Jak zjistím model a sériové číslo traktoru s pojezdem?

Vyhledání identifikačních čísel na sekačkách na trávu Traktor na trávu má identifikační štítek obvykle pod pravým předním kolem. V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Kde se nachází číslo modelu na sekačce s pojezdem?

Na. Na přední straně motoru mezi krytem OHV a čističem vzduchu. Pomocí čísla modelu a typu můžete vyhledat návod k obsluze motoru a další informace na stránkách Briggs & Stratton comm.

Jak najdu model a výrobní číslo na traktůrku s pojezdem?

Kde se nachází číslo modelu na traktoru?

Na traktoru je však'také řada dalších čísel. Přímo pod tímto odkazem. Přímo tady je označení motoru.

Kde je číslo modelu na travním traktoru MTD?

Sekačky MTD s pojezdem
Identifikační štítek modelu a výrobního čísla se nachází na spodní straně sedadla sekačky s pojezdem MTD.

Mají sekačky na trávu s pojezdem výrobní čísla?

Každá sekačka, motor a spotřebič má specifické číslo modelu a sériové číslo . Je to podobné jako číslo VIN na vašem automobilu. Je to tajné číslo, které umožňuje zjistit všechny díly a příslušenství, které jsou pro váš výrobek jedinečné.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mé sekačky?

Druhé dvě za den. Takže tohle je dvanáctý ročník. A poslední dva jsou rok 94, takže tento traktor byl vyroben 12. července 1994. Takto'zjistíte stáří své staré. Travního traktoru.

Jak zjistím model své sekačky Cub Cadet s pojezdem?

Přímo pod sedadlem. Všimněte si štítku. Pokud máte model s nulovým otáčením, případ slečny, máme Zee Force s. Tady je štítek na něm hned pod sedadlem. Toho si snadno všimnete.

Kde najdu model a výrobní číslo?

Název modelu a sériové číslo najdete na několika místech v závislosti na výrobku: Štítek na zadní nebo spodní straně zařízení . Na originálním obalu a tištěném návodu k použití uvnitř.

Co znamená číslo modelu na sekačce?

Číslo modelu najdete nejčastěji u zapalovací svíčky na plechu vedle tlumiče výfuku. Na navíjecím startéru. Nebo pod krytem motoru.

Jak zjistím značku a model sekačky?

Na obou stranách rámu v blízkosti zadních kol. Nebo v blízkosti motoru. U sekaček s nulovým otáčením může být štítek umístěn v blízkosti sedadla nebo pod ním v blízkosti motoru. Nebo pod nohou. Deska.

Jak zjistím, jaký je rok výroby mého travního traktoru MTD?

V jakém roce bylo mé zařízení vyrobeno? Pátý znak našich jedenáctimístných sériových čísel výrobků udává poslední číslo roku, ve kterém bylo zařízení vyrobeno . Protože 5. znak v příkladu je čtyřka, rok výroby by byl rok končící čtyřkou.

Kde se nachází číslo modelu na sekačce s pojezdem Craftsman?

SEKAČKY S POJEZDEM
Čísla modelů sekaček s pojezdem najdete po překlopení sedadla dopředu. Číslo modelu je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku, který je připevněn na spodní straně sedadla , a začíná písmeny "CM".

Jak zjistím, jaký je model mé sekačky John Deere s pojezdem?

Zjištění čísla modelu a sériového čísla je stejně snadné jako nalezení identifikačního štítku na stroji . Jak je vidět na příkladu, číslo modelu se zobrazí pod nadpisem MODEL (Příklad: Z235) a výrobní číslo bude podtrženo v pravém horním rohu štítku (Příklad: 130002).

Jak přečtu sériové číslo svého stroje MTD?

Současná (1997 a novější) modelová a sériová čísla MTD'mají zpravidla 11 znaků. Znakem může být číslo, pomlčka nebo písmeno. Pokud by 0 představovala všechna čísla a/nebo pomlčky a X všechna písmena, měla by modelová a sériová čísla vypadat následovně: 00XX000X000 .

Jaké je číslo modelu mého traktoru Cub Cadet?

Číslo modelu má jedenáct znaků a je vytištěno na levé straně identifikačního štítku výrobku . Znaky mohou obsahovat číslice, písmena nebo pomlčky.

Jak mohu identifikovat sekačku na trávu?

Vyhledání identifikačních čísel na sekačkách s pojezdem
Na traktorech na trávu je identifikační štítek obvykle umístěn pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Jsou výrobní číslo a číslo modelu stejné?

Modelové a sériové číslo slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že'jsou stejného modelu . Každé zařízení má však své vlastní jedinečné sériové číslo, někdy označované zkratkou S/N.

Je model a číslo modelu totéž?

Číslo modelu, někdy zkráceně označované jako model nebo č. modelu, je jedinečné číslo, které výrobci počítačového hardwaru přidělují každému výrobku . Čísla modelů umožňují výrobcům sledovat každé hardwarové zařízení a v případě potřeby identifikovat nebo vyměnit správný díl.

Kde se nachází číslo modelu a sériové číslo?

Obvykle jsou uvedeny na štítku na přední, zadní nebo spodní straně zařízení nebo v uživatelské příručce zařízení. Pokud je televizor namontován a není vidět na zadní stranu, můžete číslo modelu najít v nabídce televizoru.

Je sériové číslo a číslo modelu stejné?

Modelové a sériové číslo slouží k identifikaci konkrétního výrobku. Číslo modelu rozlišuje modely zařízení – například iPhone® 13 a iPhone X. Mnoho zařízení může mít společné číslo modelu, což znamená, že'jsou stejného modelu . Každé zařízení má však své vlastní jedinečné sériové číslo, někdy označované zkratkou S/N.

Jak mohu identifikovat sekačku na trávu?

Vyhledání identifikačních čísel na sekačkách s pojezdem
Na traktorech na trávu je identifikační štítek obvykle umístěn pod pravým předním kolem . V opačném případě lze identifikační štítek najít u levého zadního kola. Číslo motoru najdete přímo na motoru.

Kde najít číslo modelu na starším motoru Briggs and Stratton?

První číslo na štítku označuje. Model. Druhé číslo je typ. A třetí číslo je kód tato tlačná sekačka je poháněna modelem 1-2-3 k0 k motoru.

Jaké je číslo modelu mé sekačky MTD?

Číslo modelu je obvykle naformátováno takto: 11AA111A111. Číslo modelu MTD naleznete na identifikačním štítku vašeho zařízení'umístěném na jednom z několika míst na stroji . Tento štítek je přibližně 2'' x3'' a obsahuje také název výrobku, adresu zákaznického servisu a telefonní číslo.

Jaké je číslo modelu sekačky Craftsman 42 s pojezdem?

T110
Plynová sekačka s pojezdem 42″ s výkonem 17,5 HP* a převodovým pohonem ( T110 ) | CRAFTSMAN.

Jaké je číslo modelu mé sekačky Briggs and Stratton?

Číslo modelu motoru je prvních 12 znaků vyražených do kovu přímo na vašem motoru na jednom ze dvou míst – na víku ventilů nebo na hliníkovém štítku .

Kde se nachází výrobní číslo sekačky John Deere s pojezdem?

Číslo. Zatím'není pod sedadlem není'pod kapotou. Ani vedle. Baterie je to vždy poslední místo, které byste hledali, což by bylo pod velrybou kola pokrytou prachem.

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: