/Volty 6 hp*/48 voltů Maximální rychlost 15 mph
TH 6×4 Diesel HP/Volts 18,5 hp* Maximální rychlost 20 mph
TH 6×4 Plyn HP/Volts 15,5 hp* Maximální rychlost 20 mph
TX 4×2 HP/Volts 15,5 hp* Maximální rychlost 20 mph

Jak dekódujete číslo modelu John Deere?

Metoda
První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru. První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru. Společnost John Deere má v současné době čtyři úrovně způsobilosti: D, E, M a R.

Jaký je rok výroby mého traktoru John Deere?

Desetimístný symbol roku výroby je součástí 17místného identifikačního čísla vozidla (VIN), které společnost John Deere používá k identifikaci vozidel. Rok výroby vašeho traktoru je uveden v desátém znaku VIN' . Pokud je desátým znakem P, je rokem výroby rok 2010.

Jaký motor je v traktoru John Deere Gator?

Užitkové vozidlo Gator™ TH 6X4 je poháněno čtyřtaktním plynovým motorem o výkonu 11,6 kW (15,5 k)*, objemu 675 cm3 (41,2 cm3), chlazeným vzduchem, ve tvaru V, čtyřtaktním .

Jaká je hodnota vozidla John Deere Gator?

Hodnoty

Doporučená katalogová cena Průměrná maloobchodní cena
Základní cena $12,099 $10,085
Možnosti (přidat)
Celková cena $12,099 $10,085

Jaké jsou dva typy aligátorů?

Aligátoři jsou krokodýli z rodu aligátorů z čeledi aligátorovitých. Existují dva druhy aligátorů: americký a čínský (Alligator sinensis).

Co znamená HPX pro aligátora?

Gator HPX je všestranné a vysoce výkonné užitkové vozidlo (UTV). Tento stroj má širokou škálu využití a lze jej použít k čemukoli od každodenní péče o trávník přes vojenské použití až po jízdu v terénu v náročném terénu.

Jak číst model John Deere?

První číslo označuje rodinu a další tři čísla představují přibližný výkon motoru. Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má. Ne každý traktor bude mít druhé písmeno.

Jak dekódovat výrobní číslo motoru?

Složení výrobního čísla motoru

  1. Seznamové číslo nebo seznam sestavení, obvykle 2 až 4 písmena následovaná 4 nebo 5 číslicemi.
  2. Písmeno identifikující zemi.
  3. Řada čísel znázorňující výrobní řadu, nazývaná také sériové číslo.
  4. písmeno označující rok výroby.

Kde se nachází číslo modelu John Deere?

Číslo modelu John Deere se může nacházet na jednom z několika různých míst v závislosti na typu vašeho zařízení. Zatímco číslo modelu je obvykle vytištěno žlutými písmeny na vnější straně vašeho zařízení, lze jej nalézt také na spodní straně identifikačního štítku výrobku (na fotografii je označeno červeně).

Lze podle výrobního čísla zjistit, jaký je rok výroby traktoru?

Pokud chcete zjistit rok výroby traktoru, můžete se podívat na několik věcí. V první řadě je to výrobní číslo traktoru, které je vyraženo na hliníkovém štítku umístěném na pravé straně traktoru, na skříni převodky řízení. K vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel .

Jak identifikovat motor John Deere?

Každá pohonná jednotka má své individuální výrobní číslo . Štítek se sériovým číslem pohonné jednotky se nachází v blízkosti palivového čerpadla na pravé straně bloku válců. Těchto šest (6) číslic označuje výrobní číslo pohonné jednotky.

Jaká je životnost motoru John Deere Gator?

Gatory John Deere jsou konstruovány tak, aby vydržely, a u každého modelu, který se rozhodnete zakoupit, můžete očekávat minimálně 1 000 hodin. Je však'také důležité si uvědomit, že bez správné údržby váš Gator pravděpodobně nevydrží tak dlouho, jak má potenciál.

Jakou hodnotu má traktor John Deere Gator z roku 2017?

Hodnoty

Doporučená katalogová cena Průměrná maloobchodní cena
Základní cena $14,759 $10,145
Možnosti (změna)
Celková cena $14,759 $10,145

Jak se jmenuje aligátor UF?

Albert Gator a Alberta Gator jsou oficiálními maskoty Floridské univerzity v Gainesville na Floridě. Albert a Alberta, oblečeni v plyšových kostýmech, představují floridské aligátory, kteří se běžně vyskytují po celé Floridě.

Jaký je rozdíl mezi aligátorem americkým a čínským?

Kriticky ohrožený aligátor čínský se od svého amerického protějšku liší v několika jemných aspektech. Je menší, hlava je robustnější a čenich má mírně ohrnutý. Oční víčka aligátora čínského mají kostěnou destičku, která u aligátora amerického chybí.

Jakou velikost motoru má aligátor HPX?

5) Těžký výkon
Model HPX 4X4 je poháněn dvouválcovým, kapalinou chlazeným čtyřtaktním benzínovým motorem o objemu 617 cm3 a výkonu 21 koní.

Kde se nachází číslo modelu na vozidle John Deere?

Číslo modelu John Deere se může nacházet na jednom z několika různých míst v závislosti na typu vašeho zařízení. Zatímco číslo modelu je obvykle vytištěno žlutými písmeny na vnější straně vašeho zařízení, lze jej nalézt také na spodní straně identifikačního štítku výrobku (na fotografii je označeno červeně).

Co znamenají čísla modelů John Deere?

Nálepka: Na obalu je napsáno, že se jedná o vozidlo značky John Deere, které se vyznačuje tzv. Modelová čísla traktorů se skládají ze čtyř pozic. První číslo označuje rodinu, zatímco další tři čísla představují přibližný výkon motoru . Pátá a šestá pozice je reprezentována písmenem. První písmeno označuje úroveň schopností nebo cenu, kterou traktor má.

Jak zjistím velikost motoru podle výrobního čísla?

Čtvrtý až osmý znak udává značku vozidla, typ karoserie, velikost a typ motoru, model a sérii . Devátý znak je bezpečnostní kód, který identifikuje VIN jako autorizovaný výrobcem.

Co vám prozradí výrobní číslo motoru?

Sériové číslo může pomoci určit model motoru a také pomoci určit správné servisní díly a výměny na základě zlomů sériového čísla .

Kde se nachází 17místné sériové číslo John Deere?

Sériové číslo modelu sekačky John Deere s pojezdem je vytištěno na identifikačním štítku umístěném pod sedadlem obsluhy'nebo na zadní straně spodního rámu mezi zadními koly . Sériové číslo (PIN) má 13 nebo 17 číslic.

Jak zjistím výrobní číslo sekačky John Deere?

Vyhledání čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji. Jak je vidět na příkladu, číslo modelu bude zobrazeno pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a sériové číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Jak zjistit rok výroby motoru podle výrobního čísla?

Datový kód motoru je zabudován v sériovém čísle za prvními dvěma čísly. Jako příklad lze uvést motor z roku 2013, který by měl toto číslo: 1013426. Číslo „13“ označuje motor z roku 2013.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: