Jak zjistím, jaký model traktoru Massey Ferguson mám?

V tomto případě budete muset provést trochu podrobnější průzkum. vyhledejte model nebo výrobní číslo vyražené na štítku na levé nebo pravé straně hlavního rámu. … Projděte si uživatelskou příručku dodanou s traktorem a zjistěte, zda je číslo modelu vytištěno na obálce, první nebo poslední straně. tip.

Jak zjistím, jaký je model mého traktoru Ferguson?

Chcete-li zjistit model traktoru a rok výroby, podívejte se na štítky s výrobním číslem motoru (SN) . Štítek SN se v závislosti na modelu nachází na různých místech na přístrojové desce.

Jak zjistím, jaký model vozidla Massey Ferguson mám?

Jak mohu identifikovat svůj traktor?

K vyhledání roku výroby traktoru použijte tabulku výrobních čísel traktoru. Dále zkontrolujte výrobní číslo motoru, které je vyraženo na bloku válců na opracované rovné ploše, těsně nad plnicí trubicí oleje a pod víkem ventilových kohoutů na levé straně traktoru.

Jaké jsou modely traktorů Massey Ferguson?

Traktory

 • MF 8700 S. Jeden z opravdu výkonných pracovních koní. …
 • MF 8S. Přímočarý & Spolehlivý. …
 • MF 7S. Koncentrovaný výkon. …
 • MF 6S. Koncentrovaný výkon. …
 • MF 5S. Nejlepší traktor pro chov dojnic a hospodářských zvířat ve své třídě. …
 • MF 6700. Je to těžká váha mezi traktory střední třídy. …
 • MF 5700. Testováno v nejnáročnějších podmínkách na světě. …
 • MF 4700.

Jakého roku je můj model traktoru?

Pro určení roku výroby traktoru se šestimístným číslem použijte následující vzorec. Vezměte první a čtvrtou číslici a odečtěte tři, abyste získali rok . Například výrobní číslo 395602 by bylo : 36-3 = 1933.

Co znamená číslo modelu na traktoru?

První číslo označuje velikost a rodinu traktoru a další tři čísla udávají přibližný výkon motoru . První písmeno následující za číslem označuje schopnosti a vlastnosti traktoru.

Jaký je rozdíl mezi traktorem tea20 a TE20?

Pokračování kultovního traktoru "Little Grey Fergie" TE20 ("Malý šedý Fergie").#39;TE' znamenalo Tractor England), model Ferguson TEA-20 se vyráběl v Coventry v Anglii v letech 1948 až 1956. Hlavním rozdílem oproti svému předchůdci byl benzínový motor Standard Motor Company, kterým byl vybaven, zatímco TE20 měl motor Continental .

Jak přečíst výrobní číslo traktoru Massey Ferguson?

Sériové číslo zjistíte na přístrojové desce pod sloupkem řízení. U modelů ho najdete také na pravé straně motoru pod přihrádkou na baterii.

Jak zjistíte datum traktoru Ferguson?

U traktorů Ferguson vyrobených ve Velké Británii se kódy pro odlévání dat obvykle řídí formátem den/měsíc/rok . Např. odlévací kód „01 9 5“ by znamenal 1. září 1955. Čísla kódů odlitků TE-20 se nacházejí na levé straně skříně diferenciálu/hydrauliky, těsně před kulatým otvorem.

Jaký je rozdíl mezi značkami Massey Harris a Massey Ferguson?

V roce 1953 se společnost Massey-Harris spojila se společností Ferguson a vznikla z ní společnost Massey-Harris-Ferguson, která se v roce 1958 zkrátila na Massey Ferguson .

Lze podle sériového čísla určit rok výroby?

Určení data výroby podle výrobního čísla: První tři čísla sériového čísla vždy udávají datum výroby. První číslo je ROK výroby ; 2. & 3. číslo udává MĚSÍC výroby. Podrobné vysvětlení a příklady naleznete níže.

Jaké je číslo mého modelu?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit název a číslo modelu telefonu, je použít samotný telefon. Přejděte do nabídky Nastavení nebo Možnosti, sjeďte na konec seznamu a zaškrtněte 'O telefonu', 'O zařízení' nebo podobně . V seznamu by měl být uveden název zařízení a číslo modelu.

Jak zjistím číslo modelu?

U většiny zařízení obvykle najdete číslo modelu na štítku umístěném na přední, zadní, boční nebo spodní straně .

Jaký je rok výroby zařízení Ferguson TE20?

Ferguson TE20 je zemědělský traktor navržený Harrym Fergusonem. Jeho zdaleka nejúspěšnější konstrukce se vyráběla od roku 1946 do roku 1956 , a byla běžně známá jako Malý šedý Fergie.

Co znamená zkratka TE20?

Ferguson TE20 (TE znamená Tractor England ) byl první traktor, který Harry Ferguson vyrobil ve Velké Británii. Továrna Banner Lane v Coventry byla původně továrnou na letecké motory, kterou během druhé světové války provozovala společnost Standard Motor Company pro britskou vládu.

Jaký je rok výroby traktoru Massey Ferguson?

TRAKTORY MASSEY FERGUSON – HISTORIE. Společnost Massey Ferguson vznikla spojením společností Massey-Harris a Ferguson v roce 1952 . Samostatné značky zůstaly zachovány až do roku 1958, kdy byly linky sloučeny a přejmenovány na Massey-Ferguson.

Ve kterých letech se vyráběly traktory Ferguson?

Ferguson TE20 je zemědělský traktor navržený Harrym Fergusonem. Jeho zdaleka nejúspěšnější konstrukce se vyráběla od roku 1946 do roku 1956 a byla všeobecně známá jako Little Grey Fergie. Znamenal významný pokrok v konstrukci traktorů, které se vyznačovaly nízkou hmotností, malými rozměry, manévrovatelností a všestranností.

Kde se nachází číslo VIN na traktoru Massey Ferguson?

Kde se nachází číslo VIN na traktoru Massey Ferguson? Číslo VIN se nachází na levé straně traktoru Massey Ferguson. Najdete ho také na přední nápravě, bloku motoru a zadní nápravě. Číslo VIN se nachází také pod sedadlem traktoru.

Jaký traktor je lepší New Holland nebo Massey Ferguson?

Výběr mezi traktory New Holland a Massey Ferguson závisí na vašich konkrétních potřebách, preferencích a rozpočtu. Traktory New Holland nabízejí pohodlnou jízdu, snadné ovládání a stylový design, ale mohou být dražší . Traktory Massey Ferguson jsou známé svými výkonnými motory, odolností a cenovou dostupností.

Jaká společnost odkoupila společnost Massey Ferguson?

V roce 1997 společnost Massey Ferguson koupila společnost AGCO Corporation, veřejně obchodovatelný výrobce zemědělské techniky s obratem přes 9 miliard dolarů. AGCO má sídlo v Duluthu ve státě Georgia a působí po celém světě. Výrobky AGCO se prodávají pod pěti základními značkami: Fendt, Challenger, GSI, Massey Ferguson a Valtra.

Může mi číslo VIN napovědět, jaký mám model?

Číslo VIN se obvykle skládá z:
Udává výrobce, rok výroby, značku a model , a úroveň výbavy včetně jedinečných funkcí a specifikací.

Jak určit datum výroby ze sériového čísla?

Referenční tabulka datových kódů sériových čísel obsahuje informace o datu jako součásti celkového sériového čísla vašeho modelu. První dva znaky sériového čísla představují rok a měsíc výroby .

Co znamená název modelu a číslo modelu?

Název modelu je kombinací čísel a písmen (např. KD-43X8000H nebo WH-1000XM4). Sériové číslo se skládá pouze z čísel (např. 6007041). Je to jedinečný identifikátor, který označuje jedno zařízení.

Jak zjistím své sériové číslo a model?

A. Okamžitě získáte sériové číslo vašeho počítačového systému. Nyní k získání čísla modelu pokračujte a zadejte wmic. Space CS product space získejte název space v amee.

Které číslo je číslo modelu?

Čísla modelů se nacházejí na spodní, zadní nebo boční straně výrobku. V případě některých mobilních telefonů a jiných mobilních zařízení může být číslo modelu uvedeno v přihrádce na baterii.

Jak najdu svou značku a model s číslem VIN?

Dekódování čísla VIN

 1. První znak udává, kde na světě bylo vozidlo vyrobeno. …
 2. Druhý znak označuje výrobce.
 3. Třetí znak vás informuje o typu nebo divizi vozidla.
 4. Čtvrtý až osmý znak vás informuje o značce vozidla, typu karoserie, velikosti a typu motoru, modelu a sérii.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: